Jump to content
Dogomania

Pomoc dla 9,5 msc labradorki


Knatalia85

Recommended Posts

Witam, nie wiem dokładnie czy dobrze dobralam temat, ale jak coś proszę mnie poprawić. 

Mam cudowna suczke rasy labrador. Wabi się Pepsi. Ma 9,5 msc. Na początku dodam, że pomimo dziwnych objawów nadal jest żywa, radosna i wiecznie głodna! :p

Od początku Pepsi była karmiona Purina pro plan kurczak&ryz. Z początkiem stycznia postanowiłam zmienić jej karmę na brit premium junior również z kurczakiem. Dokładnie tydzień temu przestała mi ją jeść. Postanowiłam więc, że jej zmiennie ponownie na purina, ale tym razem z jagnięcina i dla wrażliwych żołądkow. Od ok 4 dni ciągle wymiotuje, gdy napije sie wody po jedzeniu lub wysiłku fizycznym. Dziś nawet po wstaniu z łóżka jak się napila to zwymiotiwala. Również dziś mija doba jak nie zrobiła  kupa, a poprzednia była ze sluzem. Dodam, że po tym wymiotach doradzono mi żebym dała jej ryż z kurczakiem więc na dwa posiłki dostała takie danie. 

Oczywiście udam się do weterynarza, ale czy jest ktoś w stanie mi pomóc, doradzić? 

Link to comment
Share on other sites

Witaj.

Purina to karma z niskiej półki,Brit jest lepszy,ale najwyraźniej sunia ma jakiś problem z przewodem pokarmowym.Poza tym - pies,ktory wymiotuje powinien miec natychmiast uzupełnione płyny,tak więc u weta powinnas byc juz co najmniej 3 dni temu.A ten tyż z krczakiem tez zwymiotowała?Pies nie robi kupy,bo skoro nie je,to czym ma  zrobić?

Do czasu wizyty u weta dbaj o to,żeby piła,jeśli nie pije ( I nie je tego kurczaka z ryżem),to choćby na koniec swiata,ale do weta sie udaj natychmiast.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Knatalia85 napisał:

Pije bardzo dużo. Ryżu nie zwymiotiwala. Wczoraj dostała purine dla wrażliwych żołądkow wieczorem i dziś rano i póki co spokój 

I tak proponuję wycieczke do weta w celu zrobienia podstawowych badań krwi,ale to dobrze,ze dzis jest poprawa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...