Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Misja na 4 łapach:)

Psie powieści [nie poradniki]

Recommended Posts

Ostatnio czytałam "Był sobie pies", pewnie wielu z was słyszało o tej książce (była w kinach itp.). Teraz widziałam, że jest "Psiego najlepszego",. też Bruce Cameron jest autorem. Tym razem w klimacie świąt, adopcji, schroniskach, odpowiedzialności i pięknych zmianach, które pies wprowadza do naszego życia. Ktoś z was już czytał? równie dobra jak Był sobie pies? Może polecicie mi coś jeszcze? Tylko proszę, nie poradniki - psie (o)powieści, historie - coś, co wzrusza, bawi i co czyta się jednym tchem :)

 

był sobie pies.jpg

psiego najlepszego.jpg

images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peter Mayle - Psi żywot.  Cały wieczór z bardzo dobrym humorem i okresowymi wybuchami śmiechu gwarantowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sowa, a tę nową Bruce'a Camerona "Psiego najlepszego" już masz przeczytaną? :) Bardzo polecam :) Lektura już za mną i powiem ci, że na wieczór z kubkiem gorącej herbaty jak znalazł :) Żeby spoilerem za bardzo nie rzucić, napiszę mniej więcej tyle co wszędzie można wyczytać. Naszemu głównemu bohaterowi Joshowi ktoś podrzuca ciężarną sukę, rodzą się szczeniaczki i mnożą problemy (jak ja to znam! :P). Wraz z problemami przychodzi oczywiście .... miłość :) Bo jak nie kochać cudnych nieporadnych szczeniaczków i dziewczyny o gołębim sercu ze schroniska, która nam pomaga ;) Książka o tym, jak zmienia się życie, gdy wkraczają do niego czworonogi. O tym, jak zmienia się myślenie, budzi się cierpliwość i opiekuńczość. O tym, jak zmienia się serce i wzrasta chęć założenia rodziny. Nie tylko psiej. I wreszcie o tym, że każdy pies zasługuje na miłość, a schronisko powinno być tylko tymczasową przystanią (jeśli musi). Bo pies nie jest na święta, lecz na całe życie.

Jeszcze raz książkę "Psiego najlepszego" polecam, cudna. I dołożę jeszcze "Sztukę ścigania się w deszczu" - też warta przeczytania:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czytałam i powiem Wam, że dla psolubnych jest to książka idealna. Kocham szczeniaczki, a szczeniaczki + święta to zestaw idealny :D. Kupuję dwóm kumpelkom w prezencie - jednej na urodziny, drugiej na święta. Ta druga średnio lubi psy, to teraz nie ma wyboru - pokocha :P.

Psiego najlepszego - w ogóle co to za tytuł? Jakiś kosmos! Ale ostro mi się podoba, świąteczne, lekkie, cudowne :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...