Jump to content
Dogomania

Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in


Panula

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[B][COLOR=red]Cześć![/COLOR][/B]
[COLOR=black]Dzisiaj ja mam 11 urodzinki :tort:(jestem już nastolatką :multi: ). Niestety Yorka dalej nie mam :cry: (i pewnie dalej nie będę miała :-( ). Ale dalej bedę rodziców przekonywać może się uda (trzymajcie kciuki) a na razie będę cieszyć się innymi rzeczami.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa95'][B][COLOR=red]Cześć![/COLOR][/B]
[COLOR=black]Dzisiaj ja mam 11 urodzinki :tort:(jestem już nastolatką :multi: ). Niestety Yorka dalej nie mam :cry: (i pewnie dalej nie będę miała :-( ). Ale dalej bedę rodziców przekonywać może się uda (trzymajcie kciuki) a na razie będę cieszyć się innymi rzeczami.[/COLOR][/quote]

Ja mam podobnie:( Yorka nie mam:-( ale rodziców przekonuje do kupna tego cudownego psa. Mama powiedziała, że w kwietniu, albo w maju będe mieć Yorka, bo juz jej życ nie daję. Zakochałam się w Yorkach. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW. CAŁUSKI DLA PIESKÓW.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B]Wpadłam już na galeryjkę, ale jeszcze raz [SIZE=5][COLOR=green]WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEGO DLA [COLOR=lime]R[/COLOR][COLOR=darkslategray]A[/COLOR][COLOR=magenta]M[/COLOR][COLOR=purple]Z[/COLOR][COLOR=yellowgreen]E[/COLOR][COLOR=deepskyblue]S[/COLOR][COLOR=indigo]K[/COLOR][COLOR=blue]A[/COLOR][COLOR=yellow]![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=royalblue][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEGO Z OKAZJI URODZINEK DLA TOFIKA! TO JUŻ 2 LATKA! :multi: :multi: :Cool!: :new-bday: :tort: [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=green]NO I OCZYWIŚCIE STO LAT DLA NODDIEGO!!! :tort: :bday: :BIG: [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']Dziekujemy pieknie za zyczonka :oops:
[B] Tofik szczególnie goraco sie cieszy bo przyplatało sie nam choróbsko wirusowe i dopadło oba moje bączki :placz:[/B]
I sto latek dla Noddiego![/quote]

Jejciu......zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...