Jump to content
Dogomania

Miyka i Mikuś czyli dwa M&M


zaba14

Recommended Posts

Mikuś jak był młody to i czerwone wino pił, ciężko mu to szlo ale sie tak napalił że chlipał, psikał ale nie dał za wygrana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale piwa nie ruszył :lol:

Miś kupiony, i wysłany, a Olci niestety znów się pogorszyło, znów pod kroplówką :-( mam nadzieje że Misiek dojdzie szybciutko i szybko sie mała uśmiechnie :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mikiego raz lepiej raz gorzej, wiadomo .. zalezy od dnia.

Moje wporządku, dziękuje :)

Pogoda u nas ostatnio przepiękna :loveu: :loveu: słoneczko na niebie i mimo że Ci dziwni biali irlandczycy chodzą już w koszulkach, czasem bluzach, to ja dalej nie ściągam kurtki zimowej :lol: troche cieplej sie zrobiło i oszaleli :crazyeye:

no i tak poza tym jeszcze tylko 6 dni i wakacje :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

aa... dzis czeka mnie prasowanie a ja tego tak nie lubie :placz:
poza tym wkurzył mnie jeden koles, pisałam o apartament, wiec chyba wiem ze nie ma tam ogrodka, a on mi odpisuje ze psow nie akceptuja bo pies potrzebuje ogrodu :O wiec odpisałam tylko że pies nie potrzebuje ogrodu a codziennie spacerów, co za tłumany tutaj mieszkaja, inny koles chciał wynajac dom, z duzym ogrodem, ale oczywiście się nie zgadza na szczeniaka, bo meble drogie.. a ja przeciez podpisuje umowe ze w razie czego albo nie odzyskam swoich pieniedzy albo odkupuje to co jest zniszczone.. baran... :angryy: durni irole ... a tam gdzie akceptuja psy to jeszcze za wczesnie aby podpisac umowe... wrr... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pusia2405']jest tutaj problem z trzymanie psa ze względu na mieszkanie. Właśnie się dowiedziałam, że trzymanie psa w mieszkaniu w bloku to przestępstwo, więc chcesz czy nie musisz wynająć jakiś domek. A mało jest chętnych do wynajmu z psem. Właśnie jesteśmy na etapie szukania nowego lokum...
[/quote]
31-07-2008, 09:19

Link to comment
Share on other sites

to w anglii, ja jestem w IRL ale w sumie moga miec te same prawo, mnie i tak zalezy na domu z ogrodkiem, bo wiadomo, grill.. :D mm :P

ja znalazłam kilka domow gdzie nie ma problemu z psem, ale niestety ja moge wynajac dopiero w czerwcu a to troche czasu i dla niektorych to spory problem, zobaczymy :) wiem ze damy rade :)

wracalam dzis z sklepu i spotkałam chłopaka z dwoma rudymi staffikami, pytałam czy beda szczeniaki, ale okazało sie ze to brat i siostra :evil_lol: :evil_lol:
mowil że gdzies tutaj spotykaja sie właściciele staffików ale nie wiem gdzie to :P tylko juz sama nie wiem czy pchac sie w te stafiki, wydaje mi sie ze bede miec przez to spore problemy.. gadałam z dziewczyna ktora kupila tu staffika teraz kupuje drugiego, ale mowi ze dla iroli czy to bull czy staffik dla nich to i tak pit bull, ze trzeba wykupic licencje, to nie drogie, ale nie do konca to rozumie, kupic licencje na poczcie .. boje sie troche ze zaniedlugo moga tu wejsc tak durne przepisy jak w anglii, dziewczyne z astem przepuscili przez granice, oplac a wszystko co ma, niby nie bylo problemu aby miec psa, a nagle przyjechali i zabrali... :-o a stafiki nie maja dobrej sławy.... :roll:

eria ja tez juz te zdjecia widze :D
męskie koszulki wyprasowane jeszcze moje :D

Link to comment
Share on other sites

ledwo wrocilam do pracy, a tu takie zmiany, nowi ludzie, nowe zasady, i oczywiscie na gorsze, jestem trzeci raz w pracy, a juz dostałam 2 razy opierdo* powoli i nie wytrzymam, przyszła sobie głupia irlandka i mysli że bogiem jest? nie pozwole sobie aby ktoś ze mnie robił durnego polaka :shake: mam tylko nadzieje że jakoś się z babsztylem dotrę i bedzie w porządku, bo jak nie to powiem jej naprawde coś nie przyjemnego , tylko w tedy to mnie wywala z notatką i doopa jasia, poczekam tydzien- dwa i jak sie nie zmieni bedę szukac innej pracy, musze wakacje chociazby przetrwać, bo jaby coś to chociaz na jakies studia do PL trzeba wrócić... nie wiem co robic, dzis mnie cała sytuacja tak zdołowała, że już nawet wakacji nie pamietam... :shake: od kilku godzin to mi się tylko wiazanki na język cisną...
eh .. musiałam się wygadać, jeszcze jutro i dwa dni wolnego, niech sie pału** :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Pianka moje dwie poprzednie menagerki były całkiem inne, z jedna mam do dzis kontakt.. z druga telefoniczny, także nie moge powiedzieć że wszyscy są źli ... ale ta baba ma za przeproszeniem nasrane w głowie... :roll:

o zmianie pracy myślę, a o powrocie do Polski jeszcze częściej ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']oj niedobre wieści :roll:
Ja to widzę tak,że chyba lepiej będzie Ci tam znaleźć nową pracę niż tu w PL :roll: :shake:[/quote]

o ile mi wiadomo to i tam juz zaczynaja sie problemy z praca:roll:

zaba nie daj sie! walcz i nie poddawaj sie - to byloby najgorsze co moglabys zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Poddac się nie poddam :) ale ja jestem strasznie wrażliwa :/ najpierw potrafię powiedziec wszystko co mi slina na jezyk przyniesie, a pozniej dopiero dociera do mnie cała sytuacja i rycze pół dnia :angryy: :angryy: mój Dawid powiedział tylko tyle żebym się nie przejmowała bo nie ma czym, a jakby co to powiedziec jej co się o niej mysli, i trzasnąć drzwiami, ale tak jak pisze Agnes tutaj tez jest ciężko o prace i to naprawdę bardzo, ale jak zobaczyłam wczoraj w wiadomościach statystki zwolnien to az mnie załamało :o jednak dziś w pracy spoko, babsko sie nie wydarło ;] ale myslę że w wolne rozniosę CV to mi nie zaszkodzi, a jak cos znajde to na serio trzasne jej drzwiami ...

ale okej, zmieńmy temat, zdjecia :P
mam juz kilka zmniejszonycn ale fotosik nie chce mo wgrac 640 pixeli :[ bo nie mam konta pro, macie jakies inne strony, gdzie nie ma z tym problemu? :>

Link to comment
Share on other sites

Witam ;) Współczuję sytuacji w pracy :)

A z darmowych stron do hostingu polecam [url=http://www.photobucket.com]Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket[/url]. Trzeba się zarejestrować, ale możesz wgrywać tyle fot ile chcesz ;) W takim razie czekam na zdjęcia :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...