Jump to content
Dogomania

moja 10msc huska wariatka mnie ugryzła


Patrycja B

Recommended Posts

Tak po krotce zacznę od tego ze z początku nie radziłam z nia sobie wogole, teraz sie uspokaja, cwiczymy , trenujemy sie pod wzgl szkoleń. Nie wiem gdzie mam napisac jak cos to prosze powiedziec ze to nie tu i przekierowac mnie do prawidlowego dzialu bo powiem szczerze ze sie tu gubie ii nie poruszam sie jeszcze swobodnie. Przepraszam za bledy ale pisze z totalnym brakiem czasu i w biegu takze proszę o wybaczenie. Problem jest natury złodziejstwa ;) Mini kradnie masło , itd , ost ostro warknęła na moja 7 latke ktora chciała tylko zajrzec co ona tam ma a nie wiedziała ze ma cos do jedzenia, w rezultacie dziecko ucieklo z placzem bo sie wystraszylo, dwa dni temu Mini ukradla gabke do mycia , nie bylo problemu zeby ja dotknac i próbowac jej ja zabrac , a dzisiaj rano ukradla zmywak z kuchni, nie wiem moze bylo go czuc jakims sosem , chcialam jej zabrac ale nauczona dosw nie schylalam sie ,a probowalam przesunac gabke noga i Mini mnie ugryzla , normalnie sie zucila do mojej kostki, nie ukrywam ze krew sie polala :/

Link to comment
Share on other sites

Niestety husky są śliczne ale to nie są psy do przeciętnego domu bo wymagają dużo ruchu, pracy, czasu. Szczegolnie mlody szczeniak. Wiele ludzi brało husky bo ładne nie zdając sobie sprawy, że unieszczęśliwiają i siebie i psa. Bardzo wiele husky ląduje w schroniskach bo ludzie sobie z nimi nie radzą. Mnmie husky też się podobają ale nigdy nie chcialam ich mieć bo wiedziałam, że to pies nie dla mnie choć zawsze miałam i mam duże psy, poświęcałam im dużo czasu, szkoliłam ale to były psy obronne, współpracujące z człowiekiem a nie psy północy biegające kilometrami po śniegu i nie wymagające tak bliskiego kontaktu z człowiekiem jak owczarki czy molosy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...