Jump to content
Dogomania

Sandomierz. Czy są Sandomierzanie??


Bushido

Recommended Posts

Jeśli nikt się nie zgłosi to zapraszamy do naszej grupy Stalowowolsko-Gorzycko-Tarnobrzeskiej :) :razz:. Albo jak macie jakieś fajne miejsca to przy większej grupie my do Was dołączymy na jakiś spacerek, jeżeli nie macie nic przeciwko :loveu:.

To nasz wątek spacerowy :p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f59/tarnobrzeg-stalowa-wola-debica-reaktywacja-22197/index30.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Super! Ja jestem za :) Chętnie wybiore sie z wami kiedy moja psina troche podrośnie. Jak narazie to maleństwo jeszcze ale szybko rośnie. Kiedy tylko naucze go chodzić na smyczy zgłaszam sie do Was ;D
Gorzyce i Tarnobrzeg są bardzo blisko Sandomierza ^^.

Czekam może ktos z Sandomierza jednak jest na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bushido']Moj ma 2 miesiące ;) Jest jamnikiem, strasznie wesoły, ruchliwy, gryzie wszystko co wpadnie mu do pyszczka. :evil_lol:
Myślałam że wy macie juz starszaków a tu młodziki widze :D[/quote]

To jak takie maleństwo to jeszcze chwilę chyba musi na nasze spacery poczekać. Bo nasze gnojki (25 kg.) mogą go przypadkiem w biegu uszkodzić :shake:. A z tego co zauważyłam z naszych spacerów to starsze psy nie zwracają uwagi na szczeniaki....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja znam tylko 3 osoby z Sandomierza.. Na spacer się nie wybiorę chyba z Wami, bo raz że mnie nie ma prawie, a dwa ma sunia jest pozbawiona instynktu macierzyńskiego :diabloti: i nie przepada za psami :) poza tym tu oprócz działek i Pieprzówek nie ma za bardzo gdzie chodzić.. no jeszcze kępy nad Wisłą :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Marlena:)']Moje też sie nie nadają - za bardzo ześwirowane są :lol:
Karinka-następny tymczas bierz i problemu nie ma :evil_lol:[/quote]
Pracuję... w Wwa :placz:
dopiero w październiku.. i to jak w Krk już będę :oops: d*pa...
Ale Ciebie nawiedzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...