Jump to content
Dogomania

Dog-star Bytom


LupusDuleks

Recommended Posts

Witam
Właśnie jestem po wizycie w tym salonie. Posiadam psa rasy Leonberger, jestem bardzo nie zadwowolona z tamtejszych oferowanych usług. Mój pies był umówiony na kąpiel, czesanie, gdzie nie gdzie podcięcie oraz trymowanie. Wykąpany nie został przez rzekomą awarię wody oraz co najważniejsze! Lupus wrócił do mnie z wielkim podrażnieniem skóry z boku, pani fryzjerka tłumaczyła się ''że ma za ostre narzędzia jeszcze''. Rana nie jest poważna ale na pierwszy rzut oka wygląda to dosyć groźnie.
Moi drodzy szczerze nie polecam tego salonu.

A co wy o nim sądzicie? Był już może ktoś z was tam?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Ja również mam CTR(jestem z okolic Tarnowskich Gór) i znam tan ból!!!Bardzo ciężko tu o porządnego fryzjera,zależy czy wystawiasz czy nie piesia,jeżeli tak, to wiem,że w katowicach zajmuja sie czarnuszkami,ale ja osobiscie jezdze do Żywca,jeżeli nie to w Tarnowskich Górach jest salon 4 łapy i włascicielka zakładu też ma czarnego,jak moja sunia miała 3 miesiące pierwszy raz byłam z nią własnie tam.Cięcie może nie było rewelacyjne,ale zato miła obsługa,po wizycie tam,moja niunia uwielbia salony piękności:lol::eviltong:
Pozdrawiamy serdecznie
Aga&Morka;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...