Jump to content
Dogomania

pies zjadł wykalaczke


TsubasaAkane

Recommended Posts

Około tygodnia temu na obiad były roladki "zamknięte" wykałaczką, najmniejszą z nich z ręki wyrwał mi pies i pochłonął zanim zdążyłam podejść... nie mam 100% pewności czy akurat w tej była wykałaczka ponieważ osoba, która je przygotowywała nie pamięta i nie jest w stanie sobie tego przypomnieć. Pies zgodnie z zaleceniem weta dostał sporą porcję ziemniaków i dwa dni ograniczenia ruchu (kolejna wizyta w razie jakichkolwiek objawów).  Od tego czasu nie ma żadnych objawów, bawi się, szaleje (w kupie nie znalazłam śladu po wykałaczce, chociaż jedna, którą zrobił dzień po zjedzeniu niestety nie została w całości "sprawdzona").  Nie daje mi to spokoju, martwię się czy gdzieś nie zalega... Kilka dni temu psiak zaczął sporadycznie wymiotować (ok 4 razy do dzisiaj) ale muszę dodać, że mamla prasowane kości ze ścięgien oraz ma trądzik, który jest smarowany maściami, które zdarza mu się zlizać... pies ma 6 miesięcy, waży ok 37kg. Proszę o radę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 years later...
2 godziny temu, Sebas tian napisał:

Witam mój Joyork zjadł wykałaczkę na której był sam ser, (saszłyka spadł mi z stołu na ziemię i zjadł jak chciałem wyjąć szybko z pyszczka jej szaszłyka to ją połknoł było to między godziną 18.00. piesek biega,nie wymiotuję, nie wiem co robić.

obserwować psa,dać mu jakiegoś gęsciejszego jedzenia - gotowany ryż,np.Jeśli bedzie wymiotować,lub odmawiać jedzenia - jak najszybciej jedź do weta.Mały pies,mały żołądek,małe jelita - duża wykałaczka...Obserwuj kupy,szukaj wykałaczki i...krwi.tej drugiej - obys nie znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...