Jump to content
Dogomania

szczeniak dobral sie do starszej


M4dz14

Recommended Posts

witajcie ;) z gory prosze o konkretne wypowiedzi , dodam ze nie mam hodowli , nie chce miec szczeniakow a doczytajac post dokonca wszystko zrozumiecie.

Mam suczke maltanke lat 6 , sunia zostala mi oddana jak miala rok , poprzednia wlascicielka podawala jej leki antykoncepcyjne, ja jednak wspolnie z weterynarzem podjelismy decyzje aby jej nie podawac tych lekow . Mialam ja wysterylizowac jednak od kad nie dostaje lekow nie miala nigdy cieczki wiec weterynarz powiedziala zeby jej nie sterylizowac . Kocham psy wiec z narzeczonym dokupilismy sobie drugiego maltusia . Maly ma 6miesiecy , i od 3 miesiecy ujezdza swoje misie ;o probowalam go oduczyc ale nic sie nie da zrobic , probowal dopierac sie do Kenzy jednak ona zawsze go odganiala. Teraz tak sie zzyli ze jedza z jednej miski , spia razem , wszedzie musza byc razem i starsza przestala go od siebie odganiac . Jestesmy aktualnie na wczasach nad jeziorem psiaki biegaja luzem i dzis rano doznalam szoku  gdyz moje dwie biale kule zszczepily sie ze soba;( nie mam pojecia co robic ;( czy ten maly srel moze ja zaplodnic? czy ona nie majac cieczki przez 6 lat moze zajsc w ciaze? czy w razie czego szczeniakom nic nie grozi ? mam totalny metlik w glowie  jutro wracam do miasta i lece od razu do wetetynarza . Prosze pomozcie , podpowiedzcie cos madrego .

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

wlasnie bylam u weterynarza, pani polecila 2 zastrzyki , pierwszy za tydzien (sroda) drugi w czwartek i po 3 miesiacach sterylizacja, okazalo sie ze ma cieczke bezobjawowa ale odziwo zaden inny pies sie do niej nie dobieral . 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...