Jump to content
Dogomania

Skandale sędziowskie


nice_girl

Recommended Posts

No to mamy ożywienie. Jak wy to sobie państwo wyobrażacie – idzie sędzia do sędziego i mówi- postaw tego na pierwsze miejsce, a ten drugi jak niewolnik stawia??? Niech mi będzie wolno wyciągnąć wniosek – tak właśnie będziecie robić jeśli ktoś z was zostanie sędzią? A może myślicie, że wraz z papierami sędzia dostaje listę lokatowych miejsc? Współczuję, gdybym tak myślał nigdy więcej nie poszedłbym na wystawę. Cardi broni się przed moimi wnioskami. Ok. wolno ci hodować jak chcesz. Rozumiem, ze te wszystkie intery, zwycięzcy świata, europy, bundessiegery itp. Dla polskich corgi to dęte tytuły, załatwione mafijnie, a tylko ty masz dobre. Wolno ci tak myśleć. W umiłowaniu prawdy zapomniałaś dodać, że Redlicki w Warszawie sędziował na zastępstwo, z łapanki – do sprawdzenia w katalogu – żadnego Redlickiego na liście nie ma. Znaczy że nawalił sędzia i było nagłe zastępstwo. A psy na wystawę zgłasza się znacznie wcześniej, wniosek – żadnego spisku nie było. Tyle mi się chciało sprawdzić, na razie, Ale jeśli wszystkie oskarżenia, które tu padły mają równie mocne podstawy, to gratuluję! Czyżby tylko mnie się chciało zajrzeć zwyczajnie do katalogu? A może inni wiedzą o tym i wolą milczeć, bo to fajnie jak kogoś mieszają z błotem. Ja żałuję, że nie mam corgi, bo podoba mi się to co oni robią – lubię przyjść do ringu i na pewno kiedyś sobie corgi kupię, wybacz Cardi, nie od ciebie, bo jak na razie to twoja filozofia działania budzi moje obrzydzenie.

p.s. Demon skarbie Twoja intuicja szwankuje od kiedy Pan Redlicki jest kobieta ???? Nie jestem tez ani jego zona ani matka ani kochanka:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam,jestem nowy więc nie myślcie że zarejestrowałem sie tylko po by napisać ten post!!

otóż wiem kto jest tym Starym Psiarzem.

Jest to człowiek bardzo cwany i nie uprzejmy(jak zresztą juz było widać)Jest to hodowca a zarazem sędzia gr.I

Owszem zajmuje się hodowlą psów od paru ładnych lat.

Poprostu jest to Pan Redlicki.Pisze że psy Cardi gryzą a jego??podam wam przykład Nostrzyk Lisiura jest to pies właśnie z jego hodowli.

REDLICKI PRZYZNAJ SIE!!!

pozdrawiam

PARANOJA.....Śledze ten temat od samego początku bo miałem nadzieje , że coś ciekawego i pouczającego na przyszłość się dowiem .

Ludzie jaka tu zawiść panuje.

Pojawiło sie kilku forumowiczów którzy tylko podjudzają i wywołują jakies dziwne dyskusje.

Myśle , że Ci którzy maja po jednym poście to starzy forumowicze którzy zarejestrowali sie tylko po to by robić dym i bezkarnie bluzgać i obrażac.

Proponuje ignorować ich i nie odpisywać. Chyba, że sie ujawnią.

Link to comment
Share on other sites

jak juz jestes Stary Psiarzu i chcesz z nami dyskutować , to proponuję zacząć od komentarza na temat pierwszego postu , natomiat jesli chodzi o drugi post to wyjaśnij nam dlaczego suka która jest współwłasnością Redlickiego w cudowny sposób zmienia właścicieli podczas tej wystawy. Przecież musiał to zaplanować wcześniej bo zgłoszenia są 1,5 msc przed wystawa! Ależ zbieg okoliczności....................... :o

PS: Skoro Redlicki to nie ty to kim jesteś, że tak bardzo nie chcesz się ujawnić??

Link to comment
Share on other sites

Naprawde jestescie zalosni, widac nie tylko jako "hodowcy"....

Pisze w rodzaju meskim ( swoja droga nie umieliscie tego nazwac )

poniewaz moj nick tez jest rodzaju meskiego...

WOW!!! gratuluje ilorazu inteligencji!!!

Dziekuje za uznanie :D

Ale myśle, że poprostu przeoczyłEŚ to i teraz próbujesz się jakoś wytłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Skoro tak lubisz przeglądać katalogi odpowiedz mi na pytanie kogo własnościa jest suka CYPUSZKA KUSA Lisiura ?? Patrz katalogi Katowice 2004 strona 46, Warszawa 2004 strona 104 , dotyczy postu 2 z tego tematu. Jeżeli jesteś tak dobrze poinformowany wyjaśnij mi sprawę wystawy w Częstochowie gdzie sędziowała Łukasiewicz Krystyna-matka a wystawiała Mariola Semik-sędzina , córka .Smaczku całej sprawie dodaje to iż Łukasiewicz jest szefową kolegium sędziów w ZKwP .

Nie ośmieszaj się pisząc same ogólniki kiedy masz czarno na białym zarzuty złamania regulaminu......

PS: Co do zakupu szczeniąt z mojej hodowli trzymaj się od tego jak najdalej.......Jeżeli chodzi o krycia na te też nie masz co liczyć :o

Link to comment
Share on other sites

To, że Marcinkowska miała pierwsza akity to tym gorzej dla niej.

Drodzy początkujący, bo sadząc po wpisach o kynologii macie jedynie nikłe pojęcie a może zamiast czepiać się tych którzy coś osiągnęli czegoś się od nich nauczycie?

Bad Boy:)

Tak przy okazji - owszem Pani Marcinkowska (skąd inąd nic do niej nie mam) pierwsza sprowadziła do Polski akitę AMERYKAŃSKIEGO. Sama zreszta przepisała do DJP Kinotos z tego co mi wiadomo. Podobnie suka, która miała zacząć hodowlę akity w Gdańsku też przepisana została DJP. W obydwu wypadkach zrobiły to właścicielki (sędziny), więc ciężko tu mówić w sumie, że miały akity. Ale chwała im za to, że zaczęły niejako historię akity w Polsce. Nikt tu nic do tego nie ma...

po za tym co Izis napisała o sprowadzeniu przez P. Marcinkowską akit to jeszcze przejrzałam cały temat od początku i tyle napisali akiciarze o p.Marcinkowskiej

Ewa Marcinkowska.. bardzo miła.. ale nie wiem czy nie chciała aż za nadto nawiązać kontakt jeszcze przed oceną? komentowała głosno jaka suka ma wady jakie zalety, podkreślając bardzo zalety i mówiła to bardzo miło. przegrałam ale usłyszałam bardzo miłe słowa dotyczące mojej suczki.. ogólnie na plus

Tu jest podana opinia i to pozytywna o tej sędzinie.

Podobnie w Częstochowie sędzina zareagowała na moją Enisę (gr.V). Okrzyk i "to jest szczeniaczek? ładny mi szczeniaczek!". Ocena obiecująca (sunia miała 7 m-cy). Nie wspomnę już że ta sama sędzina w Kwidzyniu dała o. doskonałą i super opis Gaibunowi, a w Częstochowie o. bardzo dobrą i zupełnie inny opis, w wielu miejscach sprzeczny (miałam wrażenie że nie dotyczą one tego samego psa). Ciekawe od czego to zależy?

a tu są podane fakty. Zapewne Monika możne pokazać te dwa opisy

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za uznanie :D

Ale myśle, że poprostu przeoczyłEŚ to i teraz próbujesz się jakoś wytłumaczyć.

Tez tak myślę, że przeoczył ;-)

I nie jest wg mnie ważne kto to jest. Bo bez względu na płeć jest po prostu zwykłym tchórzem ;-)

Link to comment
Share on other sites

Drodzy forumowicze, nie dziwcie się, że ów "stary_psiarz" nie wychodzi z ukrycia anonimowości. Jeśli jest jedną z osób opisanych negatywnie w tym topicu, tylko potwierdził by "wysoki" poziom swojej kultury. Jeśli zaś nie jest tu wymieniony pokazałby się ze swej prawdziwej, dobrze ukrywanej strony (MODERATOR :evilbat: ). Nie istotne czy to kobieta czy mężczyzna. Być może nie jest to sędzia, tylko hodowca, który ma układy albo zwykły prowokator, ale nie ma co liczyć by ktoś, kto wypowiada się wrogo, oczernia i obraża bez podania konkretnych faktów, zaś sam nie potrafi odnieść się do żadnych zarzutów, się ujawnił. Ostatecznie ma się czego bać :evil: Gdyby się ujawnił, na pewno okazałoby się, że kilka osób go zna i kilka ciekawych historii o tak "starym psiarzu" można by opowiedzieć. Ponadto bałby się, że ktoś może na wystawie podejdzie i coś powie w oczy ( a to dla takich osób najgorsze co może być ). Najłatwiej się kryć i coś tam se pisać bezkarnie, ale wstać i powiedzieć nazywam się tak i tak, mam coś do powiedzenia w tym temacie i nie boje się wziąść odpowiedzialności za swoje słowa, to już nie takie proste, prawda "stary_psiarzu"??? Dlatego większe zaufanie wzbudza we mnie Cardi, która potrafi odnieść się do zarzutów i je w uczciwy sposób wyjaśnić, niż zwykły tchórz i mąciwoda, co tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia.

Pozdrawiam uczciwych ludzi!

Link to comment
Share on other sites

Najłatwiej się kryć i coś tam se pisać bezkarnie, ale wstać i powiedzieć nazywam się tak i tak, mam coś do powiedzenia w tym temacie i nie boje się wziąść odpowiedzialności za swoje słowa, to już nie takie proste, prawda "stary_psiarzu"??? Dlatego większe zaufanie wzbudza we mnie Cardi, która potrafi odnieść się do zarzutów i je w uczciwy sposób wyjaśnić, niż zwykły tchórz i mąciwoda, co tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia.

Pozdrawiam uczciwych ludzi!

AMEN!

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie to poczytałem i doszedłem do jednego wniosku.

Kupa tu snobów bardziej skomląca od swoich pupili, gdy tylko nie dostana upragnionego zwycięstwa. Pchacie sie na te wystawy, wiedząc że są układy - układziki i z pełną świadomością nadal stajecie w konkury.

Olać to, nie pakować się w koszty, nerwy i dewoctwo. A z psem lepiej wyjść na długi spacer i jeśli jest naprawdę doskonały to każdy przechodzień to doceni. Dla mnie byłoby ważniejsze to, niż zdanie jakiegoś buca, i brzęczący złoty cielec przy kolczatce...

Pozdrawiam zdewociałych hodowców, wystawowców no i tych w krawatach

Taaa a jak Ci sie zamarzy rasowy piesek to weź psa który go przypomina ze schroniska tylko potem nie miej do nikogo pretensji, że nie jest taki jakiego sobie wymarzyłeś.

Po prostu brak słów na takie osoby jak Ty.

Chyba myślisz, że dobre psy na drzewach same rosną ;-)

Ps. A skoro Ty swojego psa na kolczatce prowadzisz (a tak wynika z postu) to moje zdanie o Tobie jest coraz gorsze...

I rada, żeby olać wystawy też nie najlepsza, bo bez wystaw w naszym kraju żaden pies nie uzyska niestety uprawnień hodowlanych - a co za tym idzie jego dzieci powiększyłyby grono kundelków.

Link to comment
Share on other sites

Izis uważam, że takie osoby jak Ty nie mają monopolu na prawdę. I nie muszą wszystkim wmawiać co jest dobre a co złe. I tu ręce opadają skoro uważasz, że złe psy są w schronisku sugerując, że najlepsze są od Ciebie-Twoich suk. Masz chyba naprawdę jakiś kompleks wyższości... Może faktycznie psy Ci to zrefundują...Ciebie się będą słuchać.

Powodzenia w hodowli i w podnoszeniu opadniętych łap/rąk

P.S. Nie opowiadam się po żadnej stronie tylko zastanawiam się co ma ten złoty medalik dodać psu.. CENE??

Link to comment
Share on other sites

cytat:

I tu ręce opadają skoro uważasz, że złe psy są w schronisku sugerując, że najlepsze są od Ciebie-Twoich suk.

Człowieku, to mi ręce opadają...Gdzie Izis coś takiego napisała?

:o

cytat: P.S. Nie opowiadam się po żadnej stronie tylko zastanawiam się co ma ten złoty medalik dodać psu.. CENE??

Adolf, dobrze, że się nie opowiadasz po żadnej ze stron (chociaż dziwnie odnoszę inne wrażenie), bo gdybyś miał większe pojęcie o istocie hodowli psów, może byś miał szansę się zorientować, że nie tylko o medale tu chodzi a w zdecydowanej większości na pewno nie o podbijanie CENY psa :o .

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie to poczytałem i doszedłem do jednego wniosku.

Kupa tu snobów bardziej skomląca od swoich pupili [...]

Pozdrawiam zdewociałych hodowców, wystawowców no i tych w krawatach

Skoro tak Ci się nie podobamy, czemu się z nami- snobami i dewotami zadajesz na forum?

Link to comment
Share on other sites

I znowu się zaczyna!!Jak nie jakiś Pysio to Stary psiarz i jeszcze w dodatku odezwał się jakiś adolf!

W tym poście chodzi nam przedewszystkim o to by na wystawach nie było korupcji,by wystawy i wyniki nie były z góry ustawione!

Komuś chyba zaczyna zależeć na tym by ten topic miał jak największą oglądalność.Jeszcze kilka takich tchórzy i wszyscy się skłucimy! :evil:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mimo że rozpoczynasz na "dzień dobry" od ostrego ataku na uczestników tego topiku, witamy Cię Anetko ciepło na forum Dogo.

Ja osobiście nie zauważyłam aby ktoś odbierał tu panu Redlickiemu zasługi w hodowli corgi, a nawet przeciwnie, zdało mi się że były nawet gdzieś podkreślone. W całej dyskusji na jego temat chodzi o ŁAMANIE REGULAMINU. Może właśnie między innymi jego psy mają tyle niesamowitych tytułów, bo go nie przestrzega!?

cytat: "Myslalam ze psy ma się po to żeby je kochac, a zloty medal na wystawie to tylko milutki dodatek!!!!! "

Anetko, poczytaj wszystko raz jeszcze - my też tak myślimy!

Cardi wyjaśniła chyba wszystko i szczegółowo sprostowała, jak to jej psy niby kryją się nawzajem na wszystkie strony.

ctat: "No i do tego wszystkiego jeszcze fakt ze traktujecie hodowle, jako zabawe albo sport!!!! "

Jeśli już nawet -to nie HODOWLĘ, tylko WYSTAWY a to nie to samo mimo iż wynika zwykle jedno z drugiego. Bardzo wiele publikacji na ten temat nazywa wystawy rodzajem sportu i nigdy nie zauważyłam, by ktoś z tego powodu czuł się urażony.

Pozdrawiam mimo wszystko serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...