Jump to content
Dogomania

Tuffi Boy Buteo


tufi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesu Wy nie żartujecie...heheheh
W razie co wiem przynajmniej kogo męczyć :lol: Własnie mi sie przypomniało,że miałem telefony w sprawie np. czarnych bulików...:) a ja głupi odpowiadałem że nie ma takowych... :o to teraz jak mi sie jaki przydarzy w przyszłosci co ja im powiem...hihihi

Link to comment
Share on other sites

No ba! A do tego jeszcze tysiac innych glupszych pomyslow. Ale nie moge miec pretensji, bo sie od bialego glupolka uczy - Beri od kilku tygodni sypia w takim kartonie gdzies metr na metr :o Nie w lozku, nie na swoim fotelu, tylko w kartonie z wypranymi ciuchami :lol: Ja mam dom wariatow, a dzis to juz w ogole dzien swira :evilbat:

Mam jakies krotkie filmiki z Bigochem nagrane aparatem - ale jakosc cieniusienka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Nie oddam mojego popapranca :lol:
Ale powiedz - czy nie jest glupkowaty? [b]Moj rudy kretynek [/b]kochany :angel:[/quote]

Ja fimików nie widziałam, ale lojalnie ostrzegam przestań rudzielca wyzywać bo zrobimy - rudzielce wszystkich krajów łączcie się i możesz mieć przechlapane :wink:

Link to comment
Share on other sites

A Wy co? Ja przez wiele lat bylam marchewkowa i chyba wroce do tego kolorku :evilbat: Wiec mi juz tu sie psem dzielic nie pozwalam! Moj ci on, moj! :lol:

Lapis - wysylalam rowno z tymi do malawaszki - nie doszly? :o Jak wroce z pracy, to powtorze wysylke :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...