Jump to content
Dogomania

Rejestracja w ZKwP z czym się wiąże??????????


puuupinka

Recommended Posts

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎22 o 09:49, puuupinka napisał:

Widzisz BOU jesteś w błędzie :D :D :D :D.......  może to źle zabrzmiało i teraz dziwnie wygląda ale nie chodzi o mojego psa tylko o pomoc przy zupełnie innym psie. Informacja którą zamieściłam jest prawdziwa ale nie dotyczy mnie tylko znajomej która ma psa z UK i finalnie za pomocą was i forum oraz innych i ZKwP przez ......microchip ustalony został hodowca w Szkocji i pies czeka na dokumenty z Wielkiej Brytanii i na ich podstawie będzie wyrabiany PL rodowód. Więc pies będzie RASOWY z kompletem dok. Ja rozumiem że hodowcy są wściekają kiedy zakładane są pseudo hodowle albo inni ludzie sami bez nadzoru i regulaminu dopuszczają psy i sprzedają że niby rasowy bo wygląda jak rasowy,  Ok macie do tego prawo ale Ja mam w domu 4 psy każdy innej rasy + moi rodzice mają dwa kundle i teraz ja kupiłam rasowego psa. Więc czytaj dokładnie co jest napisane albo zadaj pytanie jak jesteś z czymś nie pewny a nie OSKARŻAJ , TO TAKA MAŁA RADA NA PRZYSZŁOŚĆ BO KIEDYŚ SIĘ SPARZYSZ

Kłamczuszka z Ciebie pupinko.W tamtym wątku pisałaś,że pies jest TWÓJ :)

Pytanie: kłamiesz cały czas czy tylko sporadycznie? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...