Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 14-15.11.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

[quote name='Impresja']BOG V dla pretezentowanego przezemnie Tajskiego ridgebacka :P jutro znów musdzę wrócić do Kielc na BISa[/QUOTE]Gratulacje, widziałam Was dzisiaj i miałam nadzieję na takie zakończenie :lol: Szkoda że zaniemogłam przed finałami, oglądanie tego psa w ruchu to niesamowita uczta dla oczu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pati1033']ja sie pochwale - moja Tamisia [B]BIS Szczeniat lok 1[/B] :loveu::loveu::loveu:

jakby ktos posiadal jakas fotke- bylabym bardzo wdzieczna :)[/QUOTE]

[B][COLOR=Red]GRATULUJE !!! :)[/COLOR][/B]

moje dziecko Kri - [B]Saussurea Sixth Sence[/B] - załapała się do najlepszej 8 na BIS puppy :)))

Gratuluje Małgosi - włascicielce :)

jej brat [B]Saussurea Softly Sentimental [/B]- wo 1 :)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']GRATULUJE !!! :)

moje dziecko Kri - Saussurea Sixth Sence - załapała się do najlepszej 8 na BIS puppy :)))

Gratuluje Małgosi - włascicielce :)

jej brat Saussurea Softly Sentimental - wo 1 :)))))[/QUOTE]

to może na ozikowym forum doczekam się na jakieś wyniki? zdjęcia?
bo tam cisza jakby w ogóle ta wystawa nie istniała :roll:

Link to comment
Share on other sites

na kieleckich portalach pojawiły się zdjęcia z wystawy..może akurat ktos się znajdzie ;)
p.s pieseczkowo westy są też :evil_lol:

[url=http://www.radio.kielce.pl/page,,Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych,51c3ac936fc9c57f268e98525f3f0098.html]Radio Kielce: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych[/url]

[url=http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20091114&Category=KULTURA09&Artno=769984400&Ref=PH]Wystawa Psów w Kielcach - sobotnie prezentacje - zdjęcie nr 1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']na kieleckich portalach pojawiły się zdjęcia z wystawy..może akurat ktos się znajdzie ;)
p.s pieseczkowo westy są też :evil_lol:

[URL="http://www.radio.kielce.pl/page,,Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych,51c3ac936fc9c57f268e98525f3f0098.html"]Radio Kielce: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych[/URL]

[URL="http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20091114&Category=KULTURA09&Artno=769984400&Ref=PH"]Wystawa Psów w Kielcach - sobotnie prezentacje - zdjęcie nr 1[/URL][/QUOTE]
Dzięki wielkie kochana,fotki boskie :)

Link to comment
Share on other sites

Res. BEST IN SHOW PUPPY - Lhasa Apso - American Gigolo z Czańca :D :D :D
Dziękuję współwłaścicielce Richiego Izie i hodowczyni Ani za zaangażowanie !
Jeśli ktoś ma zdjęcia naszego maluszka to bardzo poprosimy :)

dodam, że

Res. BEST IN SHOW JUNIOR również dla Lhasa Apso :D - PS I LOVE YOU z Czańca :D GRATULACJE !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Arniuldo dziś V1, CWC, CACIB - ukończony Championat Polski :)
Niestety zaraz po ocenie musieliśmy spadać... i nie zostałam na Mp :-([/QUOTE]


Gratulacje dla Arnisia i jego Pani za wspaniałe wyniki i ukończenie championatu Polski.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla zadowolonych:multi:

A my niestety z niebieska dozyca spoznilismy sie na ring.... stalismy przy zamknietych ( wczoraj byly otwarte ) drzwiach i przez szybe widzielismy jak klasa przed nami wchodzi na ring.... niestety zanim przeszlismy z psami przez wszystkie hale zdazyla sie skonczyc nawet nasza klasa :-(:shake: Co najdziwniejsze te drzwi byly otwarte a jedynie zawiazane plastikowymi opaskami...... Poniewaz z naszej hali wogole nei bylo jak wyjsc z psami po jakims czasie wystawcy te opaski przecieli ..... szkoda, ze nie rano.... tak umknela nam ocena :shake:

Ja rozumiem, ze wszyscy chca zeby bylo cieplo w hali.... ale ... no wlasnie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']a kto na dalszych miejscach BIS :) i BOG II :)
Zna ktos wyniki BOG IX?[/QUOTE]

W ozdóbkach [B]BEST OF GROUP[/B] - również Lhasa apso - [B]Magic of Elegance Azurowa Amhara[/B] ( to jej 3 -cia grupa a młoda ma zaledwie 15 -cie miesiecy i kilka dni :-)
Załapała sie również na [B]BEST IN SHOW III[/B] :-)
Na drugim przpiękny thai .

[quote name='McDzik']Arniuldo dziś V1, CWC, CACIB - ukończony Championat Polski :)
[/QUOTE]

Gratki . To teraz czas na Intera :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Arniuldo dziś V1, CWC, CACIB - ukończony Championat Polski :)
Niestety zaraz po ocenie musieliśmy spadać... i nie zostałam na Mp :-([/QUOTE]

Gratulacje:multi::multi::multi:
Arni jak zwykle pięknie się zaprezentował.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...