Jump to content
Dogomania

Szczenięta znalezione w lesie - Bulimka i Emilka mają dom, zostają z nami


_Dunaj_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Trochę się ostatnio u nas dzieje rożnych rzeczy, ale więcej dobrego niż złego, ciągle za mało czasu, postaram się kilka fotek nowych wstawić, a narazie to Bilmcia już po cieczce uffff, źle ją znosiła nasiliły się objawy achalzji, Emilcia ma ciążę urojon,a, więc strylka się przesuwa. jeszcze troche żyje w swoim świecie, ale już powoli wychodzi psychicznie na prostą. Pozostali, Leoś zrobił się bardzo fajnym chłopakiem, był duszą psiego towarzystwa na dogtrekkingu, Cormiś razem ze mną wystapił w TVP. Byłam najpierw z Cormisiem, a potem z Bulimką w szkole na spotkaniu z dziećmi. I przybyły nam 3 koty, kocica, która nas tak uszczęśliwia znowu to zrobiła, przyprowadziła dosłownie do domu 3 kociaki i jak zobaczyła, że je znaleźliśmy to dała nogę i ani widu ani słychu po niej, zostawiła nam dzieci i tyle

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moje też, adoptowane i ocalone to moja ulubiona rasa. .zawsze marzyłam o takim wielkim, dostojnym psisku w swoim stadku, ale w obu lokalizacjach mam schody - mieszkanie na drugim piętrze, a w domu schody z tarasu do ogrodu i do domu.. i boje się, że by to im nie służyło :(.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koniec roku to czas refleksji, planów i postanowień. Miałam nie robić postanowień, ale jednak, mamy wspólne rodzinne postanowienie. Dziewczynki zostają z nami. Możliwe, że od jakiegoś czasu część z Was się tego domyślała. Oficjalnie zatem informuję, że nie szukam już domu dla Emilki i Bulimki. Zostaje z nami też 9 kotów, ściślej, jeśli znajdzie się dobry dom, to może, ale nic na siłę. Początek roku będzie dla nas trudny, bo czeka nas 5 sterylek (dziewczynki i 3 kocice) oraz 4 kastracje, jak koty mają zostać. Tego boję się najbardziej, bo nie tylko finanse, ale i opieka. Wierzę, że damy radę z Waszą pomocą, sprostać wyzwaniu. Inaczej nie potrafimy, Damy im tyle miłości ile damy radę i stworzymy dobre dla nich warunki, a właściwie zrobimy wszystko, żeby nie było im gorzej niż mają teraz, bo do początku wszystkie tymczasy traktowane były na równi z pozostałymi. Staliśmy się jedną wielką rodziną, gdzie każdy ma swoje miejsce i to co najważniejsze ciepły dom, pełną miskę, opiekę i naszą miłość. Cóż one pokochały nas, my je, nie może być inaczej. Dziś dookoła huczały petardy, a one beztrosko bawiły się, a potem zasnęły wtulone w chłopców. One nam już bezgranicznie ufają i nie możemy zawieść tego zaufania i nie chcemy

 

 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz

Ciesze raduje ogromnie

Danuniu

 Stokorc Wam

Najlepsiutkiego w

 Roczku Nowem

NajNajNajcuuuudowniejszego

Zycia

Zdrowenka Podobny obraz

 Codziennej Cudownosci

Niechaj Sie Wam Spelnia

 Najppiekniejsze

Najspokojniejsze 

Podobny obrazAto Ci kocinka tygrysiczka

 ...wiedizla wiedziala

 czula ze maluszki

 u Was beda bezpieczne

 sciskamy za wszystkie iskiereczki

 

Danuniu przyslalas ku mnie pieniazki

20 zl

 odesle je ku Tobie  na powrot

 boc tamten bazarrusiek juz dawno zakonczony

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...