Jump to content
Dogomania

Psie powieści [nie poradniki]


Misja na 4 łapach:)

Recommended Posts

Ostatnio czytałam "Był sobie pies", pewnie wielu z was słyszało o tej książce (była w kinach itp.). Teraz widziałam, że jest "Psiego najlepszego",. też Bruce Cameron jest autorem. Tym razem w klimacie świąt, adopcji, schroniskach, odpowiedzialności i pięknych zmianach, które pies wprowadza do naszego życia. Ktoś z was już czytał? równie dobra jak Był sobie pies? Może polecicie mi coś jeszcze? Tylko proszę, nie poradniki - psie (o)powieści, historie - coś, co wzrusza, bawi i co czyta się jednym tchem :)

 

był sobie pies.jpg

psiego najlepszego.jpg

images.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Sowa, a tę nową Bruce'a Camerona "Psiego najlepszego" już masz przeczytaną? :) Bardzo polecam :) Lektura już za mną i powiem ci, że na wieczór z kubkiem gorącej herbaty jak znalazł :) Żeby spoilerem za bardzo nie rzucić, napiszę mniej więcej tyle co wszędzie można wyczytać. Naszemu głównemu bohaterowi Joshowi ktoś podrzuca ciężarną sukę, rodzą się szczeniaczki i mnożą problemy (jak ja to znam! :P). Wraz z problemami przychodzi oczywiście .... miłość :) Bo jak nie kochać cudnych nieporadnych szczeniaczków i dziewczyny o gołębim sercu ze schroniska, która nam pomaga ;) Książka o tym, jak zmienia się życie, gdy wkraczają do niego czworonogi. O tym, jak zmienia się myślenie, budzi się cierpliwość i opiekuńczość. O tym, jak zmienia się serce i wzrasta chęć założenia rodziny. Nie tylko psiej. I wreszcie o tym, że każdy pies zasługuje na miłość, a schronisko powinno być tylko tymczasową przystanią (jeśli musi). Bo pies nie jest na święta, lecz na całe życie.

Jeszcze raz książkę "Psiego najlepszego" polecam, cudna. I dołożę jeszcze "Sztukę ścigania się w deszczu" - też warta przeczytania:)

 

Link to comment
Share on other sites

Ja czytałam i powiem Wam, że dla psolubnych jest to książka idealna. Kocham szczeniaczki, a szczeniaczki + święta to zestaw idealny :D. Kupuję dwóm kumpelkom w prezencie - jednej na urodziny, drugiej na święta. Ta druga średnio lubi psy, to teraz nie ma wyboru - pokocha :P.

Psiego najlepszego - w ogóle co to za tytuł? Jakiś kosmos! Ale ostro mi się podoba, świąteczne, lekkie, cudowne :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...