Jump to content
Dogomania

POMOCY!! Ciężarna sunia- w typie WYŻŁA!!! DT POTRZEBNY NA CITO! ma dom


agatkia

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po długiej rozmowie z kierowniczką schroniska zdecydowałyśmy, ze spróbujemy zorganizować transport do Warszawy po 9 marca. Mała ma dobre warunki, ciepłe pomieszczenie, jest dobrze karmiona. Zdaje się,z e tramnsport zwierzat w okresie poporodowym jest zabroniony (poszukam szczegółów w ustawie). Kierowniczka nie chce narażać szczeniorka. nasze schronisko jest po opiekąFundacji Animals i tym badziej chcemy przestrzgać przepisów.Myślę, że te niecałe 3 tygodnie nie zrobią aż takiej różnicy.

Tak jak dom tymczasowy prosił, zostawimy suni jednego szczeniorka- chłopca.

Link to comment
Share on other sites

Mamusia czuje się dobrze. Dzielnie zniosła poród. Urodziłą 9 szczeniąt, zostawiliśmy jedno :-( Przepraszam, nie miałam odwagi do niej wejść... ciągle myślę, że to na mojąprośbę został tylko jeden chłopiec... i choć wiem, ze to było najlpesze rozwiazanie to pierwszy raz ktos mnie pytał o to, ile uśpić i kogo zostawić:-( jestem za słaba na takie decyzje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatkia']Następnym razem do niej zajrzę, obiecuję!!![/QUOTE]

tak już lepiej
znacznie lepiej
tak dziwnie ten świat jest ułożony , że my- ludzie, nie możemy pozwalać sobie na chwile słabości zawsze gdy ta nas ogarnia
musimy być silni dla naszych braci mniejszych, przywracać im wiarę w ludzi i dawać nadzieję na lepsze jutro

Link to comment
Share on other sites

trzeba by ją wysterylizować puki nie ma młodych... brutalny sposób ale jeżeli się oszeni to raczej się powiększy problem a raczej pomnoży.... nie wiem po ile ale bodajże taka operacja kosztuje około 200-250zł.
Suka czuje instynkt macierzyński dopiero kilka dni przed porodem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pustelnik1']trzeba by ją wysterylizować puki nie ma młodych... brutalny sposób ale jeżeli się oszeni to raczej się powiększy problem a raczej pomnoży.... nie wiem po ile ale bodajże taka operacja kosztuje około 200-250zł.
Suka czuje instynkt macierzyński dopiero kilka dni przed porodem.[/quote]

Tylko ona trafiła do nas na parę dni przed rozwiązaniem-i urodziła zanim zdązyliśmy wykonac usg, na jakim etapie jest ciąża.

Link to comment
Share on other sites

Psinka ma się swietnie, jest bardzo radosna na widok człowieka i najchętniej zostawiłąby wzystko i poszła by w ogień za nim. Nie broni swojego maleństwa. Maluszek jest cały brązowy z biała skarpetką.
Sunia bardzo schudła, ale myslę,ze w tymczasowym domu dojdzie do siebie. Pomału zabieram sie za szukanie transportu po 9 marca.

Link to comment
Share on other sites

a to maluszek (sorrki za jakość zdjęć, ale robione telefonem w ciemnym pomieszczeniu :roll:)

[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5065/zdjcie031g.jpg[/IMG]

[IMG]http://img118.imageshack.us/img118/8489/zdjcie033.jpg[/IMG]

[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1599/zdjcie032l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...