Jump to content
Dogomania

Co sądzicie o Basenji?


Ninna

Recommended Posts

"Zwierzyniec" - świadomie użyłam tego słowa, bo [b]Basenji[/b] się leni, [b]Agabass[/b] - dopiero przyjęła wyzwanie. A jakoś trzeba nazwać moje psiaki i koty. Ale to absolutnie nie oznacza, że nie czekam na inne propozycje. Jestem na nasłuchu...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Asiaczka na Mokotowie, w mieszkanku, co baskowym rajem się zowie. Tulą się do siebie psie i kocie mordzeczki. Obdarzone miłością porzucają smuteczki. Jak to baski lenią się całymi dniami i czekają, aż wróci Pan i Pani.
Jak nie mają co do roboty to w zabawie oczywiście męczą koty. Czy bezlitośnie? Nie raczej radośnie.
I tylko jak wracają do domu Pan i Pani stają się często urwisami. Każdy chce pierwszy dostać głaski miłości, przepychają się wiercą, lecz nikogo to nie złości.
Wszystkie dostają porcje pieszczoty i te zwariowane baski i spokojne koty.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[b]Agabass[/b] - CUDO!!! :klacz: :klacz: :klacz: Mogę wykorzystać Twój wierszyk na mojej stronie? Bardzo proszę! :calus: :buzi: :modla: :modla:
:kociak: :wolfie:
[b]Agabass[/b] - Ty się naprawdę marnujesz!
A [b]Basenji[/b] niech się już dalej nie męczy, bo i tak Agabass nie przeskoczy. Wierszyk jest po prostu Słodki i Cudowny!!!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Kraina Basko[/b] z tego słynie, że baski jedzą kurczaki i pływają w winie. W Krainie Basko od lat przyrządza się tabasco. Nad wszyskim czuwa Basmistrz i wszystkim steruje. Upraw sztab basenji pielęgnuje. Bo jak wiecie tabasco zbiera się jak winogrona.
Proces wyrabiania jest niezmiernie długi, wiec wszystkie basiaki jak na nich przystało w promieniach słońca się wygrzewają. I jedzą kawior, łososie, pstrągi. Nie dziwcie się tak to przecież baski, a nie dziwolągi. Pływają w rzece, grzyby zbierają, baskowe przysmaki też uprawiają i w chwilach wolnych ptaki ganiają. Króliki, koty też uciekają. A baski śmieją się z tej zabawy.
Wieczorem gdy słonko się już chowa mikstura z tabasco jest już gotowa. Wóczas zbiera się cała rodzina i basko uczta się rozpoczyna. Piją i jedzą, jedzą i piją, uśmiechają się, tańcza, jodłują sobie. Baskosielanka to się nazywa, tak każdy basek tu odpoczywa.
A gdzie się mieści ta Kraina - tam gdzie tęcza się kończy i świt rozpoczyna. I wiecie co wam jeszcze powiem tam jescze nie trafił żaden człowiek.
Pozdrawiam

No Asiaczku mam nadzieję, że podoba Ci się Kraina Basko

Link to comment
Share on other sites

[b]Agabass[/b] - żartujesz! Ja nie mam żadnych tego typu talentów. Wręcz jestem beztalencie. Co najwyżej mogę Ci zaśpiewać... Ale czy naprawdę tego chcesz?!
[b]Savannach[/b] może z kolei zrobić piękne zdjęcia i pieknie zaprezentować psa na wystawie, może kiedyś skorzystasz z Jej doświadczenia?
[b]Basenji[/b] - o, on pięknie znęca się nad nami. Ale o wierszykach w Jego wykonaniu - nic nie wiem. Może ma jakieś, głęboko ukryte talenty?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Asiaczku[/b] no to niedługo zaśpiewasz- przygotuj się dobrze.
Tak jak będę chciała wystawiać moją przyszłą psinkę to napewno się zgłoszę do Ciebie i do Savannach. A nad Basenji to my możemy się poznęcać :wink:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]
[b]Savannach[/b] może z kolei zrobić piękne zdjęcia i pieknie zaprezentować psa na wystawie, może kiedyś skorzystasz z Jej doświadczenia?

pzdr.[/quote]

To prawda, ja zawsze polecam się na wystawach :D :D i bardzo chętnie służe pomocom- nie ma problemu :wink:

no cóż jesli chodzi o cyfrówke to mam dobrą i zła wiadomośc- wiec w poniedziałek mój tata kupił cyfrowy aparat-świetny, ale zła wiadomosc jest taka że rodzice powiedzieli że mi samej nie dadza tej cyfrówki na wystawe a to oznacza że jesli na wystawe pojade sama to tylko ze swoim aparatem :oops: :oops: porażka! ale jesli z nimi pojade to wymusze wziecie aparatu! :roll: kurcze taki klops :-?
no nic ale ja nie przestaje zbierac na Francuske :D
Pzdr!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]
Basenji - o, on pięknie znęca się nad nami. Ale o wierszykach w Jego wykonaniu - nic nie wiem. Może ma jakieś, głęboko ukryte talenty?
[/quote]


Basenji czekamy az zaprezentujesz nam swoje talenty! pochwal się :wink:
Pzdr
VS

Link to comment
Share on other sites

[b]Savannah[/b] - tradycyjnie trzymam kciuki za Francuskę. A ja dla Ciebie też mam wiadomość. I to raczej dobrą. Ale dowiesz się o niej na wystawie, musisz wytrzymać do niedzieli. A z cyfrówką - poczekaj, niech Tata sam oswoi się z ta nowością i zobaczysz, że niedługo "zmięknie". Na pewno.

[b]Savannah i Agabass [/b]- Basenji chyba przestraszył się nas i dlatego milczy. Trochę szkoda, że on taki strachliwy. No, ale cóż. To tylko man.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Savannah[/b] - tradycyjnie trzymam kciuki za Francuskę. A ja dla Ciebie też mam wiadomość. I to raczej dobrą. Ale dowiesz się o niej na wystawie, musisz wytrzymać do niedzieli.[/quote]

Ahhhhhh Asiaczku ale mnie teraz zaciekawiłas.....nie wiem czy wytrzymam do niedzieli! pamietaj na wystawie o 9 odrazu podchodze do ciebie z pytaniem co to za dobra wiadomosc :D :D
ahhhh nie moge sie doczekac!
Pzdr
VS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...