Jump to content
Dogomania

Queen Lady


Marmag

Recommended Posts

O tedim wiem, ma 2 na miejscu a do tego jeden taki ogromny jest.  Jednak dla szczeniora takich rzeczy kupować nie muszę bo po Baksie mam sporo, więc dopiero jak wyrośnie.  Ale np. Zabawki ciekawe jak widzę w promocji to biorę,  Ostatnio klatkę na ebayu dorwałam w świetnej cenie, więc szkoda było nie wziąć i dzisiaj przyszła.  I jeszcze taką obrożę 

http://m.ebay.de/itm/LED-Hunde-Blinklicht-Leopard-Leuchthalsband-Halsband-Hundehalsband-Sicher-S-M-L-/252221657566?varId=551054573224&txnId=1907607020015

Nie droga, więc ciekawa jestem jak będzie wyglądała.  Ale na nią sobie jeszcze poczekam.... :)

Link to comment
Share on other sites

Pati, no to spoko, ze juz masz conieco, fajne takie kompletowania wyprawki. :d Ta obroza ciekawa jest, ladny wzor, daj znac potem jak sie sprawdzi, bo to jakas migajaca? :d A klatke wykorzystasz w celu zostawiania psa pod Twoja nieobecnosc np czy jako poslanie po prostu?

A dzis widziałam psiaka Twojej rasy, młody podrostek, ale Pancia nie umiaa go utrzymac bo do ludzi lgnął :)) Ale piekny pies byl!

 

Paulina, moj brat jest w Twoim wieku! :D, Tys to jeszcze mlodziutka!

Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, Marmag napisał:

Ta obroza ciekawa jest, ladny wzor, daj znac potem jak sie sprawdzi, bo to jakas migajaca? :d

Tak ma świecić i migać. Nie planuję jej używać jako zwykłej obroży, ale dodatkowo podczas wieczornych spacerów.

33 minut temu, Marmag napisał:

 A klatke wykorzystasz w celu zostawiania psa pod Twoja nieobecnosc np czy jako poslanie po prostu?

Na początku głównie jako posłanie, a później zależy wszystko od psa, możliwe, że pod moją nieobecność będzie tam zostawał, przynajmniej w wieku szczenięcym. Niestety już wiem, żę wszystkiego co mogłoby by być potencjalnym zagrożeniem dla szczyla nie jestem w stanie usunąć, więc uważam, żę dla jego własnego bezpieczeństwa będzie to dobre rozwiązanie. Ale oczywiście nic na siłę :)

Link to comment
Share on other sites

Taka migajaca obroza jako dodatek na wieczorne spacery to super spawa, jak psa puszczasz po ciemku ze smyczy, oby tylko nie przestala migac po dwòch spacerach

 

Wlasnie czytalam o tej klatce, zanim psa mialam, ze ponoc swietna sprawa, pies ma swoj kąt, moze sie wyciszyc, mozna bezpiecznie go zostawic, itd. Ja niestety mam za malo miejsca na klatke, ale my raczej nie potrzebujemy, jak wychodze to chowam wszystko przed mala. Jak juz mowilam mam male mieszkanie to latwo wszystko ogarnac. Jedyne zagrozenie to tutki z fajek, ale nie dla malej tylko dla nas. Ostatnio zapomnielismy wziac z pdlogi tutki do papierochow, bo moj Martin pali i sobie kreci sam fajki a ma takie przyzwyczajenie, ze tutki trzyma w pudelku na ziemi przy biòrku. Jak my wrocili do domu to caly pokoj w tutkach a w tym wszystkim niewinny york haha Swietny widok byl, a jej zalezalo nie na tych tutkach tylko na tym kartoniku, w ktorym one sie znajdowaly :D

Link to comment
Share on other sites

Musiał być fajny widok :D

Ja pwnie gdybym malutkiego pieska planowała, to przypuszczam,że też bym w klatkę nie inwestowała, bo da się gdzieś wyżej wszystko pochować, ale jednak takie trochę większe ADHD w domu mogłoby mi mieszkanie przemeblować. No ale to wszystko w praniu wyjdzie jak już pies będzie u mnie

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Patikujek napisał:

jaki mega kaganiec tam z tyłu leży! (chyba, żę to nie to)

To kest kaganiec :D jak bylam jeszcze w pl z Queenką to u rodzicòw w domu dorwała kaganiec od Chico czy Sary, (kròry z reszta nigdy nie był używany) no a teraz nosi jiz wyraźne ślady użytkowannia, bo mała Queen zrobiła sobie z niego extra zabawkę!! Polecam zatem dla szczeniaka kaganiec plastikowy ze skòrzanym paskiem, jako zabawkę! :d

Link to comment
Share on other sites

 A u nas to... zaczelam szkole :) wiec czasu mniej na dogo. Mam 45 minutowa przerwe w dwa dni w szkole wtedy gdy mam najwiecej lekcji i jak wszyscy ida cos zjesc to ja lece BIEGIEM do mojego psiego dziecka do domu, nakarmic, chwilke pobawic i spowrotem do szkoly! :D

A szkola mega rygorystyczna, spoznic sie nikt nie ma prawa, wszystko po niemiecku, wiec jako jedyna w klasie polowy lekcji nie rozumiem hahaha Ale co tam, jakos moze dam rade :)

We wtorek idziemy do weta na szczepienie ostatnie na choroby zakazne. Queen ostatnio biegala sobie nad rzeka, zamoczyla nozki, wyszalala sie w piachu, a dzis spi bo zmarzla gdyz na dworze pada i cala mokra byla... Nawizalam kontakt z wlascicielka siostry od Queen i sie wymieniamy wiadomosciami na temat naszych kruszyn :) 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hejka :) mała rośnie, waży 1,85 kg, jest wesola, cwana, kochana i rozbrajajaca :D 

A w szkole to masakra... strasznie rygorystycznie i duzo materialu... bo musza klasy zredukowac bo duzo ludzi sie chce szkolic. Ale mam juz dwie jedynki czyli tak jak w polsce 5 /6 :)

Link to comment
Share on other sites

Ta, to dopiero poczatek... boje sie myslec co bedzie dalej w tej szkole... najlepiej jest jak nauczyciel cos do mnie mowi, a ja nie wiem o co chodzi hahaha ale jakos sobie radze :) 

A jak tam Twoje oczekiwania? ostatnio duzo psiakow Twojej upatrzonej rasy spotykam i zaraz na nie zwracam uwage, super sa! takie dumne psy! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...