Jump to content
Dogomania

Wilno, 05-06.03.2005


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

[quote name='kadziumia']Moi Drodzy :lol:
W grudniu byłam z Samkami w Wilnie. Pogranicznika interesowały tylko paszporty psie (nawet nie policzył, czy ilość paszportów zgadza sie z iloscia psów :wink: ). Na samych zaś wystawach sprawdzano tylko szczepienia przeciw wściekliźnie.
[/quote]

Same dobre wiadomosci!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety ja nie wybieram sie do Wilna. Odległości:
Ogrodniki - Wilno 147
Budzisko - Wilno 164
Budzisko - Wilno przez Kowno 183
Bylam w tym roku na wystawie w Kownie. To drogi po polskiej stronie były osniezone a po litewskiej byly odsniezone.

Link to comment
Share on other sites

Orsini-na tej mapce -na samej górze jest dzielnica Baltupeina na której znajduje się nasza bursa (ul.Didłakio)-a na samym dole ,bliżej lewej strony monitora jest LITEXPO .Niestety nie jest to mała odległość.Nie mam drukarki ,ale mapę Wilna zdobędę od znajomego ,także w bursie pojeżdzimy wszyscy palcem po mapie...

Najgorsze jest to ,że pierwszego dnia sharpki będą sędziowane już o 10 rano,a jeszcze nie opłaciłam wystawy ...i pewnie będę błądzić po tm Wilnie ...heh... :o

Link to comment
Share on other sites

Kroliczku - gwizdny wyslannik ma tak samo czyli bedziemy sie zrywac i leciec na miejsce wystawy jak najwczesciej :/

A moze ktos spojrzec czy daleko na hale jest od ulicy Panevėžio (to jakos na przeciwko dworca) bo mi cos sie z kompem dzieje i te mapki, lista wlscicieli itd sie nie otiwera :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']bo nie zaplace im 95 Euro skoro powinnam placic 55! :evil:[/quote]I tym sposobem tworzą się kolejki... :evil: Gdy byłam na wystawie w Bratysławie, stałam w kolejce za jedną taką rodaczką. Ona też się kłóciła. Nic nie zyskała, poza tym, że ja czekałam 35 minut, aż skończy. :evilbat: Może to była dla niej nauczka, że jak się chce płacić mniej, to się płaci z góry. A może i nie była i tutaj znów za nią się ustawię. :evil: :evilbat: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...