Jump to content
Dogomania

Złamana noga i problem z operacją z powodu słabych nerek i wieku psa


anubis

Recommended Posts

Witam

Mój szwagier posiada chyba 14 letniego golden retriever, pies ma sporą nadwagę.

Jakieś 2 tygodnie temu ktoś z rodziny przez przypadek najechał na nogę, pies ma złamanie na wysokości psiego uda.

Piesek był już 3 razy u weterynarza i za każdym razem ma zbyt słabe wyniki dotyczące nerek aby przeprowadzić operację złożenia kości (może nie przeżyć lub zdechnąć po kilku dniach od operacji).

Czy są jakieś inne sposoby ? jakaś nie pełna narkoza czy coś ? cholernie żal mi tego psa bo jest z nami od początku, na chwilę obecną dostaje 5 kroplówek dziennie i jakies lekarstwo i jakoś żyje tzn. leży i się czołga bo chodzić nie może :(

Link to comment
Share on other sites

To jakaś makabra,co piszesz....Pies powinien miec przynajmniej unieruchomioną,usztywniona nogę.Jest wiele sposobów na znieczulenie - także stareńkich psów.Znajdzcie normalnego weta,pies cierpi od 2 tygodni ! ,to zlamanie bardzo boli I to ból właśnie prędzej moze go zabić, niż nerki po znieczuleniu.

p.s - na tym forum,nasze psy nie"zdychają",one odchodzą,lub umierają...przepraszam..musiałam.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bou napisał:

To jakaś makabra,co piszesz....Pies powinien miec przynajmniej unieruchomioną,usztywniona nogę.Jest wiele sposobów na znieczulenie - także stareńkich psów.Znajdzcie normalnego weta,pies cierpi od 2 tygodni ! ,to zlamanie bardzo boli I to ból właśnie prędzej moze go zabić, niż nerki po znieczuleniu.

p.s - na tym forum,nasze psy nie"zdychają",one odchodzą,lub umierają...przepraszam..musiałam.

Zgadzam się ! Pies od razu powiniem mieć unieruchomioną nóżkę ! i też mnie ruszyło to słowo " zdechł "

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...