Jump to content
Dogomania

Szczeniak podrzucony na posesję, DT lub DS pilnie potrzebny, DT ma zapewniony zwrot wszystkich kosztow na opiekę!


paulinaw

Recommended Posts

Tydzień temu podrzucone zostały mi na posesję 3 szczeniaki.
został jeden.
jeden pojechał do DT, drugi znalazł DS, ale został jeszcze jeden. Absolutnie nie mam warunków, żeby mógł u mnie zostać, pisałam juz do wszystkich znanych mi organizacji bliższych i dalszych i nikt nie jest w stanie go zabrać, a on nie moze trafić do schroniska - zniknie tam.
To ok. 3miesięczny szczeniak, ale wymaga mądrego DT, który pokaże mu, że człowiek nie jest zły i pozwoli oswajać się w swoim tempie. Jest wycofany, do ludzi przychodzi w zasadzie tylko po jedzenie. jeśli trafi do schroniska, to spędzi całe życie wciśnięty w kąt jakiejś budy... :( a mi się już kończy czas, na razie mieszka na budowie u kolegi, ale musi stamtąd wyjechać w ciągu kilku dni... już i tak jest tam dłużej niż było założone, nie mam z nim co zrobić...
DT ma zapewnione pełne pokrycie kosztów utrzymania
Jego brat, który jest w domu tymczasowym już po 4 dniach wylegiwał sie na łóżku - tak szybko sie oswoił, a on biedny nie ma żadnych perspektyw, tylko ten wyrok dożywocia w schronisku w zawieszeniu

kontakt: 512 615 130

ant.jpg

kl i an.jpg

kl i ant.jpg

klusek i antek.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trzeba zrobić dobre zdjęcia i pędem ogłosić np. na OLX. Trzeba napisać, wiek i  jaki on może być mniej więcej duży w przyszłości , no i  jakiej miejscowości przebywa. Jeżeli macie pieniądze , to może go zaszczepcie i odpchlijcie ,a może już to się stało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...