Jump to content
Dogomania

JEDNO SERCE NIE DA RADY ! Serce Pipi i podopieczni w potrzebie!!! (Posty inf. 1-6)


Pipi

Recommended Posts

Dziękuję bardzo dla [FONT=Arial Black]anetek100[/FONT],za pakę.Bardzo ładne rzeczy,bluzeczki,swetry,wszstko się przyda.Kołdra,środki opatrunkowe,aparat fotograficzny.Muszę tylko sprobować założyć baterie akumulatorki,bo zwykłe nie nadają się/zmieniałam kilka razy/.Na tym ekraniku pokazuje sie znaczek czerwony baterii i mrugają lampeczki,zielona i czerwona.Postaram sie kupić dzisiaj akumulatorki i zobaczę wtedy.Ja mam,ale malutkie,takie do pilota.
Mam smutną wiadomość,że nie byłam wczoraj na sterylizacji z Alutką i Misią.Pani doktor zadzwoniła,że nie może,ma ważne sprawy w Białymstoku.Przełożyła zabiegi na poniedziałek.
[FONT=Arial Black]mtf zalesie[/FONT][FONT=Verdana],zaświadczenia wysłałam pocztą.[/FONT]
[FONT=Arial Black]przjaciel koni[/FONT][FONT=Verdana],pani nie odpowiada na moj telefon,nie wiem co mam myśleć.muszę poczekać do 10,może jest bardzo zajęta,pojechala opiekować się chorą osobą.Misi niewysterylizowanej nie oddam napewno.[/FONT]
[FONT=Arial Black]zuzlikowa,Julie[/FONT][FONT=Verdana],bardzo dziękuję.[/FONT]
[FONT=Arial Black]bea_m[/FONT][FONT=Verdana],jak ktoś dzwoni o Lampa,to zawsze polecam i namawiam na Kropkę i Śnieżkę,ale każdy mówi,że sie zastanowi jeszcze,i nic.[/FONT]
[FONT=Arial Black]Bardzo Dziękuję,że jesteście ze mną.Za pomoc,wsparcie,za ogłoszenia,za wszystko DZIĘKUJĘ.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://zalacznik.wp.pl/05/d675/SDC10088.JPG?p=2&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=SDC10088.JPG&wid=910&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=123883124938014180&sid=d723daea35cd956769aa140f92978612[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images41.fotosik.pl/93/227d822f17593712med.jpg[/IMG]
Saba jest bardzo podobna do Lampa,ale na tych zdjęciach nie widać
Jak pan Adam znajdzie chwilę to obiecał podesłać więcej zdjęć

Link to comment
Share on other sites

Udało się,dziewczyny dziękuję.Bakteria,Agata na PW tołkowała mi jak to zrobić i w końcu załapałam.He,he,jakie to proste?.Ale ja mądra jestem co?
Ok,ide teraz do Nory,bo sie dopomina już na spacerek.Wczoraj nie bardzo nam poszło.Długo trwało,aż wyszła z zagrody/kojca?/ona się bardzo boi smyczy.Jak leci do przodu i jej nie widzi za głową to jakoś idzie,ale jak tylko w bok głowę odwróci,koniec wtedy.Tak bardzo chce wyjść,a jak już wyjdzie, to znowu chce spowrotem.I taka z nią robota.Kłopot jest straszGuciem,nie wiem cz kiedkolwiek on się oswoi.Wchodzę do nich,to dziewczyny witają,skaczą cieszą się,a on do budy.Dopuki nie wyjdę on tam siedzi i koniec.Nie wiem co z nim robić.Co radzicie?.Ja to myślę,że trzeba mu może coś na stres podawać.Może są jakieś tabletki?

Link to comment
Share on other sites

:thumbs::Rose:Pipi cudownie trafil pieknyyy Lampo juhuuu:multi::multi::loveu::loveu: Trzymaj sie mooocno i psiaki tez , och jakze psiatka u Ciebie maja:Dog_run::bigcool::bigcool:raj ! Kochana zdrowie Twoje tez wazne bardzo , wiec dbaj o siebie :loveu:Pozdrawiam goraco i nieustajaco :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Suczki po sterylkach już biegają i zapomniały o wszystkim.Ani jedna nie miała żadnych problemów z gojeniem.Nie było krwi,ropy,pięknie się zagoiło.Naprawdę pani wet jest specjalistką.Luka i Punia miały sterylkę haczykową i kilka tylko szewków,ale źle się goiło,a u tych brzuszki były rozciachane,a zagoiło się bardzo ładnie.Może dlatego,że te sterylizowane w Bielsku dostały jeszcze przez trzy dni po sterylkach antybiotk,a te sterylizowane w Białymstoku tylko jeden raz antybiotyk.Tak,czy siak już po wszystkim.Jutro jeszcze Misia i Alutka,a w środę Misiek i Ozzy i wszystkie piesy ciachnięte.Dzięki wam ciotki.Nie wiem co bym bez was zrobiła?
[FONT=Arial Black]DZIĘKUJEMY[/FONT]
[FONT=Arial Black]akucha[/FONT][FONT=Verdana] nie dzwonią ludziska[/FONT]
[FONT=Arial Black]AdaK[/FONT][FONT=Verdana] po lewej jest Sabcia,a po prawej Lampo[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Suczki po sterylkach już biegają i zapomniały o wszystkim.Ani jedna nie miała żadnych problemów z gojeniem.Nie było krwi,ropy,pięknie się zagoiło.Naprawdę pani wet jest specjalistką.Luka i Punia miały sterylkę haczykową i kilka tylko szewków,ale źle się goiło,a u tych brzuszki były rozciachane,a zagoiło się bardzo ładnie.Może dlatego,że te sterylizowane w Bielsku dostały jeszcze przez trzy dni po sterylkach antybiotk,a te sterylizowane w Białymstoku tylko jeden raz antybiotyk.Tak,czy siak już po wszystkim.Jutro jeszcze Misia i Alutka,a w środę Misiek i Ozzy i wszystkie piesy ciachnięte.Dzięki wam ciotki.Nie wiem co bym bez was zrobiła?
[FONT=Arial Black]DZIĘKUJEMY[/FONT]
[FONT=Arial Black]akucha[/FONT][FONT=Verdana] nie dzwonią ludziska[/FONT]
[I][B][FONT=Arial Black]AdaK[/FONT][FONT=Verdana] po lewej jest Sabcia,a po prawej Lampo[/FONT][/B][/I][/quote]
aha dzięki :oops::oops::oops:
hopka jeszcze zostało ilku kawalerów i "kawalerek" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...