Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
resurgam

Wystawa w Starej Miłosnej

Recommended Posts

Myślę, że refleksja ta odnosi się do wielu wystaw ostatnio organizowanych przez ZKwP. Na wystawę w Starej Miłosnej przeważająca większość psów zgłoszona została za pośrednictwem www.wystawy.net. W ten sposób wszyscy, którzy tak zgłaszali swoje psy, potwierdzenia ich przyjęcia otrzymali na adres e-mailowy. Mało tego w ten sposób otrzymano również numerki startowe.

Tak więc, płacąc za wystaw w Polsce coraz więcej, każdy jej uczestnik na swój koszt musi wydrukować potwierdzenia, a na dodatek numery startowe.

Pytanie moje jest więc takie: za co płacimy tak dużo, skoro niektóre koszty przerzuca się na nas?    Wydaje się, że w skali ponad 1 tys psów na wystawach krajowych oraz ok. 3 tys.psów na wystawach międzynarodowych, oddziały mają dodatkowe spore dochody, a my jesteśmy obarczani coraz większymi opłatami. To nie jest ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też tak myślę. Poza tym z wystaw wyeliminowano osoby starsze, które nie mają i często nie umieją się posługiwać komputerem a nawet jeśli mają to nie zawsze mają drukarkę. Ja wprawdzie jestem stara ale była informatyczka i sobie radzę, poza tym mam drukarkę ale młody znajomy ma komputer ale potwierdzenia i numerki przyjeżdża drukować do mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O osobach starszych nie pomyślałam. Ale to prawda. Szkoda że w innych krajach też organizujących wystawy można psy zgłosić na dwa sposoby: przez Internet i listem. Przecież to takie PROSTE.

Mnie bardziej chodziło o wskazanie sposobu na pozyskanie kasy od nas, przy bardzo drogich opłatach za wystawy oraz o wskazanie, że odbiega to od regulaminu wystaw psów rasowych- obowiązki organizatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykre jest to, że na zebraniach oddziałowych nikt nie podejmuje tego tematu, a przecież powszechnie wiadomo, ze dużą część budżetu każdego oddziału  ZKwP stanowią pożytki z organizacji wystaw. Czyli także i nasze opłaty, niezależnie od corocznych opłat członkowskich i innych, jak rodowody itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×