Jump to content
Dogomania

Queen Lady


Marmag

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

5 miesiecy w srode skonczyla :d Ale ten czas leci! Ale robi sie coraz fajniejsza, juz wie ze ja jestem pancia i mnie sie trzeba sluchac i ze mozna panci ufac, no i taka zakochana jest we mnie, a ja w niej! Takie nasze dzidzi hehe

Po mamusi odziedziczyla apetyt na wszysyko i zawsze! A po tacie, ktory zyskal tytul najsympatyczniejszego psa, przejela taki cudowny charakterek, taka calusna pieszczocha z niej :d

Link to comment
Share on other sites

Haha noo czasem mi sie wplata jakies slowko po niemiecku, a na 'nein' lepiej reaguje niz 'nie wolno', wiec to juz tak automatycznie mowie hehe

A w mieszkaniu to ona na tym tylku potrafi sie cofac przez caly pokoj, buczac przy tym i wtedy to jest tak kosmicznie smieszne ze nie idzie wytrzymac hehe Podkladam jej pod to cofanie komende 'zrob Moonwalk' hahaha. Ona sie tak cofa w siadzie i w warowaniu i robi to sama z siebie, nie wiem skad jej sie to wzielo haha

Link to comment
Share on other sites

Za to ja zawsze ciągłam do małych psow i jako pierwszy pies mial byc york, jak jeszcze bylam dzieckiem i znalam trzy rasy i chcialam psa na targu kupic haha Ostatecznie dostalam kundelka, a potem zaadoptowalam drugiego. Potem jak myslalam o psie przyszlosci to mial nim byc aussie, border albo jakis psiak ze schroniska. Potem wyjechalam do Niemiec, pieski rodzinne zostaly z rodzina, bo juz wiekowe i przyzwyzajone do swojego zycia. No i jak juz z Mezem zamieszkalam to wrocilismy do yorka, ktory zawsze po glowie mi chodzil. Chociaz na pewno kiedys chce miec jesze psa ze schroniska, no a w yorkach zakochana jestem po uszy :) 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie musze tworzyc idealnego psa, bo hodowczyni mi stworzyla hihi, Queen jest idealna. W yorkach zawsze podobal mi sie slodki, niewinny wyglad. Wiele ludzi sie smieje, ze co to za szczury te yorki, ale jak widzą na zywo to sie zachwycaja i glaskac koniecznie chcą. Poza tym maja fajne charaktery - z jednej strony zawziete, energiczne, madre i szalone, a z drugiej calusne takie dzieciaczki, uzaleznione od panci hihi Zawsze mi sie to w nich podobalo. Tak jak to Queen buczy, jak chce cos wymusic, prpbuje byc 'grozna', a jak jej nie wychodzi to sie poddaje i po minicie z buczenia zamienia sie w biednego piszczacego bezbronnego pieska, ktory cos chce... hahahaha to jest w nich boskie! dwie maski nosza! :D

Pati, a jaki bylby poes idealny dla Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

 

13 minut temu, Marmag napisał:

Pati, a jaki bylby poes idealny dla Ciebie?

Hmmm... Coś o wyglądzie DONa (owczarki zawsze wyglądowo były dla mnie prawie ideałami. Nie podoba mi się jedynie tendencja nisko umieszczonego zadu), ale jeszcze większe, tak z 12-20 cm w kłębie więcej. Ale: mniej szczekliwe, nie aż tak nakręcone na człowieka. Właśnie owczarki mi się podobają, ale charakter grupy 1 nie do końca....

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie ostatnio ogladalam filmiki sprzed kilkudziesieciu lat, jak wygladaly wystawy owczarkow niemieckich, a raczej jak wygladaly owczarki. To co z nimi zrobili, z ich stawami, zadami... katastrofa. Ja nie wiem gdzie ci sedziowie maja oczy. W zyciu nie kupilabym onka z fci, szukalabym gdziekolwiek, gdzie maja zdrowe stawy i zdrowa postawe. Zniszczyli rase i to tyle... Z reszta duzo ras jest zniszczona... labradory, wszystkie megakrotkonose psy... toc one oddychac niedlugo nie beda umialy...  W koncu dojdzie do tego, ze nawet swiadomi ludzie beda swiadomie kupowali w innych zwiazkach niz fci. 

Dzieki Paulina :) dzis pierwszy raz zalozylam malej papiloty. Nie za duzo i nie jakos specjalnie profesjonalne, ale musi sie przyzwyczajac. I uzywam oleju kokosowego naturalnego nierafinowanego, moim zdaniem jest swietny, chociaz nie wiem czy ktokolwiek papilotuje na takim oleju. Zobaczymy, jak sie spawdzi:

 

_20161101_131634.JPG

_20161101_131650.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...