Jump to content
Dogomania

czy to norma?


Fira2010

Recommended Posts

moj Maks w niedziele konczy 4 miesiace. To moj pierwszy szczeniak, wczesniej przygarnialam tylko dorosle pieski. Mysle ze zachowuje sie tak jak kazdy szczeniak, gryzienie, zabawa. Czesto wychodzimy i Maks uczy sie juz zalatwiac na dworze - dostaje nagrody. Zastanawia mnie tylko kwestia kupy. Czy to jest normalne ze piesek ktory karmiony jest dwa razy dziennie robi kupe z 15 razy dziennie? Kilka znajduje rano, potem na spacerach.... w nocy jak wstalam do kuchni to kupa byla w kazdym kącie przedpokoju. jestem nerwowa. maks byl u weta, waga prawidlowa, wyniki krwi dobre...wiec o co kurna chodzi? 

Link to comment
Share on other sites

O 21.02.2016o16:45, Fira2010 napisał:

mam go od poczatku stycznia czyli juz prawie 2 miesiace. kupy wygladaja normalnie a karmie go britta dla szczeniàt.

Myślę, że tzw. "pies pogrzebany" leży w karmie. Ładnych kilka lat temu brit był dobrą karmą (karmiła bokserzycę). Potem przeszłam na inne karmy. Po paru latach, gdy do domu przybył Shaduś, pomyślałam czego nie brit, sprawdził się kiedyś, cena rewelacja. Niestety ilość kup wielka (do tego sierdzą niemiłosiernie), szczeniak miał wielkie pragnienie. Pomyślałam, może po prostu temu egzemplarzowi nie pasuje- trudno. Jednakże znajoma spróbowała w hodowli podać szczeniakom i efekt ten sam. Proponuję więc zmianę. Może josera, cenowo podobna, jakościowo zdecydowanie lepsza. (brit się zepsuł, gdy weszła droższa linia brita care).

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie nie jest to norma.Wybierz nową I powolutku,mieszając z ta obecną - próbuj.Mam nadzieję,że będzie dobrze.

Czy on przybiera na wadze?Bo wygląda na to,że ten Brit w dużej mierze przez niego "przelatuje"...Wybieraj karmę dla szczeniaków,oczywiście.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...