Jump to content
Dogomania

Mania & Dolly& Musan= MDM


Mania&Dolly&MuSan

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:razz: wiem, że środa już :oops:. Czekam do weekendu, jestem chora :placz: chyba Ania przeziębienie mi sprzedała;)[/quote]

Oj, to kiepsko.....kuruj się ([SIZE=1]moja Maryśka też zasmarkana jest :cool1:)[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1]A.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam. Poszłam do pracy, już o 11 byłam u lekarza. Niestety temperaturka mi się znacznie podniosła :oops:. Tak to jest ''jak się leczy syfa pudrem". Powiedzonko mało ładne ale adekwatne do tego co robiłam. Mam zapalenie oskrzeli i antybiotyk:placz:
Ślicznie dziękuję za życzenia zdrówka. Bardzo mi się przydadzą :p Bo w takim stanie nie mogę pojechać do Wrocławia :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Witam. Poszłam do pracy, już o 11 byłam u lekarza. Niestety temperaturka mi się znacznie podniosła :oops:. Tak to jest ''jak się leczy syfa pudrem". Powiedzonko mało ładne ale adekwatne do tego co robiłam. Mam zapalenie oskrzeli i antybiotyk:placz:
Ślicznie dziękuję za życzenia zdrówka. Bardzo mi się przydadzą :p Bo w takim stanie nie mogę pojechać do Wrocławia :-(:-(:-([/quote]

Oj jakie świństwo sie do Ciebie przyczepiło :shake:, trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie i za wystawę :)

A.

Link to comment
Share on other sites

:lol: witam, żyję ale nie mogę powiedzieć że czuję się świetnie :roll:
Dolcia ma cieczkę :p i z wystawy nici :-(.
Dziś piesy znalazły na ogrodzie nową zabaweczkę. Dawno nas jeż nie odwiedzał. Krzywdy mu nie zrobiły :p. Okrążyły go i szczekały :evil_lol:. Naprawdę szczekały :razz: Mąż wyprowadził ,,gościa'' do lasu :evil_lol: tzn. na druga stronę drogi.
Słonecznego dnia życzę na jutro a na dziś kolorowych snów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:p Witanko w niedzielny wieczór:p Nadal chora, choć ciut jakby mniej ;) Dolcia cieknie a MuSan jakby nic nie czuł :-( A ja się zastanawiam będzie z niego pies czy nie będzie :evil_lol:[/quote]

To zupełnie jak ja.....;)

Będzie z niego pies....

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:p Witanko w niedzielny wieczór:p Nadal chora, choć ciut jakby mniej ;) Dolcia cieknie a MuSan jakby nic nie czuł :-( A ja się zastanawiam będzie z niego pies czy nie będzie :evil_lol:[/quote]

Basiu... nic się nie martw. Zupełnie inaczej kiedy pies ma sukę w domu, a zupełnie inaczej kiedy suka jest przyjezdna :lol:
Esiek gnębił Vegę nawet jak nie miała cieczki, a jak miała to niezbyt się interesował :evil_lol:


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

:p Słoneczne :p
Witam, ze zdrowiem coraz lepiej, choć kondycja kiepściutka:oops:
Miałyście rację ;) z MuSanka będzie pies. On tylko wstydliwy jest :evil_lol: Jak uważa, że go nie podglądamy to jednak wskakuje na Dolcie :lol:.
Dziś puściły mi nerwy:mad: Dostałam drugi komplet potwierdzenia dla moich psów na Bratysławę. Pierwszy Komplet na kilka byków ( obie dziewczynki w kl. otwartej) za to na drugim Komplecie mam 5 psów :diabloti: 4 sunie i jednego psa.
Mam wg WDS 2009: Mania Maly Kacper i Mania Mały Kacper dwie sunie;
Dolly Maly Kacper i Dolly Mały Kacper dwie sunie.Jak tym geniuszom pozgadzały się rodowody, tego to ja już nie wiem :angryy:
Wiem za to jak można łatwo trafić na listę dłużników :angryy: Słowackiego Związku :diabloti:
Reasumując, zgłosiłam 3 psy w pierwszy terminie i zapłaciłam 170 euro, jednak mam jeszcze dopłacić 270 euro za dodatkowe psy:placz::placz::placz:
Jestem księgową i w żaden sposób nie potrafię tego tak policzyć:oops:
Wystawy już mi się ODECHCIAŁO :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...