Jump to content
Dogomania

Jacuś już bezpieczny w DT u Natalii! Teraz już tylko DS mu do szczęścia potrzebny!


polciuaa

Recommended Posts

Dogomanka zanim zaczniesz robic rozliczenia to najpierw zacznij od poczatku, na chwile obecna czyli dzis, sa wydatki w takiej kwocie jaka podalam. Jak beda sie ukazywac wplywy na koncie to ja lub hanek bedziemy was o tym informowac. A tak na marginesie to rozliczenie prowadzi sie w pierwszym poscie dla jasnosci sytuacji

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Dogomanka zanim zaczniesz robic rozliczenia to najpierw zacznij od poczatku, na chwile obecna czyli dzis, sa wydatki w takiej kwocie jaka podalam. Jak beda sie ukazywac wplywy na koncie to ja lub hanek bedziemy was o tym informowac. A tak na marginesie to rozliczenie prowadzi sie w pierwszym poscie dla jasnosci sytuacji[/quote]
Co masz na myśli mówiąc `od początku`?
Miałam wkleić to rozliczenie do pierwszego postu(tak jak już zresztą napisałam.:shake:) ale najpierw chciałam się dowiedzieć czy wszystko dobrze zapisałam.:shake:
Pozatym ku ścisłości-wcale się nie pchałam do robienia tego rozliczenia tylko poprstu zostałam o nie poproszona jako założycielka wątku. Bardzo prosze o mówienie mi o wszelakich niedociągnięciach gdyż jest to moje pierwsze rozliczenie i wiem,ze na pewno nie jest idealne. Wszelkie błedy poprawie,oczywiście jeśli ktoś mnie o nich poinformuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Co masz na myśli mówiąc `od początku`?
Miałam wkleić to rozliczenie do pierwszego postu ale najpierw chciałam się dowiedzieć czy wszystko dobrze zapisałam.:shake:
Pozatym ku ścisłości-wcale się nie pchałam do robienia tego rozliczenia tylko poprstu zostałam o nie poproszona jako założycielka wątku. Bardzo prosze o mówienie mi o wszelakich niedociągnięciach gdyż jest to moje pierwsze rozliczenie i wiem,ze na pewno nie jest idealne. Wszelkie błedy poprawie,oczywiście jeśli ktoś mnie o nich poinformuje.[/quote]
Dziękujemy ze się podjełaś tego zadania, bo faktycznie to wcale nie jest łatwe(mam kilka psiakow i niezle potrafie zamieszac:oops:)...będzie dobrze, nie martw się, najważniejsze, zeby byly pieniazki:loveu:Trzymam kciuki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dogomanka podaje linka zajrzyj prosze do pierwszego postu a wzor do rozliczenia masz gotowy. Nie mozesz umieszczac wplat ktorych jeszcze nie ma na koncie. W wplatach na dzis mamy zero.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/mela-gacek-ze-smalcowni-kolo-czestochowy-juz-w-ds-nela-jeszcze-szuka-domu-143879/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dogomanka podaje linka zajrzyj prosze do pierwszego postu a wzor do rozliczenia masz gotowy. Nie mozesz umieszczac wplat ktorych jeszcze nie ma na koncie. W wplatach na dzis mamy zero.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/mela-gacek-ze-smalcowni-kolo-czestochowy-juz-w-ds-nela-jeszcze-szuka-domu-143879/[/URL][/quote]
Dobrze,zaraz zmienie pierwszy post i zapisze tak jak mówi Ick deklaracje wpłat,może być?

Link to comment
Share on other sites

To jakie są "planowane wydatki" bądź koszt utrzymania Jacusia? wiemy o kastracji i wizycie u weta. Jeśli wpłaty z deklaracji by te koszty pokryły bynajmniej na jakiś czas to może ja zrobie bazarek zamiast na Jacusia to na tą podpalaną sunię? czy jakiegoś innego pieska żeby wydostać z OL? doradźcie dziewczyny. Oczywiscie z niczego się nie wycofuję ale skoro byłoby na razie na Jacusia wystarczająco to przyda się innemu psu z OL?

Link to comment
Share on other sites

Dorixx trudno okreslic na dzis wydatki Jacka, jutro postaram sie jechac z nim do weta, musimy najpierw ustalic co jest z jego skora, napewno beda brane zeskrobiny, jak rowniez czy czasem dla niego nie bedzie potrzebna jakas specjalistyczna karma. Kastracja odbedzie sie na pewno nie wczesniej niz za miesiac. Pies jest w zbyt zlym stanie zebysmy mogly planowac juz dzis kastracje. Jest tez juz na koncie[B] 50 zl.[/B] od IKA&SONIA.[B] DZIEKUJEMY [/B]

Link to comment
Share on other sites

Bylysmy z Natalia u weta, zeskrobiny pobrane, ktore nie wykazaly zadnej choroby skornej, ale nie jest to calkowice wykluczone. Jacus mial pchelki i zostal dzis odpchlony, wet podal mu tez antybiotyk z sterydem zeby sie mniej drapal. Mam jeszcze kupic siemie laniane lub olej z oliwek i podawac do karmy. Jutro z hanek jedziemy do lecznicy wykapac Jacka, a pozniej obserwujemy czy jego stan skory sie poprawi. Dzisiejszy koszt wizyty[B] 30 zl.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...