Jump to content
Dogomania

KALININGRAD - 18/19 grudnia


Basenji

Recommended Posts

A dla mnie Kaliningrad jest już oswojony.
Za tydzień będzie już podany skład sędziowski i ustalone ceny. Podam Ci telefon: 007 0112 71 26 18. Pod tym telefonem pracują we wtorek (16-19.00), czwartek (16-19.00) i w soboty (13-17.00). Pamiętaj, że różnica czasu wynosi 1 godz. do przodu gdy jedziesz "do"; zegarek cofasz, gdy wracasz.
To co? Może warto?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali']ja bym chciala pojechac bardzo,
a co to jest za wystawa, tzn to sa dwie wystawy dzien po dniu?? jedna cacib jedna cac??
czy moglabymbym sie jakos z wami zabrac czy macie full samochod[/quote]
To są 2xCAC! Istotne w tych wystawach jest to, że jak masz championa (dorosłego lub młodzieżowego) i Twój psiak dostanie CAC/CAJC, to po ok. 1-1,5 miesiąca dostajesz Championat Rosji/Młodzieżowy Championat Rosji. Kosztuje 20 Euro. Natomiast jeżeli jedziesz z psiakiem, który tych tytułów jeszcze nie ma, to masz szansę zdobycia jednego dnia 2 wniosków, bo te wystawy odbywają się jednego dnia. Nie wiem, jak to będzie rozwiązane organizacyjnie, sama jestem tego ciekawa. A do dorosłego Championatu Rosji trzeba albo wariant I (opisany powyżej), albo wariant II - 4 wnioski.
Będę jechała Renault Clio, ale wstępnie zgłosiła mi się koleżanka z charcikiem włoskim. Porozmawiam z nią i dam znać na forum, jak przedstawia się sprawa z miejscem w samochodzie, OK?

A gwoli ciekawości, sprawdziłam w grudniowym katalogu z K., co było z V grupy. Otóż były: moje baski, szpic niemiecki mały i chow-chow.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='króliczek']Na wystawie molosów w Gdańsku ,dostałam informację ,że w Kaliningradzie będą nie trzy tylko 4 wystawy :roll: jednego dnia:2xCAC,ćhampionów i shar-pei :D[/quote]
O wystawie shar-pei nie mam informacji, dlatego nie wypowiadam się na ten temat. Ale i tak może być.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whippetka']Asiaczek, a ja bym prosiła o Whippety z grudnia :oops: . Wystarczą mi nawet same przydomki :oops: .[/quote]
U niektórych psów nie mam zielonego pojęcia, co jest przydomkiem, a co imieniem psa. Tak więc nie ma sprawy - podaję całą nazwę:
WHIPETTY
PSY
kl. baby
AIRESCOT BRIDGEWATER BOBBIE
k. mł.
POZHAR V KREMLE LARION FLINT
POZHAR W KREMLE LASKOVYI MAI
kl. p
AMARILLIS BALS CVETOV
kl. o
TOP GUN DES HAUTS DE MASSANNE
kl. ch
BLAND BAKS DIOMEDA

SUKI
kl. szcz
POZHAR V KREMLE NEZEMNAYA KRASOTA
kl. mł
AMAZING GLORY GAJA
kl. o
GOSTYA IZ BUDUSCHEGO

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...