Jump to content
Dogomania

KWPR Racibórz - 14.06.2009


Konrado

Recommended Posts

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080][COLOR=Black][SIZE=2][B]Proponowana obsada sędziowska :[/B][/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/FONT]
[B] [FONT=Tahoma] FCI 1[/FONT][/B] [SIZE=2][FONT=Tahoma][B]Bogusław Chmiel[/B][/FONT][/SIZE][FONT=Tahoma][B] (PL)
[/B] Owczarek niemiecki
[/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Anna Dzidt (PL)
[/B]Pasterskie [B]
Waldemar Mrowiec (PL)
[/B]
[/SIZE][/FONT] [B] [FONT=Tahoma] FCI 2[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Marek Lewandowski (PL)
Victoria Pogodina (UK) [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma]
[/FONT]
[B] [FONT=Tahoma] FCI 3[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Barbara Brandys (PL)
Aleksandra Sękowska - Miros (PL)[/SIZE][/FONT][/B]

[B] [FONT=Tahoma] FCI 4[/FONT][/B] [B][SIZE=2][FONT=Tahoma]Monika Berger [/FONT][/SIZE][/B][FONT=Tahoma][B](PL)[/B][/FONT]

[B] [FONT=Tahoma] FCI 5[/FONT][/B] [B][SIZE=2][FONT=Tahoma]Andrzej Szutkiewicz [/FONT][/SIZE][FONT=Tahoma](PL)[/FONT][/B]

[B] [FONT=Tahoma] FCI 6[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Marian Paweł Bocianowski (PL)[/SIZE][/FONT][/B]

[B] [FONT=Tahoma] FCI 7[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Wojciech Burski (LT)[/SIZE][/FONT][/B]

[B] [FONT=Tahoma] FCI 8[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Stanisław Abłamowicz (PL)
Wojciech Burski (PL)[/SIZE][/FONT][/B]

[B] [FONT=Tahoma] FCI 9[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Adam Ostrowski (PL)
Jakub Kruczek (PL)[/SIZE][/FONT][/B]

[B] [FONT=Tahoma] FCI 10[/FONT][/B] [SIZE=2][FONT=Tahoma][B]Andrzej Szutkiewicz [/B][/FONT][/SIZE][FONT=Tahoma][B](PL)


Więcej info : [URL="http://www.psy-raciborz.com.pl/"]Zwiazek Kynologiczny -oddzial Raciborz[/URL]
[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w tym roku jest chyba modne zapraszanie tych samych sędziów na wszystkie wystawy w okolicy.....
Inowrocław - Grupa VIII - Renata Niklasiewicz, Eugenia Fengler
Koszalin - Grupa VIII - Renata Niklasiewicz, Eugenia Fengler
Bydgoszcz - Grupa VIII - m.in. Renata Niklasiewicz
Bydgoszcz - Grupa IV - p. Sobkowiczowie
Koszalin - Grupa IV - Roman Sobkowicz

Lekka przesada...czy już naprawdę nie ma innych sędziów.....a później organizatorzy dziwią się że jest mała frekwencja...
ale takie przykłady można mnożyć

Link to comment
Share on other sites

Wszystko fajnie, tylko jeżdżąc po najbliższych wystawach nie chciałabym być oceniana cały czas przez jedną sędzinę(jakikolwiek sędzia by to nie był, akurat tej pani nie znam). W tej chwili p. Anna Dzidt sędziuje belgi w Częstochowie, Chorzowie, a nie wiadomo jak z Bytomiem czy Raciborzem, bo na obsadach z obu wystaw jest jeszcze p. W. Mrowiec. W takiej sytuacji poczekam na sędziowanie tej pani w Bytomiu albo Chorzowie, a Racibórz sobie odpuszczę - podobnie jak Częstochowe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='panienkabubu']Znowu Kruczek na IX? :roll:
Jest zaplanowany na Ustroń, Chorzów.. A teraz i Racibórz :roll: To my podziękujemy :roll:[/quote]
A o co chodzi z Tym Kruczkiem ? Masz na myśli tylko to że na wszystkich wystawach Śląskich jest czy coś jeszcze ? bo go kompletnie nie znam .Zresztą to chyba młody sędzia i "nowy" albo się mylę.
Chyba małą frekwencja będzie w Raciborzu. Prędzej Czesi przyjadą widzę jak Polacy. A szkoda bo to żadna frajad 1 miejsce w konkurencji 1 .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']A o co chodzi z Tym Kruczkiem ? [B]Masz na myśli tylko to że na wszystkich wystawach Śląskich[/B] jest czy coś jeszcze ? bo go kompletnie nie znam .Zresztą to chyba młody sędzia i "nowy" albo się mylę.
Chyba małą frekwencja będzie w Raciborzu. Prędzej Czesi przyjadą widzę jak Polacy. A szkoda bo to żadna frajad 1 miejsce w konkurencji 1 .[/quote]

właśnie to :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Chodziło mi o wystawy, które wymieniłam w pierwszym swoim poście.[/quote]
Wiem o co ci chodziło -czytam ze zrozumieniem.Napisałem tylko że na Bytomiu Go nie było bo ktoś (konrado-"w tym roku jest chyba modne zapraszanie tych samych sędziów na [U][B]wszystkie[/B][/U] wystawy w okolicy.....")napisał że WSZĘDZE jest ten sam sędzia.
A ponadto przedłużyli termin do konca maja co mnie bardzo cieszy bo może jednak będzie więcej konkurentów w klasie.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
Chodzi mi o Panią Sedzinę Aleksandrę Sękowską - Miros z III grupy bedzie sędziowała Yorkshire Terrier. Czy ktoś wie na co szczególna uwagę zwraca w ocenianiu psa. Wystawiałam wiele razy ale tej Pani jeszcze nie spotkałam.
Bardzo prosze o odpowiedż.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Ponieważ ja jestem zupełnie "łysa" co do informacji o wystawach, mam pytanie jak to będzie z numerkami.
Zgłosiłam moją sunię przez formularz internetowy i przyszło mi już potwierdzenie, ale w jaki sposób otrzymam ten numerek co się przykleja?
Czy prześlą go pocztą czy mam go odebrać na wystawie?

A, i jak to będzie z podziałem ringów i rozpiską godzin?
Gdzie można to znaleźć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa']Witam!
Ponieważ ja jestem zupełnie "łysa" co do informacji o wystawach, mam pytanie jak to będzie z numerkami.
Zgłosiłam moją sunię przez formularz internetowy i przyszło mi już potwierdzenie, ale w jaki sposób otrzymam ten numerek co się przykleja?
Czy prześlą go pocztą czy mam go odebrać na wystawie?

A, i jak to będzie z podziałem ringów i rozpiską godzin?
Gdzie można to znaleźć?[/quote]


Numerek zazwyczaj przychodzi pocztą z całym potwierdzeniem itd.. jeśli nie przyjdzie pocztą z potwierdzeniem to jest do odebrania na wystawie w sekretariacie. Rozpiska godzin - plan sędziowania powinien być podany na stronie oddziału. Czasem jest tylko stawka, więc godzinę trzeba sobie wyliczyć, zaczynając od 10- wtedy rozpoczyna się sędziowanie. Podział ringów zazwyczaj znajduje się w katalogu który odbieramy na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

WITAM mam pytanko, czy wiadomo koto dokładnie będzie sędziował czarne teriery??[FONT=Tahoma][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [B] [FONT=Tahoma] FCI 2[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Marek Lewandowski (PL)
Victoria Pogodina (UK)
i może ktoś z was wie na co Oni zwracają uwagę u psiurka,bo to będzie nasza druga w życiu wystawa i bardzi się stresujemy!!!:oops:
Pozdrawiamy gorąco
Aga&Morka:multi:
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania od Bory']Coś kiepsko działa Związek w Raciborzu :cool1:
Nie dostałam do domu żadnego potwierdzenia, na stronie oddziału zero informacji o zgłoszonych psach. Ech... beznadzieja :shake:[/quote]
Cieszmy się że nie przedłużyli terminu przyjmowania zgłoszen bo na kraków po raz 4-ty przedłużyli.Ale faktem jest że nic nie dostałem -cicho i głucho w mojej skrzynce pocztowej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...