Jump to content
Dogomania

Coś dla uczniów - organizujemy zbiórki festyny,czyli pomagamy schroniskom!


_ogonek_

Recommended Posts

[quote name='Shetanka']AdaK, myślę że znajdziesz kogośdo pomocy. W szkołach (przynajmniej u mnie) zawsze jest dużo osób chętnych do prowadzenia czegoś :D

Ja niestety nic nie zrobię takiego bo dyrektor nie pozwala przyprowadzać na szkolne boisko psów nawet po lekcjach czy w wakacje :c . A obawiam się, że sama teoria nie będzie bawic gimnazjalistów :roll:[/QUOTE]

Zależy jaka teoria, jak poprowadzona i czego dotycząca. Miałam wątpliwą przyjemność przejrzenia filmików dotyczących ochrony środowiska w teorii poziom gimnazjum w praktyce porażka, więc wszystko zależy od podejścia, a nie od wieku prowadzących/oglądających.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WŁADCZYNI']Zależy jaka teoria, jak poprowadzona i czego dotycząca. Miałam wątpliwą przyjemność przejrzenia filmików dotyczących ochrony środowiska w teorii poziom gimnazjum w praktyce porażka, więc wszystko zależy od podejścia, a nie od wieku prowadzących/oglądających.[/quote]
Niestety początek był najgorszy kiedy zaczęłam się w to angażować. Wszystko było przeciwko mnie, ale teraz jest coraz lepiej i wiem że nagrody działają jak płachta na byka :evil_lol:. Także teraz muszę wszystko robić na bazie nagrody ]:->. Niestety wydaje mi się, że na razie stanie na stoisku edukacyjnym z ulotkami. T będzie taki początek. Zaczynam już szukać ulotek aby je drukować po 1 szt. żeby wszystko przy nauczycilce wyglądało zapięte na ostatni guzik i bardzo wiarygodnie.

Link to comment
Share on other sites

A może warto na allegro poszukać? Np. tu:
[url=http://allegro.pl/item573244111_ulotki_a6_100_szt_dwustronne_full_kolor_promocja.html]ULOTKI A6 100 szt DWUSTRONNE FULL KOLOR PROMOCJA (573244111) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
[url=http://allegro.pl/item565079107_ulotki_czarno_biale_a6_1000_szt_projekt_gratis.html]ULOTKI CZARNO-BIAŁE A6 1000 szt. + PROJEKT GRATIS (565079107) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
[url=http://allegro.pl/item562817206_ulotki_a6_kolor_do_wyboru_fv.html]Ulotki A6 kolor do wyboru FV (562817206) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
:)

Link to comment
Share on other sites

Też kiedys miałam taki pomysł, ale cóż... jakoś nie wypaliło, za to w tym roku się zbiorę w sobie :p mamy takie coś 1 czerwca, że można prezentować swoje hobby - więc chyba nie odmówią mi występu z psem ? :diabloti::razz: tylko muszę się zdecydować na co konkretnie, bo mój pies to wszechstronny. :lol: no i przy okazji zrobiłoby się zbiórkę (dzieciaki z kieszeniami pełnymi kasy przychodzą) , może w szkole jak tu ktoś miał pomysł na prezentacje + lekcje. zazwyczaj na wychowawczej są nuudy.


ogółem b. db pomysł z takimi festynami !! nie muszą być w końcu tylko o psach, psy mogą być elementem atrakcji a to już duży sukces wg mnie ;) jak każdy kto widzi mnie w parku z piesem to stoi i się gapi :lol:a zwłaszcza dzieci.
trzymam kciuki za wszystkich co mają taki pomysł - oby się wam udało ;)
u mnie akurat są zapsioni nauczyciele, w większości - pani od plastyki byłaby na 100% za (ma boksera i jest to jej miłość) , pani od angielskiego też za bo w ramach wolontariatu (no i ma labka) , pani od matmy także raczej bo zabiera mi czasem MP albo PP na lekcji i czyta :lol:, no i chce cavika. reszta to lubi psy po prostu, ano i niektórzy koty (więc temat kotów też się wspomni). ano i myślę że przyda się trochę dobrych rzeczy na temat szkoły bo Fakt i telewizja zrobili z nas "szkołę HORROR" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Świetny pomysł! Sama bym marzyła o zorganizowaniu czegoś takiego, ale znając moją dyrektorkę, to mogę najwyżej zbierać pieniądze, koce, jedzenie itp. dla psów. Jak będę wolontariuszem w schronisku dla psów (na razie jestem za młoda :placz:) To zaproponuję dyrektorowi, że boś takiego zrobić w schronisku (od razu ludzie by adoptowali psiaki).Pomysł super! Szkoda, że ja nie mogę czegoś takiego zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joy106']Też kiedys miałam taki pomysł, ale cóż... jakoś nie wypaliło, za to w tym roku się zbiorę w sobie :p mamy takie coś 1 czerwca, że można prezentować swoje hobby - więc chyba [B]nie odmówią mi występu z psem [/B]? :diabloti::razz: tylko muszę się zdecydować na co konkretnie, bo mój[B] pies to wszechstronny. [/B]:lol: no i przy okazji zrobiłoby się zbiórkę (dzieciaki z kieszeniami pełnymi kasy przychodzą) , może w szkole jak tu ktoś miał pomysł na prezentacje + lekcje. zazwyczaj na wychowawczej są nuudy.


ogółem b. db pomysł z takimi festynami !! nie muszą być w końcu tylko o psach, psy mogą być elementem atrakcji a to już duży sukces wg mnie ;) jak każdy kto widzi mnie w parku z piesem to stoi i się gapi :lol:a zwłaszcza dzieci.
trzymam kciuki za wszystkich co mają taki pomysł - oby się wam udało ;)
u mnie akurat są zapsioni nauczyciele, w większości - pani od plastyki byłaby na 100% za (ma boksera i jest to jej miłość) , pani od angielskiego też za bo w ramach wolontariatu (no i ma labka) , pani od matmy także raczej bo zabiera mi czasem MP albo PP na lekcji i czyta :lol:, no i chce cavika. reszta to lubi psy po prostu, ano i niektórzy koty (więc temat kotów też się wspomni). ano i myślę że przyda się trochę dobrych rzeczy na temat szkoły bo Fakt i telewizja zrobili z nas "szkołę HORROR" :evil_lol:[/quote]
Nie powinni ;)

To może taniec z psem? :eviltong: Takie popularne i ciekawie wygląda :-D

Link to comment
Share on other sites

U Nas też jest w czerwcu festyn, ale to pierwszy raz w tej szkole więc nie wiem jak to wygląda... Jeżeli będzie możliwość przyjścia z psem to chętnie przyjdę :D

[quote]Także teraz muszę wszystko robić na bazie nagrody ]:->[/quote]

Co do nagród to mogą być plakaty, naklejki, pocztówki, słodycze ;) Mała rzecz a cieszy :)

Link to comment
Share on other sites

Tak myślałam właśnie o tańcu z psem - nie trzeba wiele miejscu, efektowne, a moja Joy raczej woli wykonywać sztuczki ;) być może jeszcze bym wzięła frisbee bo idzie nam coraz lepiej :loveu: , biega za nim, przeciąga i uwaga, uwaga ! - dziś już próbowała skoczyć ale wiatr jej talerzyk zdmuchnął w tył i opatrunek na łapie zawadził. :shake:

podzieliłam się tym pomysłem z koleżankami, jedynymi,które chodzą z psami i te psy kochają. jedna - tak tak super, pomogę ci itp. a druga - taa akurat ci pozwolą i to jeszcze z takim dużym psem, jakaś matka z dzieckiem cię wywali bo się będzie bać itd. :roll:
w każdym razie zaproponuje to w szkole we wtorek. :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobra podsumujmy ;)
Pani jest za takim pomysłem
organizuję to sobie sama :eviltong:
potrzebuję ulotek/projektów mówiących o tym żeby reagować na ciepienie zwierząt i zachęcające do adopcji.
[B][I][SIZE=3]I teraz moja prośba jeżeli ktoś trafił na dogo na takie ulotki to proszę o kontakt ze mną, dobrze?[/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ok ^^

A ja się pochwale :lol:
Do końca tego tygodnia zbieramy kasę i karmy itp. na schronisko 'Kundelek'.

Później biologiczka stwierdziła, ze mam chodzić po klasach (z wybraną osobą,do każdej klasy inna) i mówić o pseudo, schroniskach itp. Czyli takie uświadamianie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Ok ^^

A ja się pochwale :lol:
Do końca tego tygodnia zbieramy kasę i karmy itp. na schronisko 'Kundelek'.

Później biologiczka stwierdziła, ze mam chodzić po klasach (z wybraną osobą,do każdej klasy inna) i mówić o pseudo, schroniskach itp. Czyli takie uświadamianie :evil_lol:[/quote]
No to gratuluję :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja w szkole " w plastyku " w Lublinie zorganizowałam zbiórkę karmy i rzeczy dla schroniska.
W końcu pojechało ok. 200 kg. karmy, koce itp.

Było cudowne jak ludzie mają dobre serca tylko często sami o tym nie wiedzą... lub nie chcą wiedzieć.

polecam taki typ pomocy.

Pozdrawiam
[FONT=System]Pasztet[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasztet']Ja w szkole " w plastyku " w Lublinie zorganizowałam zbiórkę karmy i rzeczy dla schroniska.
W końcu pojechało ok. 200 kg. karmy, koce itp.

Było cudowne jak ludzie mają dobre serca tylko często sami o tym nie wiedzą... lub nie chcą wiedzieć.

polecam taki typ pomocy.

Pozdrawiam
[FONT=System]Pasztet[/FONT][/quote]
Wiesz zazdroszczę bo ode mnie nawet 25 kilo nie było :shake::shake::shake:.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie pamiętam ile ode mnie było - ale było trochę. Szczęśliwa byłam, bo nie same marketówki dawali, ale i RC i Brit się znalazł :loveu:
I jeszcze 200zł uzbieraliśmy..
Nie liczę misek, zabawek, smyczy i obroży :razz: bo też były

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...