Jump to content
Dogomania

Ocena 4 miesięcznego amstaffa


Roksana96

Recommended Posts

Hej ! Jeśli ktoś z was ma amstaffa lub po prostu się na nich zna to mam prośbę- Mogliśmy byście ocenić wygląd mojego 4 miesięcznego amstaffa? I powiedzieć nad czym ewentualnie pracować. Moim zdaniem wygląda jak taka długa kucha, chyba powinien być bardziej masywny. waży 14 kg i od początku jadł suchą karmę pure natural puppy, a od miesiąca je już pure natural puppy large. Teraz chce wprowadzić gotowane jedzonko i może jakieś surowe mięso ma zmianę z suchą karmą. 

Tu macie jego zdjęcia od kiedy przyjechał do nas aż do teraz. 

Ps. Taki post dodałem na innym forum, ale niestety nie odpisano mi. Liczę na was.  

https://imageshack.us/user/Roksa96

Rodzice Lego: 

Matka 1954944.jpg

 

Ojciec: 2246184-675200.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Piesek jest fajny, nic nie rób, masy nabierze z wiekiem a im wolniej tym zdrowiej. I bardzo dobrze, że chcesz go przestawić na mięso gotowane i surowe, ja osobiście jestem przeciwna karmieniu szczxeniaka suchymi karrmami, zacznij dawać mu mięso oczywiście z dodatkiem warzyw i ryżu czy makaronu a zobaczysz jak ładnie zacznie ci się rozwijać. Ja mam psy 50 lat i cale życie karmię je mięsem, nawet jak oboje z mężem pracowaliśmy to zawsze jakoś mieliśmy czas na to, żeby je tak karmić a mieliśmy przeważnie od 2 do 4 dużych psów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...