Jump to content
Dogomania

Queen Lady


Marmag

Recommended Posts

Dokladnie... ja bylam tylko na jednym zlocie, w dodatku jako smarkula ale fajnie go wspominam mimo wszystko :)

Mam tez watek na yorkowym forum, tam jakies zycie jeszcze jest, a tu zrobilam galerie na poczatku, zeby miec gdzie te zdjecia gromadzic bo usuneli galerie na picassa album

Kto wie, moze dogo powroci i dawni dogomaniacy powroca z sentymentu albo z okazji nowo przybylych czworonogow

Link to comment
Share on other sites

Ania, piona, ja tez 92! Stare dupy z nas!

Pati, możesz dalej mòwić do mnie dziciaku, teraz się nie obraże hehe

A tak poza tematem to dziś dzwoniła do mnie jakaś babka tu w Niemczech z jakoejś nie znanej mi firmy i wypytywała o mojego psiaka, jak się zwie, ile ma, jaka rasa, itd... Ja w końcu mòwię, że no ok, ale co ona ode mnie chce, a ta na to, że mi wyśle jakąś karme pròbną dla psa. Takie interesy to ja rozumiem hehe :d

Link to comment
Share on other sites

No w Niemczech sobie zyjemy :) A bo ja i na niemieckim forum sie udzielam tez i zamawiałam jakies rozne paczki gratisowe dla szczeniat i probki karm no i moje dane już gdzieś krążą widocznie :d Tylko dlugo cisza była i dziś nagle taki telefon. Zobaczymy, co to przyślą. :) 

Wy tam się wiekiem nie przejmujcie, ja mam męża rok młodszego - niby sie o tej ròznicy zapomina ale jak już się przypomni, jak np teraz, to sie czlowiek jeszcze starszy czuje niz jest :O Chociaż ja czasem się zachowuje jak dziecko, bo się lubie wygłupiać

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Marmag napisał:

No w Niemczech sobie zyjemy :) A bo ja i na niemieckim forum sie udzielam tez i zamawiałam jakies rozne paczki gratisowe dla szczeniat i probki karm no i moje dane już gdzieś krążą widocznie :d Tylko dlugo cisza była i dziś nagle taki telefon. Zobaczymy, co to przyślą. :) 

Daj namiary, skąd to idzie jakieś gratisy zgarnąć, przyda się mi takie info XD

38 minut temu, Marmag napisał:

Chociaż ja czasem się zachowuje jak dziecko, bo się lubie wygłupiać

Ja się zazwyczaj jak dziecko zachowuję :P

Link to comment
Share on other sites

Patikujek, jest taki sklep zologiczny Fressnapf i tam dostaniesz pakiet startowy po zakupie szczeniaka i zarejestrowaniu go w klubie szczeniąt. Dodatkowo daja tam darmowe probki jak poprosisz. Darmowe probki dostaniesz tez w dehnerze. Sa w takich koszach, ja wchodzilam i bralam ile chcialam i przy kasie tylko mowilam, ze to darmowe. Pisalam tez do wszelkich mozliwych firm z karmami czy mi wysla probki. Na necie jak wpiszesz 'kostenlose Proben' to wyskakuja strony, gdzie mozna zamowic aktualne probki. Ogolnie samych tych probek to nazbieralam ponad 3 kilo haha, bralam nawet te tanie marki, bo wykorzystam to jako smaczki, nagrody. Starczy chyba na 5 lat przy takim malym pysiu hehe

A to, co teraz idzie to nie wiem co to, ale jak przyjdzie to Ci napisze :d 

Link to comment
Share on other sites

Noo dokładnie, pedigree tez mialo paczuszkę dla maluszka. Tylko tu musisz zarejestrować się do klubu szczeniakòw, otrzymasz emailem Gutschein, musisz to wydrukować i zanieść do Fressnapfa i dostajesz paczkę. Do rejestracji jest potrzebny numer chip psa albo nr podatku od psa, więc nie zrobisz tego wcześniej, dopiero jak będziesz juz miala powyzsze dane szczeniaka. Wystarczy sam nr chip. Ja to zrobilam ale nie dostałam jeszcze paczki, bo trafiłam na niekompetentnego sprzedawce. Oddałam mu ten eydrukowany kupon a on mi na to, że ok, to wszystko, prosze czekać na potwierdzenie, wyslemy je emailem. No i czeeekam i nic to się wkurzylam i napisalam do siedziby Fressnapfa i mi napisali, ze ten sprzedawca powinien mi od razu dac paczkę i ze przepraszają i wyslali mi warunkowo jeszcze raz ten kupon i znow musze tam jechac grrr

 

A o prpbki pytaj wszedzie, oni chetnie sie tego pozbywaja, bo nie maja gdzie tego trzymac ponoc ;)

Link to comment
Share on other sites

No to super, ja tez wczesniej kompletowałam :d PNie wim, czy czytalas, jak Ci na privie pisałam o tym sklepie TEDI - taniutko i fajne mają rzeczy dla psòw często. Ja tam kupiłam posłanko, miski, smycz, szelki, zabawk, polecam! :D Wiadomo, nie jest to coś ekstra jakościowo, ale na początek jak najbardziej! Ja smycz kupiłam za 2 euro, gdzie taka sama w OBI była za 10. To samo szeleczki, dalam 2 Euro w tedim, a w dehnerze za 10, bo inna nazwa firmy, a material identyczny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...