Jump to content
Dogomania

ŚNIEG !!!!!!!!!!!


slimer

Recommended Posts

Właśnie wróciłem z spacerku z Maksem, no i był to jego pierwszy śnieg w życiu- przynajmniej w takiej ilości. :) Początkowo powolutku, intensywnie go wąchając, potem zaczął biegać jak szalony, tylko zakręty mu nieco nie wychodziły, bo jest ślisko :D :D I tak mu się ten śnieg spodobał że chce tylko po nim chodzić. I chyba za chwilę się wybierzemy gdzieś dalej. Pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ech...Azja tez teraz ciagle by chciala chodzic na dwor,a ja tez chetnie bym z nia wyszla dalej zwlaszcza,ze ladna pogoda jest u mnie i slonce troche swieci :D ale nie mam czasu i uczyc sie musze,bo jutro 2 kolokwia mnie czekaja w tym jedno trudne :( Ale we wtorek pojde z nia daleeeeko jesli bedzie tak ladnie 8)

Link to comment
Share on other sites

Mam to samo, muszę przygotować pracę z terapii zajęciowej na wtorek,ale praca może poczekać, może się wyrobie wieczorem, bo teraz mi sie nie chce :lol: :lol: A Maks już siedzi obok mnie i patrzy co robię :D Jak wróce to napiszę jak było. Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

U mnie Szaman śniego zobaczył po raz pierwszy 2 dni temu :) Się rozszalał na nim, ósemkami biegał, tarzał się w nim, i był przeszczęśliwy gdy zaczęłam mu rzucać śniegowe kule :) Skubany, do domu nie chciał iść - tak mu się podobało :)

dziś kolejne śniegowe szaleństwo przed nami :)

Link to comment
Share on other sites

Lub grzane piwo, lecz nie za dużo, bo łatwo można przesadzić :D :D :D , ja właśnie wróciłem ze spaceru z Maksem, i tak się wymęczył że w tej chwili leży na grzbiecie, łapy w górze, i śpi, a za oknem śnieżek sobie dalej pada. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

My wczoraj byliśmy na spacerze po śniegu i Soczi wróciła zadowolona i z białym pyszczkiem. Teraz biega sobie po podwórku i cieszy się śniegiem. Później też pójdziemy na dłuższy spacerek, tym bardziej, że ciągle dosypuje białego puchu :D . U nas zawitała już zima, jest śnieg, lekki mróz i jest wspaniale (tylko trochę ślisko).

Tajraga, życzymy powrotu do zdrowia i pełnego zadowolenia z zimy 8) .

Link to comment
Share on other sites

Proste. Książka może poczekać, nauka może poczekać, a pies nie bardzo :wink: :wink: Szkoda że nie ma ujemnej temperatury, bo by nie było tej strasznej ciapy. Jak wróciłem to byłem uwalony do kolan, chociaż to aż tak strasznie mi nie przeszkadzało :D Miłego spacerku

Link to comment
Share on other sites

Tajraga ty to się lecz szybko bo Lubliniec to cię może tylko wykonczyć. A chyba sobie go nie odpuścisz.

A co domoich psiaków to one też uwielbiają ten biały puch. Runa zna już zime i szaleje wsadzając głowe prawie w każdą zaspe a Shamuk poznaje uroki białego szaleństwa ale juz też mu się podoba (narazie tylko dziury odkryte przez Rune ale...)

Link to comment
Share on other sites

Proste. Książka może poczekać, nauka może poczekać, a pies nie bardzo :wink: :wink: Szkoda że nie ma ujemnej temperatury, bo by nie było tej strasznej ciapy.

Jasne, że pies nie jest w stanie poczekać, zwłaszcza jak widzi coś białego i miękkiego po czym można szaleć :lol: .

Szkoda Slimer, że u was błoto. My już trzeci dzień mamy biało i temeratury w dzień utrzymują się na poziomie minus 2-3 stopni. Wczoraj dodatkowo było śliczne słońce. Wymarzona pogoda na białe szaleństwo 8) .

Link to comment
Share on other sites

Artas dzisiaj i wczoraj (zwłaszcza dziisja, bylam z nim na 2,5 godzinnym spacerku i strasznie zgłodniałam :D ) Arcik hasał jak husky, biegał jak szalony i jadł śnieg... Oj, dawno nie byl taki szczęśliwy (ostatnio to chyba wtedy jak go po raz pierwszy spusciłam ze smyczy) muszę z nim częściej chodzić na takie dłuuuuugieee spacerki (nie narzeka na brak ruchu ale im dłuższy spacerek tym lepszy) :) szkoda tylko że nie ma zadneo kolegi... :(

Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

No, ale Daniel może już niedługo przyjdzie ten delikatny mrozik, kto wie- zobaczymy. Ale chyba coś zapowiadali panowie meteorolodzy że w tym tygodniu ma być coś poniżej 0. Tajraga miłej przeprowadzki jak już do niej dojdzie. Pozdrawiam i ide znowu na spacerek z Maksikiem, gdzieś poszaleć na śniegu. PA PA

Link to comment
Share on other sites

Tajrago ja tam nie wnikam czy panowie czy panie ??? :D :D Ja tam nie wnikam co oni tam robią, skoro zazwyczaj się mylą co do podania dobrej prognozy pogody. :wink: :wink: :wink: A właśnie, zapomniałem sie pochwalić że zauważyłem iż mój Maks znalazł sobie nową zabawę. Mianowicie jak wracałem z nim wieczorem do domku to złapał nas śnieg. Jak się zaczymaliśmy pod lampą to Maks zaczął gonić wokół mnie jak głupi :lol: Sobie myśle jest młody chce pobiegać (9 m-cy). Stojąc tak dopiero zauważyłem że on biega za cieniami płatków śniegu!!!!!!Ile miałem śmiechu :D :D :D :D Szkoda pisać. Mam nadzieje że nikt nas nie widział, bo to było na rynku. :wink: Pies goniący wokół kolesia, który się śmieje :wink: Makabra. Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Jak się zaczymaliśmy pod lampą to Maks zaczął gonić wokół mnie jak głupi :lol: Sobie myśle jest młody chce pobiegać (9 m-cy). Stojąc tak dopiero zauważyłem że on biega za cieniami płatków śniegu!!!!!!Ile miałem śmiechu :D :D :D :D Szkoda pisać. Mam nadzieje że nikt nas nie widział, bo to było na rynku. :wink: Pies goniący wokół kolesia, który się śmieje :wink: Makabra. Pozdrowienia

Moja sunia raz na wieczornym spacerze rzuciła się na swój cień. Najpierw myślałem, że zobaczyła kota ale później zorientowałem się o co chodzi :lol: :lol: . Miałem ubaw taki sam jak ty Slimer :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Czy wasze haszczaki też sa tak bardzo zadowolone z powodu tak obfitego śniegu?Mój juz nawet nie chce przychodzić do domu musze go na siłe ściągac.Wskakuje w największe zaspy i strasznie lubi lezeć na śniegu.Ale co mnie najbardziej martwi to to ze on wogóle nie chce jeść w domu.Je tylko na dworze a przy takich temperaturach jedzenie szybko robi się zimne a nawet zamarza.Przecież zel to wpłynie na jego żołądek.Jak go zaczęcić zeby jadł w domu ciepłe jedzonko?

Pozdrówki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...