Jump to content
Dogomania

Już jest moj dożek!!!


Nula28

Recommended Posts

... niemiecki!!! Jest slodkim tygryskiem, kreci kuperkiem i przewarca sie o wlasne lapy, jak za szybko biegnie. nie moge go wyciagnac z miski z jedzeniem, za to spacerki sa beee!

Zostaje nam ogrodek.

Ma na imie Dayton. No i kocha mnie :D

Pozdrawiam Korone i dziekuje wszystkim za rady. Zdjecia nastąpia, jak bede miala wolna chwile ...... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zaraz szlag mnie trafi :evil: juz dwa razy wysylalam wam mesydz i w tym czasie mnie wylogowalo. Wiec pisze krotko. Dayton jest najslodszym misiem w okolicy. Troche grymasi przy jedzeniu, smakuja mu rozne dziwadla, wiec nie chce jesc nic standardowego, typu sucha karma czy gotowane mieso.

Nie chce sie zalatwiac na dworze, jest caly zaaferowany, dopiero u nas czuje sie bezpiecznie. W zwiazku z czym wlasnie przelazl pod plotkiem i nasiusial u mojej kolezanki w ogrodku 8)

Napisze wiecej potem. Jest bosko :D

Link to comment
Share on other sites

..dziekuję i nawzajem. Trwa kokoszenie się pręgusa w domu. Wszystko jest obwąchiwane, obgryzane i zwiedzane :D

Nie wiem, jak Wy, ale MY lubimy, żeby było miękko (najlepiej na moim ulubionym grubym kocyku wełnianym) i wysoko - jeszcze nie potrafimy się wdrapać na łóżko, ale już próbujemy.

No cóż, mamy z nim dużo radości, czego i Wam i Waszym piesom życzę.

Link to comment
Share on other sites

Mamy zagwostke, bo Dayton nie lubi , gdy robimy mu zdjecia. Szybko sie nauczyl, co oznacza szmer otwieranego aparatu, i zaraz idzie do siebie i odwraca sie buzią do sciany.

Protestuje. Wiec dopoki tego nie rozpracujemy, zdjec nie bedzie. I juz. :cry:

Z newsow: dopisuje sie do postu dogomaniaczki, ktora napisala, ze ma kurę, a nie psa. Ja tez mam kure :lol: Cala kuchnia jest "wydziobana" :D , za to miska stoi pusta.

Czy wy tez tak mieliscie z Waszymi dozkami???

Link to comment
Share on other sites

Jak będę miała warunki to trzeci dożek to będzie właśnie płaszczowy :D Zapytałam się dlatego, że moja koleżnaka zadała mi kiedyś mi to samo pytanie. Co do płaszczyków to nie raz przeglądałam stronki a najbardziej cieszy moje oko z hodowli " Moloseum"

Pozdrawiam Sylwia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kociaki!!! (sic! ) :evilbat:

zycze Wam wszystkiego naj naj naj w Nowym Roku. I waszym pieseczkom takze. Oby zawsze cieszyly sie Waszą miloscią, którą tak sowicie je obdarzacie.

Pozdrawiają Was Nula i Dayton. Długo nas nie było, musieliśmy sie wyszaleć i trochę podrosnąć, ale już jesteśmy z powrotem.

Nasze zdjęcia będą już niedługo na forum. Jest ich masa, ale nie ma kto się nimi zająć :evil:

Dozio rośnie, jest śliczny, kochany, pięknie pachnie i dużo biega. Szkoda tylko, że cholera zatruł się czymś feee, co szybciutko pochłonąl na spacerku. :o

Bardzo sie martwiliśmy :cry:

Ale już jest OK. Niedługo robimy badania, morfologię i ogólnie go "przewałkujemy" pod względem medycyny oraz profilaktyki itp. Na razie tyle......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

witam jestem tutaj nowa i tez chcialabym sie pochwalic ze w marcu odbiore swojego dozka ktory ma na imie Doran i pochodzi z hodowli Mały Smok urodzil sie 24.12.2008.
czekalam na niego prawie rok i nie moge sie doczekac kiedy bedzie w domu razem z nami:loveu:zaraz wstawie zdjecia to bedzie mozna go zobaczyc,jest jeszcze maly bo ma dopiero 25 dni ale taki slodki:loveu:pozdrawiam
DORAN 23 dni
[IMG]http://images33.fotosik.pl/446/5a45e49a6c623480med.jpg[/IMG]
DORAN 4,5 tygodnia
[IMG]http://images31.fotosik.pl/445/42c9940171d1791b.jpg[/IMG]
[IMG]http://images30.fotosik.pl/318/3947f7f616ba79fdmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...