Jump to content
Dogomania

Stara ON Tania biega bez bólu za TM


beka

Recommended Posts

[quote name='irenaka']Obawiam się, że nie doczytałaś znowu wątku. Choć może tym razem się mylę.
Nie znasz też treści rozmów w realu.
Dziewczyna sobie sobie poradzi, tylko musi się wziąść w garść. Ona nawet Tani nie widziała, więc mam nadzieję, że jak zobaczy, to uwierzy.Ja wierzę GoniP.
Bardzo nie chciałam, żeby odbierała zwłoki psa po tej podróży do lepszego jutra i chyba to był mój zasadniczy błąd.
Czarna Anda powinna podjąć tą decyzję nie ja.
Człowiek uczy się na błędach i już więcej tego nie zrobię.[/QUOTE]

Irena ja jestem wzieta w garsc - rozumiem ze nei masz pojecia o tym o czym piszesz
smierc nie jest dl amnie nowoscia tylko ferowanei wyrokow i szafowanie czyims zyciem
a twoja wiara w stan psa zza komputera mnie powala
To prosze - podejmij decyzje wraz ze swoja wiara i pozwol w swym milosierdzi odejsc psu kturego na oczy nie widzialas nigdy

Nie jestem histerykiem bylam przy tylu smierci zwierzat i tyle decyzji w tym zakresie pidejmowalam ze ci sie to w glowie nie pomiesciloby wiec warz slowa po raz kolejny cie prosze zanim po raz kolejny naklamiesz w mojej sprawie

gdzi ete cytaty o ktore prosilam ? zdania ktore mi wsadzalas w usta ?
wiec przestan manipulowac ludzmi i faktami szczegolnie ze jak mowilas wycofujesz sie wiec wycofaj obrazona krolewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Bardzo nie chciałam, żeby odbierała zwłoki psa po tej podróży do lepszego jutra i chyba to był mój zasadniczy błąd.
Czarna Anda powinna podjąć tą decyzję nie ja.
Człowiek uczy się na błędach i już więcej tego nie zrobię.[/QUOTE]

wzruszylam si edo lez - ocieram me lkajace oczy przescieradlem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Piszesz Iwono, a raczej apelujesz do Ireny o opanowanie. Radzisz jej, by wzięła sobie coś na uspokojenie, OK i to jest dla mnie do przyjęcia ale...
Czy jednak aby na pewno język, jakim toczy się polemika jest właściwy? Czy tego, co chcesz wyrazić nie da się zrobić w sposób choćby odrobinę kulturalniejszy? :-o[/QUOTE]

przyjelam - postaram sie

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Ireno tu apel do ciebie[/U][/B]

Bardzo cie prosze podaj to swoje konto zebym mogla poplacic twoje dlugi za ciebie - czyli 500 zlotych polskich

bo za chwile napiszesz mi ze czarna Anda nei oddala ci pieniedzy wiec apeluje podaj konto zeby nie bylo niedomowien i niescislosci

i wciaz nie widze odpowiedzi n amoje pytania

[B]POKAZ MI MOJE POSTY GDZIE NAPISALAM SLOWA KTORE MI WKLADASZ W USTA DO CHOLERY ALBO WEZ COS NA USPOKOJENIE I WROC [/B]

[B]POWTARZAM W ZADNYM MOIM POSCIE NIE MA INFORMACJI O TYM ZE MAM PRETENSJE ZE SUKA POJECHALA DO SREMU - CHYBA ZE MI TO UDOWODNISZ WSKAZUJAC CYTAT[/B]

[B]NEI AM ROWNIEZ W ZADNYM POSCIE PRETENSJI O TO CO ROBILAS I ROBISZ OPROCZ TEGO ZE NIE JEDNOKROTNEI PROSILAM ZEBY WROCIC DO SPRAWY TANI ZAMIAST LINCZU EWY [/B]


[B]WIEC PRZESTAN TWORZYC NA SWOJ URZYTEK W TEJ CHWILI SLOWA KTORE SA TYLKO W TWOJEJ GLOWIE ALBO WSKAZ MI W MOICH POSTACH CYTAT DO KTOREGO SIE ODNOSISZ[/B]

[B]JESLI NIE ZNAJDZIESZ TAKIEGO CYTATU CHCIALABYM ZEBYS PRZEPROSILA MNEI ZA TO CO WYPISUJESZ A CZEGO NEI MA [/B]

[B]WIEC WYBIERAJ ALBO WSKAZ ALBO PRZEPROS I DAJ SOBIE SPOKOJ DO CHOLERY Z TYMI SLOWAMI PELNYMI PATOSU BO ZARAZ SI EOKAZE ZE JA WRAZ Z EWA CHCIALAM ZABIC TANIE JAK DALEJ POJDZIESZ W SWOICH IMAGINACJACH[/B]

i[U] tez nie klap dziobem jak pelikan poproznicy bo sie zlamie i jeszcze bedziemy musieli zbierac na twoją diagnostyke[/U]

[U]i w calej tej sprawie klapania okazalo sie na koncu ze " krol jest nagi" [/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']Ireno tu apel do ciebie

Bardzo cie prosze podaj to swoje konto zebym mogla poplacic twoje dlugi za ciebie - czyli 500 zlotych polskich

bo za chwile napiszesz mi ze czarna Anda nei oddala ci pieniedzy wiec apeluje podaj konto zeby nie bylo niedomowien i niescislosci

i wciaz nie widze odpowiedzi n amoje pytania

[B]POKAZ MI MOJE POSTY GDZIE NAPISALAM SLOWA KTORE MI WKLADASZ W USTA DO CHOLERY ALBO WEZ COS NA USPOKOJENIE I WROC [/B]

[B]POWTARZAM W ZADNYM MOIM POSCIE NIE MA INFORMACJI O TYM ZE MAM PRETENSJE ZE SUKA POJECHALA DO SREMU - CHYBA ZE MI TO UDOWODNISZ WSKAZUJAC CYTAT[/B]

[B]NEI AM ROWNIEZ W ZADNYM POSCIE PRETENSJI O TO CO ROBILAS I ROBISZ OPROCZ TEGO ZE NIE JEDNOKROTNEI PROSILAM ZEBY WROCIC DO SPRAWY TANI ZAMIAST LINCZU EWY [/B]


[B]WIEC PRZESTAN TWORZYC NA SWOJ URZYTEK W TEJ CHWILI SLOWA KTORE SA TYLKO W TWOJEJ GLOWIE ALBO WSKAZ MI W MOICH POSTACH CYTAT DO KTOREGO SIE ODNOSISZ[/B]

[B]JESLI NIE ZNAJDZIESZ TAKIEGO CYTATU CHCIALABYM ZEBYS PRZEPROSILA MNEI ZA TO CO WYPISUJESZ A CZEGO NEI MA [/B]

[B]WIEC WYBIERAJ ALBO WSKAZ ALBO PRZEPROS I DAJ SOBIE SPOKOJ DO CHOLERY Z TYMI SLOWAMI PELNYMI PATOSU BO ZARAZ SI EOKAZE ZE JA WRAZ Z EWA CHCIALAM ZABIC TANIE JAK DALEJ POJDZIESZ W SWOICH IMAGINACJACH[/B]

i[U] tez nie klap dziobem jak pelikan poproznicy bo sie zlamie i jeszcze bedziemy musieli zbierac na twoją diagnostyke[/U]

[U]i w calej tej sprawie klapania okazalo sie na koncu ze " krol jest nagi" [/U][/QUOTE]


mi tylko zalTANI ,bo my sie kłucimy a pies cierpi,czarna anda dziekuje ci za wspołprace,widze ze kochasz pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Jakie długi mam jeszcze i w stosunku do kogo ?
do jakiej fundacji mam jeszcze płacić ?[/QUOTE]

zapytaj Irene pewno pare ci podesle szybko jak z rekawa

choc mam pomysl ja mam kilka dlugow zawsze moge cie nimi obdzielic napierwszej stronie pasuje :) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']mi tylko zalTANI ,bo my sie kłucimy a pies cierpi,czarna anda dziekuje ci za wspołprace,widze ze kochasz pieska.[/QUOTE]
to ty Andzie podziekowałeś scisnij jaja w pięść i miej odwagę nazwać rzeczy jak były

Link to comment
Share on other sites

majku spadaj stad - widze ze czopek nie podzialal na ciebie proponuje wyjdz na balkon i skocz i zobacz moze jestes batmanem a jak wyladujesz mozesz sie oflagowac

szukasz wrazen na noc - nie umiesz spac ? rob pompki - gora - dol a rano znajdz szybko swojego lekarza

lub przywiaz sie do dzrewa i glosno pierdnij moze cie ktos tam uslyszy byle dalej od nas

S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...