Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
gabi005

Nie wiem co to może być ! POMOCY

Recommended Posts

Witam, 10 lutego 2018 roku wieczorem pojechałam z psem do weterynarza ponieważ od jakiś dwóch dni chodzi osowiały, co jest do niego niepodobne- nie przywitał gości, nie  chciał się bawić ani nie reagował na propozycję spaceru. Weterynarz dał mu jedną dawkę antybiotyku i lek przeciwzapalny (miał 39 stopni gorączki) . Mieliśmy przyjechać znowu za dwa dni i tak też zrobiliśmy. Wtedy pieskowi zostało zrobione USG i pobrana krew ponieważ było podejrzenie zapalenia pęcherza. W nerkach nic nie wykryto, tak samo jak we krwi (badanie nerek i wątroby). Dostał jeszcze dwa razy antybiotyk. Dzisiaj (16 luty) w ogóle się nie poprawiło. Pies je normalnie, wręcz wylizuje miskę, pije, wypróznia się. Zaniepokoiło mnie jeszcze to,że dziwnie siada (jakby niechętnie to robił) i ma problemy z wejściem i zejściem ze schodów. 

Nie wiem, co może mu być :( Lekarz powiedział, ze to może być przeziębienie lub grypa, ale coś nie do końca jestem przekonana do tej diagnozy. Pies ani nie kicha, nie kaszle, nie ma kataru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprosiłabym weta o zrobienie rtg kręgosłupa.Z tego,co piszesz moze wynikać problem stawowo- kostny.Nie wiem - kręgosłup,stawy biodrowe?Nie powinna być przy tym podniesiona temperature,ale może coś się mocno "zapaliło."Ogranicz piesowi ruch,powoli I na smyczy I zasugeruj wetowi,ból stawów manifestujący się "dziwnie siada (jakby niechętnie to robił) i ma problemy z wejściem i zejściem ze schodów."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×