Jump to content
Dogomania

Komendy


kuba3396

Recommended Posts

Moja 10 tyg. Suczka jest już bardzo mądra... Nauczyłem ją tylko siad, łapa i slalom między nogami. Chciałbym znać sposób na waruj ! Nie wiem jak się do tego zabrać.... Także jak rzucam zabawkę to ona biegnie po nią i przede mną się zatrzymuje.. Jak ja przekonać, aby dała mi zabawkę a nie przede mną ją gryzła ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']Ja polecam "klikier-skuteczne szkolenie psa" Pryor Karen. I wogole poczytaj sobie jakies ksiazki o szkoleniu zeby nie popelnic jakis bledow o ktore latwo i potem (jak byscie chcieli cos ambitniejszego) to procentuje.Powodzenia!;)[/QUOTE]

Wiska jesteś pewna polecanego tytułu?:cool3:

Ja polecam jeszcze całą stronę listy dyskusyjnej kliker - mnóstwo ciekawych informacji, nie trzeba się przekopywać przez literaturę w podłych językach, sporo notatek z np konferencji czy seminariów itd.

Link to comment
Share on other sites

Nie ,nie jestem pewno bo nie czytalam :cool3: wpisalam tylko w wyszukiwarke "ksiazka o klikierze" bo chcialam polecic cos zeby dziewczyna ogolnie wiedziala "z czym to sie je" czyli jak skutecznie szkolic psa tym "dziwnym przyzadem".

Jak juz szkolisz klikierem to co za problem? Poprzez krztaltowanie mozna nauczyc psa wszystkiego ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak o tej stronie pisałam:)

podstawy są bardziej dokładnie opisane w Szkoleniu pozytywnym dla żółtodziobów, Kliker jest dużo krótszy dla mnie był miłą lekturką i nie potrzebowałam obszerniejszej bo kiedy wydano go w Polsce ja już od dawna klikałam, jednak na pierwszą książkę może być zbyt mało dokładny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...