Jump to content
Dogomania

Szukam mozliwosci zakupu szczeniaka rasy WEO


ka28

Recommended Posts

  • 1 month later...

Poszukaj w Czechach, w Polsce też są hodowle owczarków użytkowych, gdzie mniej zwraca się uwagę na kątowanie bardziej na charakter. WEO można kupić na Białorusi.Z tym, że musisz się liczyć iż pies taki na wystawach ON nie zajmie żadnego miejsca no i będziesz musiał go szkolić, pracować z nim choćby amatorsko bo jak się zacznie nudzić to powykręca Ci takie numery, że się będziesz musiał tłumaczyć po komisariatach.
One źle prowadzone, nieszkolone i znudzone robią się groźne dla otoczenia bo nie są zbyt uległe, chyba, że trafi im się odpowiedni właściciel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda megi']Poszukaj w Czechach, w Polsce też są hodowle owczarków użytkowych, gdzie mniej zwraca się uwagę na kątowanie bardziej na charakter. WEO można kupić na Białorusi.Z tym, [B]że musisz się liczyć iż pies taki na wystawach ON nie zajmie żadnego miejsca[/B] no i będziesz musiał go szkolić, pracować z nim choćby amatorsko bo jak się zacznie nudzić to powykręca Ci takie numery, że się będziesz musiał tłumaczyć po komisariatach.
One źle prowadzone, nieszkolone i znudzone robią się groźne dla otoczenia bo nie są zbyt uległe, chyba, że trafi im się odpowiedni właściciel.[/QUOTE]

Pewnie dlatego, ze OWE to nie jest inaczej katowany ON, tylko oddzielna rasa. A owczarki uzytkowe beda prawdopodobnie rownie wymagajace co OWE jesli chodzi o wychowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

mój tato miał takiego pieka w czsach młodośći i bardzo dobrze go wspomina :D mówił że był bardzo mądry i posłuszny .Raz nawet można powiedzieć że uratował życie tacie kiedy chciało go pobić kilku męszczyzn naszczęśćie szaryk tam był i we dwuch dali sobie radę :) więc oboje z tatem chcemy kupić psa tej rasy więc jeśli możecie to nam pomóżcie :D z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...