Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

[quote name='Moniek193']I jak tam ? Wiadomo już coś ? :loveu:[/QUOTE]

no właśnie? Kiedy to mniej więcej następuje, ze już na pewno wiadomo? :lol:

Moniek193, widzę, że Ty tez zboksiała jesteś :loveu:Gdzie Ty byłaś, jak Ciebie nie było??? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kapsel']no właśnie? Kiedy to mniej więcej następuje, ze już na pewno wiadomo? :lol:

Moniek193, widzę, że Ty tez zboksiała jesteś :loveu:Gdzie Ty byłaś, jak Ciebie nie było??? :razz:[/QUOTE]
Tak, też choruję na bokserowirozę :D Sama mam 4letnią bokserkę i to wszystko przez nią! :diabloti:
Gdzie byłam, jak mnie nie było ? :hmmmm: No właśnie nie wiem, ale na dogo jestem od 2 lat :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Tak, też choruję na bokserowirozę :D Sama mam 4letnią bokserkę i to wszystko przez nią! :diabloti:
Gdzie byłam, jak mnie nie było ? :hmmmm: No właśnie nie wiem, ale na dogo jestem od 2 lat :D[/QUOTE]
Chodziło mi o to, ze nie widziałam Cię w wątkach bidul boksiowych :roll: a galerii to ja nie przeglądam :oops: jedynie Yana i Mamba mi w oko wpadły :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Chodziło mi o to, ze nie widziałam Cię w wątkach bidul boksiowych :roll: a galerii to ja nie przeglądam :oops: jedynie Yana i Mamba mi w oko wpadły :lol:[/QUOTE]
Na niektórych się czasem pojawiam, ja głównie czytam, mało piszę :)
A Wy macie galerię hmm ?

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj byłyśmy na USG... Yana jest w ciąży !!! :multi::multi::multi: było widać dwa maluszki, ale mam nadzieję, że jest ich trochę więcej ;)

a jutro moja mordka kochana ma urodzinki, to już 3 lata :lol: sto lat księżniczko :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Nie macie :shake:[/QUOTE]
Szkoda.. :(
[quote name='Yana']dzisiaj byłyśmy na USG... Yana jest w ciąży !!! :multi::multi::multi: było widać dwa maluszki, ale mam nadzieję, że jest ich trochę więcej ;)

a jutro moja mordka kochana ma urodzinki, to już 3 lata :lol: sto lat księżniczko :new-bday:[/QUOTE]
Nie mogę uwierzyć :multi: :multi: Yanka będzie mamusią :loveu: Jejku te szkraby będą na pewno śliczne, gdybym tylko miała możliwość wzięcia 2 boksa, na pewno byłby to mały Yanek :loveu: A kto jest tatuśkiem, jeszcze spytam ?

Gratki, gratki, gratki :loveu: I STO LAT ! !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']dzisiaj byłyśmy na USG... Yana jest w ciąży !!! :multi::multi::multi: było widać dwa maluszki, ale mam nadzieję, że jest ich trochę więcej ;)

a jutro moja mordka kochana ma urodzinki, to już 3 lata :lol: sto lat księżniczko :new-bday:[/QUOTE]

Moje gratulacje! :multi::multi::multi: Wszystkiego dobrego dla trzyletniej dziewczynki:tort::popcorn:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bailando']Ale ona śliczna :)[/QUOTE]

Ona jest nie tylko śliczna, ale piękna :loveu:

Taka dla mojego Kapselka, byłaby z nich śliczna para :evil_lol: Ale muszę od razu wytłumaczyć, że mój Kapsel mimo, że ma prawie 12 lat nigdy żadnej suni nie miał i pewnie mieć już nie będzie, ale gdyby spotkał na swej drodze taką piękność, to ho, ho miłość murowana :loveu:i nic pewnie nie mogłabym z tą miłością zrobić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Ona jest nie tylko śliczna, ale piękna :loveu:

Taka dla mojego Kapselka, byłaby z nich śliczna para :evil_lol: Ale muszę od razu wytłumaczyć, że mój Kapsel mimo, że ma prawie 12 lat nigdy żadnej suni nie miał i pewnie mieć już nie będzie, ale gdyby spotkał na swej drodze taką piękność, to ho, ho miłość murowana :loveu:i nic pewnie nie mogłabym z tą miłością zrobić :evil_lol:[/QUOTE]

Kapselek chyba trochę daleko od nas, więc się pewnie nie spotkają... a Yana bardzo lubi kolegów, szczególnie takich rozrywkowych, co to pozwalają jej skakać sobie po głowie ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Cioteczko! Ogromniaste gratki i proszę o dużo zdjęć ciężaróweczki![/QUOTE]

dzięki :-) na razie Yanka tylko trochę przytyła, za to apetyt ma ogromny !!! ciągłe łazi po domu i próbuje coś wyżebrać... nie poznaję jej, bo to do niej niepodobne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']dzięki :-) na razie Yanka tylko trochę przytyła, za to apetyt ma ogromny !!! ciągłe łazi po domu i próbuje coś wyżebrać... nie poznaję jej, bo to do niej niepodobne...[/QUOTE]

Jak prawdziwa kobieta w ciąży :) Jeszcze trochę będzie miała humorki hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bailando']Jak prawdziwa kobieta w ciąży :) Jeszcze trochę będzie miała humorki hihihi[/QUOTE]

jeśli chodzi o humorki, to o dziwo bardzo jest ostatnio spokojna, więcej śpi, częściej przychodzi żeby się poprzytulać, domaga się mizianek...ale tak subtelnie i delikatnie... bardzo słodka jest :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']jeśli chodzi o humorki, to o dziwo bardzo jest ostatnio spokojna, więcej śpi, częściej przychodzi żeby się poprzytulać, domaga się mizianek...ale tak subtelnie i delikatnie... bardzo słodka jest :-)[/QUOTE]
Ona to sama słodycz, nawet wtedy gdy w ciąży nie była i tak samo jak później gdy już nie będzie :loveu:a dlaczego? bo to boksia jest i dlatego!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Ona to sama słodycz, nawet wtedy gdy w ciąży nie była i tak samo jak później gdy już nie będzie :loveu:a dlaczego? bo to boksia jest i dlatego!!! :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

oj prawda, prawda... :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Sara ma taki apetyt 24h na dobę :D Zagląda do spiżarki i czeka na przysmaki cwaniara :diabloti:

Wymiziaj od nas mamuśkę :loveu:[/QUOTE]

wyzimiana :-)

u Yany to nowość, bo ona nie jest łakomczuchem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...