Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
32 minuty temu, mar....ka napisał:

Hej,  wpadam i wypadam,  bo oglądam ambitnie chłopaków do wzięcia:p 

 

29 minut temu, łamAga napisał:

hahahahahaha też ich uwielbiam :P 

Ja ich uwielbiałam za czasów Pana Stasia i Pana Franka teraz jakoś Ci nowi mnie denerwują 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Patikujek napisał:

 

Ja ich uwielbiałam za czasów Pana Stasia i Pana Franka teraz jakoś Ci nowi mnie denerwują 

Mnie denerwuje taki jeden nawet nie pamietam jak na niego wołają , tak gada że w ogóle go nie rozumiem i jeszcze sie tak hamsko slini przy mówieniu bleeeeh

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Mnie denerwuje taki jeden nawet nie pamietam jak na niego wołają , tak gada że w ogóle go nie rozumiem i jeszcze sie tak hamsko slini przy mówieniu bleeeeh

Wiem o kim mówisz.  Właśnie od czasu jak on się pojawił uznałam że mam dość 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Patikujek napisał:

Wiem o kim mówisz.  Właśnie od czasu jak on się pojawił uznałam że mam dość 

hahahahaha ale powaga , wszystkich rozumiem , nawet Bandziorka a tego gościa nie rozumiem ani słowa , chociaż nie wiem jak sie staram to nie wiem co gada 

chciałam go znależć ale tylko takie foto wyszukałam 

624a5d615988073.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Patikujek napisał:

Ten ten! Ale był jeszcze jeden taki. Taki grubszy był, mieszkał w mieszkaniu ale on to ogóle miałam wrażenie że upośledzony jakiś.  Już z twarzy było widać.  Ale jak się zwał to nie wiem 

jeden grubszy to swoją babcie chciał zgwałcić i na kazdym zdjęciu ma prostokąt na oczach :D

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, łamAga napisał:

jeden grubszy to swoją babcie chciał zgwałcić i na kazdym zdjęciu ma prostokąt na oczach :D

Tego to nie widziałam :O :O :o

 

5 godzin temu, Ania :) napisał:

booooooooooże co wy oglądacie hahahha xd chyba jeden odcinek kiedyś tego widziałam i podziękowalam :P

 

5 godzin temu, Aleksa. napisał:

Ja nigdy tego nie oglądałam hahah

Ja sama też nie jestem w stanie, ale my zawsze na to z koleżankami się umawialiśmy a w grupie jak się wszystko komentowalo to było serio wesoło. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aleksa. napisał:

Uff, nie jestem sama 

 

Już wole na wspólnej, diagnoze, przyjaciółki :D

Na wspólnej oglądałam kiedyś.  2 pierwsze lata jak leciało. .. diagnoza nie wiem co to, a przyjaciółek nie lubię. Z resztą mało które pl seriale jestem w stanie znieść 

Obecnie oglądam już tylko Lucyfera. Niedawno oglądałam jeszcze Outlandera, ale ten ostatni sezon mnie nudzi niemiłosiernie 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Patikujek napisał:

Na wspólnej oglądałam kiedyś.  2 pierwsze lata jak leciało. .. diagnoza nie wiem co to, a przyjaciółek nie lubię. Z resztą mało które pl seriale jestem w stanie znieść 

Obecnie oglądam już tylko Lucyfera. Niedawno oglądałam jeszcze Outlandera, ale ten ostatni sezon mnie nudzi niemiłosiernie 

O jaaaa też oglądam Lucyfera, w sumie przypadkiem na ten serial trafiłam, ale od razu się zakochałam :D uwielbiam go :D no i w między czasie jeszcze kilka innych seriali oglądam plus polskich kilka :) 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Patikujek napisał:

Niedawno oglądałam jeszcze Outlandera, ale ten ostatni sezon mnie nudzi niemiłosiernie 

Też oglądałam... ale do odcinka (3sezon) jak się spotkali, potem to już nuda kompletna... z tego, co opowiadają mi koleżanki to szkoda czasu oglądać :<
A szkoda, był ambitnym serialem.

Kiedyś oglądałam SUITS, ale w połowie 5 sezonu baaardzo się popsuł i też przestałam.
Obecnie jestem bezserialowa.

A do polskich za chiny ludowe nie umiem się przekonać. Podobał mi się pierwszy seozn Belfra, do drugiego nie dotarłam jednak. Nie miałam czasu, a teraz jakoś nie czuję potrzeby oglądać.

Teraz może zacznę WATAHĘ, koleżanka chwali. A że to nagrywane w moich rodzinnych stronach to już w ogóle powinnam oglądać... ;)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Też oglądałam... ale do odcinka (3sezon) jak się spotkali, potem to już nuda kompletna... z tego, co opowiadają mi koleżanki to szkoda czasu oglądać :<
A szkoda, był ambitnym serialem.

Kiedyś oglądałam SUITS, ale w połowie 5 sezonu baaardzo się popsuł i też przestałam.
Obecnie jestem bezserialowa.

A do polskich za chiny ludowe nie umiem się przekonać. Podobał mi się pierwszy seozn Belfra, do drugiego nie dotarłam jednak. Nie miałam czasu, a teraz jakoś nie czuję potrzeby oglądać.

Teraz może zacznę WATAHĘ, koleżanka chwali. A że to nagrywane w moich rodzinnych stronach to już w ogóle powinnam oglądać... ;)

Z kilkoma serialami tak miałam, że któryś sezon był nudny i średnio się oglądało, ale ciekawość jednak wygrywała i zawsze oglądałam do końca :) teraz czekam na dalsze odcinki kilku seriali, bo sobie powymyślali jakieś miesięczne przerwy :/  albo przerwa między sezonami roczna, albo tak jak w przypadku Gry o tron ile to będzie? 1,5 roku, 2 lata? także trochę trzeba czekać..

Belfer drugi sezon bardzo średni.. Watahę moja mama oglądała i mówiła, że super, ja jakoś nie mogę się zebrać do oglądania. Z polskich to oglądam M jak miłość, Pierwszą miłość i Przyjaciółki :P aa i jeszcze W rytmie serca. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Też oglądałam... ale do odcinka (3sezon) jak się spotkali, potem to już nuda kompletna... z tego, co opowiadają mi koleżanki to szkoda czasu oglądać :<
A szkoda, był ambitnym serialem.


Kiedyś oglądałam SUITS, ale w połowie 5 sezonu baaardzo się popsuł i też przestałam.
Obecnie jestem bezserialowa.

A do polskich za chiny ludowe nie umiem się przekonać. Podobał mi się pierwszy seozn Belfra, do drugiego nie dotarłam jednak. Nie miałam czasu, a teraz jakoś nie czuję potrzeby oglądać.

Teraz może zacznę WATAHĘ, koleżanka chwali. A że to nagrywane w moich rodzinnych stronach to już w ogóle powinnam oglądać... ;)

Dokładnie. Ale powiem ci, że książkę mam. A dokładnie 3 pierwsze tomy (z 10) I o ile pierwszy był ok, to w drugim wcisnęli tyle opisów historycznych i wydarzeń, że przebrnęłam przez pół i odpadłam

 

8 minut temu, Ania :) napisał:

Z kilkoma serialami tak miałam, że któryś sezon był nudny i średnio się oglądało, ale ciekawość jednak wygrywała i zawsze oglądałam do końca :) teraz czekam na dalsze odcinki kilku seriali, bo sobie powymyślali jakieś miesięczne przerwy :/  albo przerwa między sezonami roczna, albo tak jak w przypadku Gry o tron ile to będzie? 1,5 roku, 2 lata? także trochę trzeba czekać..

Belfer drugi sezon bardzo średni.. Watahę moja mama oglądała i mówiła, że super, ja jakoś nie mogę się zebrać do oglądania. Z polskich to oglądam M jak miłość, Pierwszą miłość i Przyjaciółki :P aa i jeszcze W rytmie serca. 

Ja też czasem wracam, np Master of Sex - był moment że serio już nudno było, ale ciekawość wygrała. Pamiętniki wampirów po 4 sezonie z każdym kolejnym obiecywałam sobie, że to już ostatni, ale chęć oglądania Demonka przezwyciężyła wszystko ... ahhhh....Demonek....

Ale Outlandera nie umiem... Może kiedyś jeszcze do tego wrócę, ale jeszcze nie teraz.

Z Polskich natomiast to lubiłam kiedyś jeszcze MagdęM... Oj czekałam na każdy jeden odcinek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...