Jump to content
Dogomania

DOM DOM DOM - sunia ma DOM !!!!!!!!!!


bros

Recommended Posts

Uru, słuchaj, niech Gosia powie, że mogą się umówić na tzw okres próbny. Niech sobie ustalą z babą zasady i jeśli Gosia je dotrzyma...i dywan będzie czysty :roll: (ta suka to przecież nie taki sierściuch jak husky), to sunia zostaje. Poproś Gosię, żeby skontaktowała się w tej sprawie z tą babką, zanim ta zadzwoni do córki...Bo inaczej marnie to widże niestety :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeju...
bylam przy pierwszym znalezieniu jej. Po ok 5dniach zglosili sie po nia wlasiciele-z relacji dowiedzialam sie ,ze byli OK, wzieli ja zpowrotem do domu.Twierdzili,ze uciekla przez dziure w plocie.Nie miala zadnego znaczka/adresowki ani chipa. W bodajze zeszly weekend widze pania od Abi ze swoja sunia i..z wlasnie ta Onka. Oczywiscie sucz nie miala adresowki ani nic :shake: Chyba rzeczywiscie ci ludzie chca ja specjalnie zgubic skoro nie ucza sie na wlasnych bledach i sucz dalej nie ma chipa ani nic :shake: Bede intensywnie szukala jej domku wsrod znajomych i trzymam kciuki! A i przypomnialo mi sie-Pan ktory ja poprzednio do siebie zabral mial jej ew znalezc jakis domek u znajomych w Trzebnicy...nie wiecie czy to nie jest aktualne??
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw7-02-znaleziono-sunie-onka-w-parku-okolice-sleznej-spiskiej-131166/[/URL]

To temat ktory zalozylam po pierwszym jej znalezieniu wklejam link bo sa tam zdj ;)
P.S Pogadam z rodzina moze bede mogla ja wziasc(jezeli innego wyjscia nie bedzie) na DT.....

Link to comment
Share on other sites

hm,no niezle. to ja juz nie rozumiem, ma wlascicieli ktorym ucieka czy ma takich ktorzy jej nie chca wiec pozwalaja uciec?

pisalam juz do Goś, Gosia ktora sunie chce wziasc mowila o wszytskim juz Pani Ewie. tzn o tym ze husky ma dluzsza siersc ze to inny pies, ze gosia sie bedzie dobrze zajmowac i psem i dywanami. no i czekamy dalej. ja mam ciagle nadzieje,ze psinka znajdzie dom u Gosi
:)

Link to comment
Share on other sites

ojejej..... ale marudna ta pani Ewa :( jeśli mają jakąś umowę na wynajm to może niech aneks podpiszą że Gosia musi wszelkie ewentualne szkody naprawić , dywany wyczyścić itd przed wyprowadzką. Albo może jakąś kaucję na poczet tego ewentualnego czyszczenia pani Ewa by przyjęła. Najlepiej by było jak by zwierza zobaczyła..... wtedy serce ludziom bardziej mięknie niż przy opowieściach

Link to comment
Share on other sites

mialam właśnie telefon od pani Agaty z Wrocławia jest bardzo zainteresowana adopcją suni , chciałabym pieska dla mamy która mieszka w Oławie w domku jednorodzinnym i uwlielbia owczarkowe piesy (czy mamy tam jakąś dogomaniaczkę w razie W?) zapisałam numer , obiecałam kontakt. Dzierlatki jeśli trzba będzie pojechać na wizytę przedadopcyjną wspomożecie mnie ???????????

naturalnie trzymam kciuki i wierzę ze Gosi uda się panią Ewę jakoś na sunię namówić, ma ona zupełne pierszeństwo, gorąco zyczę i suni i Gosi wspólnych "wybieganych" lat :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sunia gdyby sie Gosi jednak udało to pojedzie mieszkac do Torunia. wiec wyprawa by ja czekała. przegadalam z gosia godzine i ustalilysmy ,wspierajac sie dogomanskimi pomysłami taka historie ze trudno chyba odmowic zgody na wziecie suni. Pani Ewa zła kobietą nie jest tylko doswiadczenie miala zle i Gosia generalnie musi je teraz odczynic!:) i ja wierze cala swoja ludzką i "zapsioną"mocą,ze sie uda! słowo "uda" powiedzialam i pomyslalam dzis tyle razy ze byloby mocno kiepsko gdyby nie wypalilo! na szczescie jest jeszcze zapasowa chetna "mama" ale...my z Gosia po prostu wiemy,ze to psinka dla niej! Gosia juz ja kocha!

Link to comment
Share on other sites

Jest net! :/ Wreszcie... Czekam na relacje... Ale jaka ulga, że jest też pani Agata :) Wizytę przedadocyjną się załatwi i w Oławie - wierze w to ;) A we Wro, to osobiścię Gosię nawiedzę ze wszystkimi papierami :evil_lol: Byle tylko się udało...

Link to comment
Share on other sites

Aha, słuchajcie odezwałam się też do koleżanki ze spanielowego forum. Dziewczyna jest ze straży dla zwierząt...a akurat w sb popołudniu będą mieli jakąś akcję uświadamiającą....Zapytałam czy nie zgodziliby się przygarnąć na tę akcję naszej sunii z hustką "szukam domu" i czy nie pomogliby nam jej wyadoptować...Czekamy na odp od pani komendant. Bo jakby co, to trzeba będzie z tą dziewczyną(u której sunia teraz jest) pogadać, żeby ją przywiozła...Bros, masz do niej nr,prawda?

Link to comment
Share on other sites

:( nie mam dobrych wiadomosci.
nie udalo sie!!! :( Pani Ewa przyszla powiedziala ze rozmawiala z corka,ze sie nie zgadzaja dodatkowo Gosia i jej chlopak Marcin maja sie wyprowadzic! wow! dla mnie szok! tak wiec gosia od jutra szuka mieszkania. powodem dla wyprowadzki jest powrot ze stanow corki ze swierzo narodzona dzidzia ale dziwne bo generalnie Gosia miala tam mieszkac conajmniej pelen rok. no i klops! Gosia płacze,ze psinki wziasc nie moze. zaloguje sie pewnie na forum to sie odezwie.sama nie wiem, Gosia mowi ze dobrze ze jest ta inna Pani ktora chce wziasc pieseczka ale ze jezeli nie to moze psinka moglaby tymczasowo zamieszkac u kogoś a Gosia za ok miesiac,tak myslimy ze za max miesiac bedzie miala nowe mieszkanko w ktorym zamieszka tylko jesli bedzie mogla miec pieseczka.
WŁĄSNIE PRZED MOMENTEM ZADZWONILA GOSIA! :) okazalo sie ze maja przyjaciela ktory ma wolne mieszkanie, jeszcze dzis beda z nim rozmawiac czy moga sie wprowadzic. chocby od jutra z pieskiem oczywiscie! jejku. dajmy Gosi jeszcze czas do jutra z decyzja czy wezmie pieska, niech Pani Agata jeszcze poczeka,tak? mowie wam,mam takie przeczucie ktore mowi mi ze gosia zamieszka z sunią,ze trudną drogą do gwiazd!:)znowu nadzieja we mnie wezbrała! jak tylko dzis sie jeszcze czegos dowiem to bede pisac! a tymczasem znowu czekanie.

Link to comment
Share on other sites

SŁUCHAJCIE! CUDOWNE WIESCI!
:):):)
Gosia zaczela szukac mieszkanka juz dzis! zadzownila na pierwsza znaleziona oferte. jutro o 17 idzie ogladac! 2 pokoje,nieduza kasa! blisko piekny Torunski Park!Pan powiedzil ze piesek nie stanowi zadnego problemu! mowilam,wiedzialam! Gosia wezmie pieska. sluchajcie jutro o 18 bedzie wszystko jasne! nie oddawajcie Suni jeszcze nikomu,tak? bedzie dobrze.Gosia radosna i ja i czuje ze sie UDA ostatecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Wooow Uru, ale zamieszanie! :lol: Dajemy Gosi szansę, a jakże. Ja tam dziewczynę już polubiłam ;) I naprawdę chciałabym, żeby jej się z naszą sunią ułożyło :loveu: Poczekamy... Chociaż dajcie znać jak najszybciej, żeby potem nie było za późno...

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, nawet nie zdążyłam odpisać porządnie,a tu już takie newsy!!! Wooow :multi: Czyli sunia ostatecznie i na pewno do Gosi, tak?
Tylko teraz po kolei - Gosia obecnie jest w Toruniu jeśli dobrze rosumiem? Bo przydałaby się wizyta przedadopcyjna, podpisanie papierów (Gosia wie, że jest zobowiązana suczydło wysterylizować?) i wizyta poadopcyjna... Chociaż jeśli Ty Uru za dziewczynę ręczysz (pomijając jej determinację! :D), to ja się mogę tylko cieszyć, że tak wspaniałą pancię będzie nasza sunia miała :multi::loveu: Tylko jeszcze pytanie jak ją do tego torunia dortansportować...?

Link to comment
Share on other sites

[B]To ja Was wszystkich od razu muszę zaprosić tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-zloty-3letni-kochany-spaniel-w-schronie-tak-strasznie-smutny-133907/#post11990145[/url]
Suni szykuje się piękny happy and, a mi kolejna bida weszła w oczy...a ja oczywiście znowu się przejęłam i już nie moge przestać o nim myśleć.[/B]
Przepraszam za offa...mam nadzieję, że zrozumiecie...

Link to comment
Share on other sites

no wiec z toruniem zaden problem. 5 lat w toruniu mieszkalam, studiujac.teraz koncze bronic sie mam wiec i tak bywam tam srednio raz w tygodniu na 1 dzien np.ta odleglosc jest zadna odlegloscia,dla mnie.zreszta Gosia po psinke przyjedzie,zeby wszystko podpisac itd.czesto i tak wpada tutaj do mnie. a co do sterylizacji,Gosie uświadomiłam.oczywiście.
Gosia jest na rpawde świadomym przyszlym włascicielem psinki.zreszta sama dlugo zajmowala sie pieskiem pewnym. nie swoim nawet.no więc tak jak napisalam wyzej,jutro ok 18 napisze ostateczna wersje tej historii.
no to ide teraz do Focusa,bo sie namietnie zaczął bawić sztućcami!;)

Link to comment
Share on other sites

ta historia z sunią bardziej trzyma w napięciu niż niejeden film akcji :) teraz raczej nie ma problemu z wzięciem pieska bo przecież jak nie to mieszkanie to inne się znajdzie w którym nie będą mieli nic przeciwko zwierzęciu. jeśli byłyby problemy ze znalezieniem lokum to dajcie znać. ja też mieszkałam kilka dobrych lat w Toruniu i nadal mam tam przyjaciół napewno coś się uda znaleźć. nawet moja dobra przyjaciółka wynajmuje swoje mieszkanie tylko nie wiem czy ma teraz wolne. w razie czego dajcie znać najlepiej na prw już się cieszę że sierściuszek dom będzie mieć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...