Jump to content
Dogomania

Miyka i Mikuś czyli dwa M&M


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie Mysia.. Kazik.. :) ah.. wspaniałe psy po prostu ;) ale sa w sumie niedo zdarcia, a ja nie mam tyle czasu ;)
a jakie psy ?
spaniel angielski, westie, shih tzu, albo york ;) jeszcze sie zobaczy, co powie moj Dawid jak mu przedstawie ktorego on by chcial z tych 4 ras ;) bo mnie to w sumie jedno, z kazdym dam sobie rade ;) chodzi mi o małego, wesołego pieska, ktory pobiega za piłeczką, ale jak bedzie musial to polozy sie i bedzie spał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']a może mopsik? :loveu::evil_lol:[/quote]

fajna rasa :) mialam kontakt tylko z Olem od Karoliny z tego forum, ale pies boski! a jak moj Dawid go polubił :loveu: na zlocie normalnie nie chcial go puscic z kolan :evil_lol: Pati pamietasz? :) fałdki mu molestował ;) ale stwierdził że fajny pies, ale u kogoś, a poza tym wydaje mi sie troszke jako chorowita rasa, tak samo buldozki francuskie urocze... :loveu: ale boje sie ze trafie na jakiegos chorowitego ;)

Link to comment
Share on other sites

wiem, ale nie przesadzajmy ze west czy york musi biegac dziennie po 3h... chodzi mi o aktywnego psa (!) ale ktorego łatwo zmęczyć, pewnie ktos mi powie ze westie do takich nie nalezy, ale ja poronuje go do TTB ktore sa niezniszczalne, a westie juz ma inna role niz kiedys i tez troszkę się zmienił, poza tym znam sporo takich psiakow tutaj ktore prowadza spokojny tryb zycia, nie niszcza sa szczesliwe... ;)

chce małego, wesołego pieska z ktorym bede wychodzic na spacery, gdzie bedzie ganiał za piłką, polubi pływanie bo wode mamy niedaleko, z psami się dogada, bo na osiedlu mnustwo wesołych burkow ktore chetne do zabawy, nie wazne o ktorej godzinie, zawsze biegaja, i nikomu to tutaj nie przeszkadza, dobrze usposobione zwierzaki, ale jednoczesnie gdy worce zmeczona z pracy to chetnie puszcze go tylko na siku do ogrodka ;) i ew. pojdziemy do sklepu (20 minut spacerem w jedna stronę) takze nie wydaje mi sie aby psiak miał za mało ruchu.. ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']a westie juz ma inna role niz kiedys i tez troszkę się zmienił, poza tym znam sporo takich psiakow tutaj ktore prowadza spokojny tryb zycia, nie niszcza sa szczesliwe... ;)[/quote]

a ja wlasnie odwrotnie - psiaki ktore najczesciej nie wygladaja na szczesliwe, bo ludzie kupuja male kudlate kulki i nie zapewniaja odpowiedniej dawki ruchu - oczywiscie nie mowie tutaj o Tobie;)

[quote name='zaba14']chce małego, wesołego pieska z ktorym bede wychodzic na spacery[/quote]

bede okropna ale yorki mi tu nie pasuja:eviltong: juz bardziej westie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

a york czemu nie? piki nie uniesie? hihi ;)
westie podobały mi się od zawsze i nigdy nie przeczyłam że moglabym mieć takiego małego diabła w domu :diabloti: wiadomo pies musi sie wybiegać nie wazne jakiej rasy, gdyby mi sie nie chciało, albo nie mialabym czasu nie decydowałabym się na psa... bo niby po co mi nieszczesliwy pies a jednoczesnie zrujnowane mieszkanie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']a york czemu nie? piki nie uniesie? hihi ;)[/quote]

dla mnie to generalnie nie jest pies:eviltong: ale fakt ja nie widzialam aportujacego yorka;)

[quote name='zaba14']westie podobały mi się od zawsze[/quote]

i ta cuudna bieeel:evil_lol: smieszne sa to fakt, mi sie tez kiedys podobaly - ale ja generalnie gustuje w duzych psach:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']dla mnie to generalnie nie jest pies:eviltong: ale fakt ja nie widzialam aportujacego yorka;)[/quote]

no sorry, Szycha od jednej z dogomaniaczek to 100% pies chociaż wielkości wyrośniętego szczura :diabloti::lol: Zalezy jakiego własciciela ma taki york, czy własciciel zasadza go na podusi i stara się, że pies wcale się nie ruszał czy poprostu traktuje go jak psa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']no sorry, Szycha od jednej z dogomaniaczek to 100% pies chociaż wielkości wyrośniętego szczura :diabloti::lol: [/quote]

to i dlatego sie smialam, ze wolalabym krolika niz....zarty zartami ale jak bylam kiedys u kolezanki co ma yorka to ekhm go lekko przydeptalam bo mi wlazl miedzy nogi a ja nie widzialam...no po prostu bym sie bala chodzic kolo takiego psa po ciemku:eviltong:
oczywiscie jak sie nie ma wyboru a psa chcemy to lepszy york niz nic...utrzymanie 40 kg kosztuje troche wiecej niz 5 kg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...