Jump to content
Dogomania

Wilno, 05-06.03.2005


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

suki championy
QUICK FLY ORGANZA
TEN BLEK JOLLY NICE DARLING
kl.uzytkowa
QUICK FLY ORIGINAL STYLE FOR SHER
otwarta
QUICK FLY KIWI CARAMEL
KORNELS KRASA NENAGLYADNAYA
posrednia
QUICK FLY RIO-RITA
TERER BEND PLEASANT SUNRAY
juniory
ARKADENS DONNA ROZA DALVADORES
BRISKA LAMAR OF ORION
szczeniaki
SER NADIN'S NJIU DEL

UFFF OD KONCA ALE CALE SUKI:))))

Link to comment
Share on other sites

Misia zgłoszona. Wszystko dzisiaj załatwiłam mailem. Wcześniej upewniłam się, że można płacić na wystawie - można i twierdzą, że kosztuje te same 95 eurosów.

Terza tylko trzymajcie kciuki, żeby mi Misiątko cieczki nie dostało, bo to jest niestety bardzo prawdopodobne. :(

Link to comment
Share on other sites

A ja zapytuje czy jedzie jakis bus ze Slaska ? Bo u mnie transport to niestety na ogol najslabszy punkt w calej eskapadzie :wink:
PS.O ile oczywiscie mi zgloszenie przyjma co takze jest pod dosyc duzym znakiem zapytanie,ale raczej niechce mi sie tlumaczyc dlaczego :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']O ile oczywiscie mi zgloszenie przyjma co takze jest pod dosyc duzym znakiem zapytanie,ale raczej niechce mi sie tlumaczyc dlaczego :oops:[/quote]carry, ja załatwiłam zgłoszenie mailem, byli bardzo mili, zaraz odpisali z prośbą o rodowód, ja na to, że był załączony do zgłoszenia, ale proszę bardzo posyłam jeszcze raz, a oni z kolei, że już wszystko znaleźli i wszystko jest ok. To właśnie mi się najbardziej podoba - że już z góry wiem, że jest ok. Tak że jeśli nie jesteś pewna, czy przyjeli, to ja radzę maila do nich machnąć, bo wygląda na to, że odpowiadają. (Ja do nich pisałam po angielsku, ale jak zaczęli odpowiadać z grubsza po polsku, to ja też się na polski przerzuciłam :D ).

Ja też szukam jakiejś okazji transportowej - albo dołączyć się do kogoś, albo żeby ktoś dołączył się do mnie...

Link to comment
Share on other sites

Flaire ja wyslalam zwyklym poleconym,z zalaczona kopia rodowodu,ale wypisywalam zgloszenie zagraniczne pierwszy raz i mysle, ze strzelilam kilka bykow :oops: Szczegolnie,ze to zgloszenie ze strony org.tej wystawy bylo dosyc interesujace po wydrukowaniu :wink: No nic,pozostaje mi tylko modlitwa,aby litwini sie domyslili o co mi chodzilo :wink:
Zas za rade z mailem dziekuje.Sprawdze za jakis czas czy zgloszenie dotarlo i tyle (jako,ze i tak mi nie dziala opcja internetowego zglaszania to i tak nic nie poradze na ew.nie przyjecie zgloszenia,niestety)

Ja takze chetnie bym sie do kogos przylaczyla,jednak czy jade czy nie na ogol wiem dopiero kilka dni przed wystawa ,totez nawet nikogo nie szukam,aby potem go do wiatru nie wystawic :-?

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym, ale to paskudztwo drogie pierunsko w drugim terminie :cry: , a wczesnuiej nie wiedzialam czy w ogole bede w Polsce buuuuuuu
[b]Orsini[/b], :oops: czy mozesz się jeszcze wysilić i sprawdzić dla mnie stawkę lakeland terrierow i foxów gładkich i szorstkich? Bede bardzooooo wdzięczna - bo to naprawde drogie. No i nic nie rozumiem, bo skoro airedali było 19, to ja nie wiem jakim cudem oni chcą obskoczyc wszystkie terriery przy pomocy dwoch sędziow :roll:

Link to comment
Share on other sites

Aaa jak to jest z tymi oplatami 8) ? Jesli zglasza sie w 1 terminie placi sie tyle ile w pierwszym terminie czy jesli zaplaci sie w tym terminie to jest mniej, a jesli zglosi sie nawet rok wczesniej, a zaplaci zalomy mies przed wystawa to i tak jest juz ta wieksza kwota?


I co z tym hotelem :P ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Fuka: wszystko BEDZIE:))ale nie wiem kiedy, bo ja musze odczekac na taki moment,zeby nikogo nie bylo,zeby katalog wyciagnac:(((ale jesli chodzi o szorstkie foxy to sluchy chodza,ze pewna foxica z nadarzyna ma jechac,ale to tylko sluchy...[/quote]
[b]Tak też podejrzewałam - powinno być ciekawie, ciekawa jestem jak będzie!!!!!!
Wiesz poprzedniej suce z Nadarzyna - zdarzyło już sie przegrac z nasza suką (tzn z suką z hodowli, z ktorej wystawiam foksy) - przynajmniej raz było to w Polsce :o u polskiego sedziego :P, a udało nam się też kiedyś w Czechach.... Więc rożnie bywa.
A w tym wypadku jadę z psem (po ktorym ta poprzednia suka miała ostatnio szczeniaki, ale już nie w Nadarzynie), więc dalej ciekawi mnie to co tam się może trafic. Bo suka suką, ale[/b] [b]najpierw psy będą porównywane we własnej płci :roll:[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Ja słyszałam, że jeżeli zgłosi się w pierwszym terminie co płaci się tyle ile wysnosi ta opłata za pierwszy termin, opłata obowiązuje nawet na wystawie..[/quote]

dobrze slyszalas:))ja tak place:))i placilam:))jedyne co to STRASZLIWE kolejki i to ze litwinie nas olewaja,wiec sie stoi kilka godzin,a sedziowanie juz trwa...tak bylo w zeszlym roku!!!wiec bezpieczniej jest chyba przelew wyslac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']FUKA:Czekaj to bierzesz tego foxa , ktorym Olba byla kryta teraz?nie znam imienia...tzn. nie teraz,bo szczenki juz ze 3 michy chyba maja lub jakos tak???[/quote]
[b]Dokładnie tak - biorę Diuka - CH.LUX. Strozzavolpe SOVEREIGN TO TRAVELLA. Jest własnie czyściutki i pachnący - bo mi się rano na spacerze utytłał tak, że białego nie mogłam na nim znalezć, a po praniu jak nowy :D
:roll: tak sobie pomyslałam potem, że strasznie namotałam, zamiast po ludzku napisac, ze o Olbe mi szło... A widziałaś jej dzieci, bo Łukasz nam obiecał zdjęcia i jakos nic nie przysłał.... Zobaczymy co z tego wyniknie, bo Esterka (właśnie ta suka, ktorej sie parę razy udało wygrac z Olbą) była niedawno nim kryta, to jej pierwszy raz i strasznie się denerwuję czy jest szczenna :oops:
Tak czy owak - błagam sprawdź jakie tam były foksy w zeszłym roku... I lakelandy i gładkie też, bo ciągle sie zastanawiam czy jeszcze kogos nie zabrać. Dla mnie to kompletna nowość, bo od nas daleko i na Wschod jeszcze nie jeździłam....[/b]

Link to comment
Share on other sites

Fuka OK:)))jak tylko dam rade:))))Fuka a ile Was jedzie?do tego Vilniusa?:))))tzn.osob?
Fajnie.ze zobacze tego psiaka!kolezanka chciala teraz nim kryc corke olby-rolke,ale ma dziecko,konie itp. jednym slowem napisalam jej ze jest gupia, bo jakby chciala to by na glowie stanela a by nim kryla!nawet bym sama nie mogac jechac zaplacila komus za podroz itp!ale coz-jej suka w koncu!
Szczeniat Lukasza nie widzialam, bo do ZK nie przyniosl,a jakos do niego do domu nie chce mi sie jechac:))

Link to comment
Share on other sites

[b]Wygląda na to, że ja sama jade. To znaczy Diuk miał najpierw jechac do Grazu. Ale się zgadałam z Flaire, że ona jedzie z Misia i mogę się pod nią podłączyć w Warszawie. No a poniewaz Wilno wydaje sie nam sie bardziej atrakcyjne - sedziowie ciekawsi, no i wiecej do ugrania :roll:, więc chciałabym spróbowac tam zawalczyc... Trochę sie boje :-?
A co do Rolki - to z nią juz zdaje sie po ptokach w tej cieczce, ale podobno wybieraja się z jej corka, która nalezy do elitarnego grona suk, ktore wygrały i z Olba i z Esterką :D [/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...