Jump to content
Dogomania

" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.


sota36

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sota36']Zawsze mowila, ze rude to wredne!!!!![/quote]
coƛ w tym jest :roll:

[quote name='Gabryjella']

[SIZE=1]Nie wiem tylko dlaczego jak wchodze w ten topic to wyskakuje mi okienko, ĆŒe ta strona zawiera materiaƂy erotyczne?:shake:[/SIZE][/quote]
:crazyeye::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] [SIZE=1]Nie wiem tylko dlaczego jak wchodze w ten topic to wyskakuje mi okienko, ĆŒe ta strona zawiera materiaƂy erotyczne?[/SIZE]:shake:[/QUOTE]:crazyeye: Gabryjela :oops: Moja babcia zawsze mĂłwiƂa ĆŒe gƂodnemu chleb na mysli :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']Tylko bez takich na ĆŒadnej innej galerii tak nie mam ( nawet u Ozzulca:evil_lol: ) a tu tak. A więc? A moĆŒe tu cuƛ ktus ukryƂ i poszukać by trza:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ciekawe co na to Jola ;)

[SIZE=1]a u mnie nic takiego nie wyskakuje:shake: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']Widzę, ĆŒe wszyscy ĆŒyją, a Agata ƛliczniasty, dopiero pierwszy raz przeglądam Waszą galerie :) , zawsze podziwiaƂam wƂaƛcicieli takich kudƂaczy ile to sie trzeba ze szczotą wkoƂo psa nalatać, aby go wyczesać.

[SIZE=1]Nie wiem tylko dlaczego jak wchodze w ten topic to wyskakuje mi okienko, ĆŒe ta strona zawiera materiaƂy erotyczne?:shake:[/SIZE][/quote] Bardzo dziekujemy za odwiedziny naszej galeryjki!!!! No faktycznie - trzeba czesac - to nie tak jak Wy - myk, myk i juz psina slicznie wyglada. U nas to sie robi inaczej - u nas myk,myl, myk, myk, myk, myk, myk, myk, i dalej, i dalej, a po 2 godzinach, pies przebiegnie sie po pokoju i wyglada jak .. mop, albo uslyszysz, ze ciotka A. (bez imion, ale to osobka wie, o kogo chodzi :) )
"Ty dredziku jeden". No i zalamka! Bo faktycznie Gutek czasem za Boba Marleya robi.
A co do tych tresci, no tych, no wiesz... - to :crazyeye: pierwsze slysze - hihihi, ale zeby takie rzeczy w naszej galeri!!!!! :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36'] U nas to sie robi inaczej - u nas myk,myl, myk, myk, myk, myk, myk, myk, i dalej, i dalej, a po 2 godzinach, pies przebiegnie sie po pokoju i wyglada jak .. mop, albo uslyszysz, ze ciotka A. (bez imion, ale to osobka wie, o kogo chodzi :) )
"Ty dredziku jeden". No i zalamka! Bo faktycznie Gutek czasem za Boba Marleya robi.
[/quote]


Potwierdzam!Ostatnio i nad moją Gają 2 godziny murowane, a to dlatego, ĆŒe znalazƂam jeszcze koƂtuny u niej, prawdopodobnie jeszcze z zaniedbania poprzednich wƂaƛcicieli :-(

No ale jak się cholera pĂłĆșniej wytarza z masterem ( szczeniak asta osiedlowy jedyny przyjaciel, ktĂłrego gaja akceptuje) w tym pięknym ƛniegu...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']Potwierdzam!

No ale jak się cholera pĂłĆșniej wytarza z masterem ( szczeniak asta osiedlowy jedyny przyjaciel, ktĂłrego gaja akceptuje) w tym pięknym ƛniegu...:diabloti:[/quote]
Dziekuje - widze, ze tylko Ty mnie rozumiesz.....:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']ale...dla szczęscia tej zaƛlinionej mordy chyba warto, co?:p

nie dyskutuj Jola tylko zdjęcia dawaj ;)[/quote]
- oj warto, warto!!!!! Co do zdjec - to hmm - trzeba poszukac archiwum, bo nowych nie mamy - no chyba te z wczoraj. Ale ciekawsze juz wstanione.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lespaa']no dobra, przyznam się - mam sƂaboƛć do Agata i zero szans u niego :placz:[/quote] - cos Ty! Jego mozna kupic! jak go poczochrasz, poszarpiesz sie z nim i powiesz, ze jest najsliczniejszym psem na Krajcoku - to chlopok Twoj, no chyba, ze pancia powie - "Agat idziemy" i... on wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

Agat jest cudowny i baaardzo fotogeniczny.:angel: :iloveyou:

Jolu, dzięki za wstawienie fotek w galerii Tuffcia,ale mam prosbę ,ĆŒebyƛ jeszcze raz wpadƂa i poprawiƂa ostatnie zdjątko.Coƛ mi się galeryjka rozjechaƂa.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']- oj warto, warto!!!!! Co do zdjec - to hmm - trzeba poszukac archiwum, bo nowych nie mamy - no chyba te z wczoraj. Ale ciekawsze juz wstanione.[/quote]:diabloti: a co ta reszta fot to nieciekawa :mad:
Dawaj tu Dredzika Mojego Koffanego Uƛlinionego :lol:

Link to comment
Share on other sites

Juz daje - ale faktycznie Ozzy to chyba nie narzekal, az tak glosno, s
koro mial i Kube i ...ciasteczka!
A to osliniony zwacz, czy cos tam - nie daje Agatowi takich smakolykow, bo chlopak jest do kapieli, i tym razem myslalam, ze tak bedzie. Ale z klopotow wybawil mnie snieg, ktory Gutka pieknie "wykapal" z tego oslizlego, bialego, "smrodlawego' zwacza.
[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/8120/g96ot.jpg[/IMG]

[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/4088/g137xi.jpg[/IMG]
[IMG]http://img392.imageshack.us/img392/7553/g93vp.jpghttp://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1189961#post1189961[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...