Jump to content
Dogomania

Miyka i Mikuś czyli dwa M&M


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patikujek']Gdzie tam mikus
mikus jest ładniejszy :)[/quote]

a no to wiadomo :evil_lol: z tym ze aktualnie znow z niego same kości .. ale mama wczoraj mi mówiła ze wrocil z spaceru z tata i tak zaczął biegać po mieszkaniu że az sie wszyscy zdziwili :) sama radość z niego tryskała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']a no to wiadomo :evil_lol: z tym ze aktualnie znow z niego same kości .. ale mama wczoraj mi mówiła ze wrocil z spaceru z tata i tak zaczął biegać po mieszkaniu że az sie wszyscy zdziwili :) sama radość z niego tryskała...[/quote]

ile Mikuś już ma latek? :razz:

Link to comment
Share on other sites

28 lutego ;) juz niedlugo hihi

wczoraj skonczylam prace o 15:30 i poszlam na 21 do kolejnej roboty, skonczylam o 2 a o 7 musialam wstac bo na 8 do pracy, wyszlam z pracy przed 17.. ide na piwo trzeba sie odstresowac, pogadac z ludzmi bo sie czlowiek zamknie w sobie :D

milego wieczoru

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']jak będziesz mieć psa to takie coś nie przejdzie :([/quote]

Czemu? :)
Prace rano zaczełam o 8 rano, wiec smiało wstałabym o 6 aby iść na spacer, wróciłam o 16, wiec kolejny czas na spacer jest, na 21 odprowadzal mnie Dawid wiec pies by sie przeszedł, no i o 2 w nocy rowniez...

a tak poza tym chyba juz na ide na 21.. nie mam siły po tej nocce, jakoś dojść do siebie nie umie :shake:

no i co do samego psiaka, to i tak dalej sie zastanawiam... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ależ tu międzynarodowe towarzystwo! :cool3:[/quote]

no widzisz u mnie sama nuda, odzywaja sie albo sami znajomi, albo ludzie zza granicy... :lol: nikt mnie nie kocha :placz::placz::placz:

a tak na serio... Miki dzis wymiotował, miał biegunke... po poludniu juz czul sie dobrze.. mama myśli że to po mleku, ostatnio nie chciał w ogole tykać wody, wiec dawała mu mleko, jak widać do czasu mu sluzyło, teraz powiedziała basta mleka nie dostanie, zrobila mu herbate po ktorej poszedł spac i mu przeszło... tak nie po psiemu karmiony...

poza tym moja chrzesnica jest w szpitalu, nikt nie moze jej odwiedzic bo jest na oddziale pod kwarantanna :-( biedne dzieciątko :-( pewnie nic nie rozumie :-(

ale dla pochwalenia się moja kochana dziewczynka :loveu:
[img]http://img15.imageshack.us/img15/3540/olciahg6.jpg[/img]

dla niej zrobiłabym wszystko :loveu: "dlaczego do cioci nie jedzie autobus 89?" "kiedy ciocia przyjedzie" "ja chce do cioci" :loveu::loveu:
chyba jutro kupie jakiegos pluszaka i wysle jej... :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...