Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Dziś to dopiero zimnica. Wiatr, chłód i jeszcze wilgoć w powietrzu. Tobisiu - siedź w cieple, nie wychylaj się z domu. Podobno lepiej ma być od soboty. Oby tak się stało bo taka gwałtowna zmiana niczego dobrego nie wróży. Już mama katar, a dalej może być tylko gorzej.

Grzej łapki w domowym zaciszu i czekaj na ocieplenie.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero znalazłam chwilę aby zaktualizować informacje o tym co działo się ostatnio w życiu Tobiego :)

 

Tobiś pojechał na dwa dni do psiego hoteliku, który prowadzi fan page na facebook pod nazwą PAN ŻELEK

Podjęliśmy taką decyzję aby sprawdzić jak odnajdzie się w nowych warunkach bez znanych sobie opiekunów i na dodatek w towarzystwie innego pieseła :)

poczytajcie :)

 

https://www.facebook.com/panzelislaw/

 

 

 

UDOSTĘPNIAJCIE 2764.png<3
Moi Drodzy. Do czego to dojszło... Jezd u mnie taki jeden. Tobiś siem zwie. Jakby któren z Was nie skumał, to ten z lewej, bardziej puchaty. No i on na co dzień mieszka w domu tymczasowym, a do mnie przyjechał na piżama party. Jednak nie zabrał żadnych pantalonów, że o szlafmycy nie wspomnę. Najbardziej to nie lubię prowizorki, więc z imprezki nici 1f641.png:( Tak to jezd siem z kolegą umawiać. Ale nie to jezd najgorsze! Ociec mówi do niego SYNU, a madka głaszcze go po pluszowym ciele! Jak żyć?! Jak to znieść? W jaki sposób godność zachować?! Proszę pomóżcie znaleźć mu dom, bo nie wiem jak długo utrzymiem nerwy na wodzy. Musita tilko wiedzieć, że Tobiś kiedyś wiele przeszedł, ale teraz sobie spokojnie drepcze i jezd bezproblemowy. Powinien mieszkać na parterze albo w budynku z windą. Najlepiej to siem czuje u mnie w ogródku. Nie drze siem (choć ja uważam, że czasem warto siem odszczeknąć). Na smyczy chodzi jakby sam z tego lekcji udzielał. Ogólnie lubi podlizywać siem człekowi, przychodzi na każde wezwanie, lubi chodzić za swym ludziem i nie wiem, jakie jeszcze rzeczy o nim napisać, ale starzy go strasznie wychwalają.
POMOŻECIE?? (Wasz biedny, niekochany, porzucony na pastwę okrutnego losu Żelipapek).

 

 

koszt pobytu Tobiego w psim hotelu wyniósł 160zł za dwie doby

 

tobi żelek.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...