Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Hej!

Chcę kupić szczeniaka Tollera do dogoterapii, chcę z nim się szkolić, trenować komendy, frisbee i chodzić na uprzęży na wędrówki górskie. Z tego co wiem, do tego nalepiej nada się dosyc dużych rozmiarów sunia. Zastanawiam się nad wzięcem jednego z tego miotu http://olx.pl/oferta/nova-scotia-duck-tolling-retriever-zkwp-fci-CID103-IDduzG3.html#127edad754 Niewierskich Łąk. Słyszałam, że jest na nich jakaś nagonka, zastanawiam się jednak czy nie pojechać tam sama i nie zobaczyć. Nie mogę się skontaktować z krakowskim Dancing with fire, najchętniej bym się z nimi porozumiała, ze względu na ich renomę i to, że też jestem z Krakowa, ale nie chcę wydać też więcej niż 3,5 tys. Czy ktoś się orientuje jakie są ceny w DWF? No i widzę, że oni są mocno nakierowani na sport, a ja bym chciała szczeniaka przyuczyć do dogoterapii (nie wiem czy mi dadzą jednego, bo już dzowniłam do innej hodowli, gdzie mi powiedzieli, że pierwszeństwo mają tacy a tacy). Te psiaki z Niewierskich Łąk mają świetne geny, jeżeli są z matką, żyją z dziećmi i rodziną, sa jakoś socjalizowane, to co może być nie tak?

Link to comment
Share on other sites

Jak tak mocno nastawiasz się na dogoterapię to weź pod uwagę też inne rasy. Hodowle tollerow często nastawiają się na sportowe życie swoich szczeniąt i może po prostu nie pasuje im pies tej rasy w wizji psa terapeutycznego. A umówmy się mało kto może poświecić psu aż tyle czasu żeby szkolić go porzadnie w kilku sportach i jeszcze do tego dogoterapia... to trochę dużo. proponuję posiedzieć na forum tollerow i tam zalozyc wątek tej dogoterapi w przypadku tollerow. tam jest wiele mądrych głow...http://www.novascotia.pl/forum/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...