Jump to content
Dogomania

Kora ma już Dom u Alfabii


Recommended Posts

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

stokrotka dziekuje za banerek!!jestes cudowna!tyle,ze ja nie umiem banerka wmontowac:((((:oops::oops: napisalam juz do hotelu "pod brzozami"ktory znalazlam na tej stronie ale nie wiem czy beda chcieli taka biede..

Link to comment
Share on other sites

doda sorry znow nie zauwazylam...:oops: co do wojewodztwa to chyba kazde wchodzi w gre najwyzej sie zorganizuje transport bo sunka jest w okolicach czestochowy..a pytania hmm no ja mysle,ze takie poprostu czy maja wolne miejsce co oferuja ile za dobe i chyba trzeba napisac w jakim sunia jest stanie..i czy wogole na to pojda bo odratowanie jej to tez ciezka praca...ja bede mowic do jakich juz cos wyslalam...sama nie wiem jak takim ludziom zadac pytanie bo obawiam sie ,ze wiekszosc jak uslyszy o psiaku ze schronu to od razu powie nie:(

Link to comment
Share on other sites

Jamrozowizna..... straszne miejsce. Malutkie boksy w ktorych sa po dwa ,trzy psy..... za to biurowce i trawniki szalenie okazałe. Niektóre psy nie miały nawet bud na zimę...... tylko garść słomy......Myślę ,że trzeba by zainteresować dziewczyny z Częstochowy. Biedna sunia..... podnosze i powiadamiam kogo sie da.

Link to comment
Share on other sites

Nescca,chyba coś Ci się pomyliło.
Pokaż mi u nas te okazałe biurowce. My nawet biura jako takiego nie mamy. Jest pomieszczenie dla pracowników,łazienka i tyle. Reszta to pomieszczenia takie jak szpital czy kuchnia które służą psom bo gdzieś trzeba gotować.
Jak nie wiesz,nie bywasz,nie znasz warunków finansowych to nie opowiadaj głupot. Wszystko co mamy inwestujemy w zwierzaki,zobacz ile ich tu jest na dogo którym szukamy odmów,ułatwiamy nowym opiekunom odebranie zwierzaków itd. Na prawdę długo bym mogła wymieniać co kierownik i pracownicy robią dla polepszenia losu tych psów. Niestety mamy ograniczone fundusze.

"Dziewczyny z Częstochowy" zajmują się schroniskiem w Częstochowie w którym jest z reszta jakieś 100 razy gorzej. Nie wiem nawet kogo masz na myśli pisząc "dziewczyny z Częstochowy".

Poza tym jakoś Cię nie znam,nie wiem skąd masz takie informacje o naszym schronisku?
Warunki są takie jakie środki finansowe i oczywiście wiele można by poprawić ale nie wiedząc nic bądź łaskawa nie obrażać ludzi którzy pracują za pól darmo ale wkładają całe serce w to żeby warunki były jak najlepsze.

Wracając do Kory: Jeśli się nie mylę ona jest u nas jakiś czas i do tej pory wyglądała normalnie,była wesołym psem. Niestety chyba się trochę poddała. Boksery w schroniskach marnieją w oczach,wiemy to z doświadczenia. Dlatego Kora została przeniesiona do szpitala gdzie jest ciepło i jest spokojniej. Dostaje jeść dużo (jak wszystkie nasze psy) i tak często jak ma pustą miskę,niestety mimo,że je normalnie bardzo schudła.
Dodatkowo zima - mokro,brak słońca itd bardzo przygnębiająco działa na większość psów. Jedne jak Kora marnieją a inne jak Burka bardzo nabierają ciała.

Link to comment
Share on other sites

truskawa...... a co do tych "dobrych" warunkow w "waszym" schronisku...to powiedz mi.... czy w ostatnich boksach po lewej stronie....ostatni rząd....zwrócony przodem do ogrodzenia..... to już budy są? Czy psy nadal spia na garści słomy..... która do tego polewana jest wodą...... rzekomo w celu utrzymnia czystosci. Rozumiem latem....ale zimą to okrucieństwo. Przyznasz mi racje? Czy stwierdzisz ze to nieprawda? I kociarnia uważasz ,że też jest spoko? I ten pożal się Boże "szpitalik" ? A może chcecie zdjecia innego boksera z tego schroniska? ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truskawa144']Nescca,chyba coś Ci się pomyliło.
Pokaż mi u nas te okazałe biurowce. My nawet biura jako takiego nie mamy. Jest pomieszczenie dla pracowników,łazienka i tyle. Reszta to pomieszczenia takie jak szpital czy kuchnia które służą psom bo gdzieś trzeba gotować.
Jak nie wiesz,nie bywasz,nie znasz warunków finansowych to nie opowiadaj głupot. Wszystko co mamy inwestujemy w zwierzaki,zobacz ile ich tu jest na dogo którym szukamy odmów,ułatwiamy nowym opiekunom odebranie zwierzaków itd. Na prawdę długo bym mogła wymieniać co kierownik i pracownicy robią dla polepszenia losu tych psów. Niestety mamy ograniczone fundusze.

"Dziewczyny z Częstochowy" zajmują się schroniskiem w Częstochowie w którym jest z reszta jakieś 100 razy gorzej. Nie wiem nawet kogo masz na myśli pisząc "dziewczyny z Częstochowy".

Poza tym jakoś Cię nie znam,nie wiem skąd masz takie informacje o naszym schronisku?
Warunki są takie jakie środki finansowe i oczywiście wiele można by poprawić ale nie wiedząc nic bądź łaskawa nie obrażać ludzi którzy pracują za pól darmo ale wkładają całe serce w to żeby warunki były jak najlepsze.

Wracając do Kory: Jeśli się nie mylę ona jest u nas jakiś czas i do tej pory wyglądała normalnie,była wesołym psem. Niestety chyba się trochę poddała. Boksery w schroniskach marnieją w oczach,wiemy to z doświadczenia. Dlatego Kora została przeniesiona do szpitala gdzie jest ciepło i jest spokojniej. Dostaje jeść dużo (jak wszystkie nasze psy) i tak często jak ma pustą miskę,niestety mimo,że je normalnie bardzo schudła.
Dodatkowo zima - mokro,brak słońca itd bardzo przygnębiająco działa na większość psów. Jedne jak Kora marnieją a inne jak Burka bardzo nabierają ciała.[/quote]
Truskawko...sory...ja nigdy nie byla u Was..ale zdjecie mowi samo za siebie...to..gdzie jest KORA to jest SZPITALIK??????????????
No gratuluje w takim razie dobrych warunkow...widzialam na dogo rozne szpitaliki..wybacz...naprawde wybacz...ale to miejsce gdzie przebywa Kora przypomina raczej meline pijacka...JAk Pies ma tam dochodzic do zdrowia???????:-(

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny nie ma co sie klocic! najwazniejszy jak dla mnie przynajmniej w tej chwili jest dom dla kory bez tego kazdy wie nie ma szans na przezycie nawet w najlepszym schronie...chcialm powiedziec ,ze wstepne fundusze ktos zadeklarowal ktos kto ma wielkie serce i chec pomocy dlatego teraz najwazniejsze jest znalezc ten dt!prosze...

Link to comment
Share on other sites

Proszę Was, dziewczyny...
te schronisko złe, te dobre.. i tak WSZYSTKIE schroniska, na całym świecie, nie są dobrymi miejscami dla zwierząt..
O tym porozmawiacie później, teraz na siłę szukamy dach nad glową dla tej Kory.. Nie chcę zebyście teraz rozmawiali o schronisku, bo to wątek Kory, to ona potrzebuje pomocy... Nie ukrywam ze miejsce w którym przebywa Kora jest okropne, ale teraz ona potrzebuje pomocy i proszę pomózmy jej..

Link to comment
Share on other sites

W niektórych boksach są już nawet po 2 budy,na co są tu na dogo świadkowie,nie dalej jak wczoraj była u nas po raz kolejny Fizia.
Posłania psów nie są polewane wodą,jeśli są posłania to na podestach.
Poza tym może o tym nie wiesz ale budy nie spadają z nieba -trzeba je zrobić,trzeba mieć na to i ludzi i materiały,no i psy je niszczą niemiłosiernie.
Budy są robione/naprawiane dosłownie codziennie.
Słoma jest w każdym boksie i w każdej budzie. Nie jest to idealne rozwiązanie ale niestety na lepsze nie ma środków. Jest też na bieżąco wymieniana.

Kociarnia dla ok 15 kotów ma powierzchnię ponad 25m2,czy to mało? Koty mają dwa wybiegi,na jednym jest drzewko do wspinania się i kocie zabawki (foto: [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/picture.php?img=Z2FsZXJpYS8xNS5qcGc=&show=full[/URL])
W tym roku wszystko zostanie wyłożone płytkami.
Pomieszczenie jest ogrzewane,koty mają swoje "półeczki",koce itd. ( [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/picture.php?img=YWRvcHR1al9rb3RhL2tvdHkvZHNjZjQ3NzYuanBn&show=full[/URL] [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/picture.php?img=YWRvcHR1al9rb3RhL2tvdHkvZHNjZjQ5ODMuanBn&show=full[/URL] )

Chętnie zobaczę fotki "innego boksera" pewnie nawet to będą któreś z moich.
Może też mi przypomnisz kiedy i w jakich okolicznościach u nas byłaś bo jakoś sobie Ciebie nie przypominam,nie bywamy nawet na tych samych wątkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Jestem... cegły i tak dzisiaj nie zrobię. Ostatni tydzień walczyłam z komputerem który mi odmawiał posłuszeństwa - dziadek kochany przepracowany. A teraz muszę nadgonić zaległości. Potrzebny jest numer konta do wpłat. Poza tym ciotki jak robię aukcję to w czasie trwania aukcji chcę mieć świeży serwis zdjęciowy (+informacje bieżące) aby wzmacniać aukcje. Martwa aukcja z raz wstawionymi informacjami nie sprawdza się.

Przyjęłam system wystawiania aukcji na 200 cegiełek po 5 zł (jak trzeba robie kolejne edycje). Jeżeli taka aukcja rozejdzie się w całosci to prowizja 40 zł + wyrózżnienia (12+6+2) - w aukcjach cegiełkowych stosuję cały pakiet wyróżnień. To w kwestii kosztów, jak pasuje to szykujcie konto na jakie ma kasa wpływać i pare zdań w pigułce historii psiaka i może opinie weta. Na ile psiak latek oceniony itp.[/quote] Isadora jak zwykle niezawodna...dziekujemy..rob cegly niech Kora idzie stamtad jak najszybciej...to nie jest miejsce dla tego psa...tam dni ma policzone...clo...i co z tymi domkami??Pisalas do mirii??(wtek Neli)??No i do ronji "od Alfika"???Te fundusze ktore masz...to wstepne fundusze czy stala deklaracja wplat???Bo zanim umiescicie psa w DT musiscie byc pewni, ze beda pieniazki na oplaty..nie wiadomo jak dlugo Kora bedzie na DT...ceglu bylyby wielkim wsparciem dla Suni...

Link to comment
Share on other sites

Prosze ....oto fotka innego boksera.Zamieścila ją Gosia.Zwróćcie uwagę na mokrą podłogę. Po prawej stronie w kącie leży mokry brudny koc.
A w jakich okolicznosciach bylam u Was.....
i od kogo wiem jaka jest prawda.....wybacz :) tego nie mogę Ci powiedzieć. Chyba rozumiesz dla czego. A jeśli chodzi o koty..... gdzie one chowają się przed mrozem....zimnem? Nie widziałam tam wejścia do żadnego pomieszczenia......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...