Jump to content
Dogomania

MŁODA AMSTAFFKA - adoptowana w lutym a już w lipcu znaleziona w lesie, potrzebny DT


lolka

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='OLUTKA55']Oby sunia sie spisała i zeby to byli ci prawdziwi jej ludzie.Jesli mieszkaja w mojej okolicy to chetnie pospaceruje i przygladne sie domowi, dyskretnie,
tylko musze cos wiecej wiedziec.[/QUOTE]
niestety w adres to nie wejdziemy, mogłam całą rejestrację zapamiętać;) ich chłopak był podpalany, pregowany, ciemny brąz, taki postawny - aaa zaglądałam tez na pychol - ran po pogryzieniach nie było u niego - u takich prowadzających asty w b-cu czasami szycia widzę lub opuchnięte pychole;/ I ludzie otwarci byli, na rozmowę i w ogóle, zobaczymy na dniach czy jej znowu nie spotkamy w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

do dzisiaj do przedpołudnia Cindy nie wróciła:)
a sytuacja jej była bardziej skomplikowana. Adoptowano ją w piątek, ktoś kto miał szczeniaka asta i ona podobno sie na niego rzuciła i wróciła w sobotę rano. Ten chłopak, który ją zabrał najpierw był sam, ale kierownik zalecił mu przyjazd z psem, co ja już widziałam. Generalnie kierownikowi tez mówił, ze chce ją sterylizować. Biedna niuńka, tyle przeszła w ciągu ostatnich dni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nic nie pisałam bo konkretnych wieści o suni nie miałam
jednak dzisiaj akurat dzwoniąc do dr trafiłam w sam raz na wizytę Sindi u dr
co prawda nie miałam możliwości z nim dokładnie pogadać na temat sterylki (ani wcześniej ani teraz) ale wiem że zabiegu jeszcze nie było

za jakiś czas będę u niego bo Monie paszport potrzebny to wypytam dokładnie co i jak

Link to comment
Share on other sites

może czekają aż sie wszystko wyklaruje - tak sobie myślę, dzieki Asieńko

a to bazar dla naszych futer- Lalka jest u Marka, a Semir u ZuziaM
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187174-Len-i-g%C5%82%C3%B3wnie-letnie-ubrania-C-amp-A-H-amp-M-NEXT-na-Semira-i-katawon%C4%85-Lalk%C4%99-15.06-22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

:painting:Dzis moja sasiadka była u dr z psiakiem na moja prosbe przepytała dr. o Sindi ,zabieg bedzie tylko czekaja bo po zabiegu rodzice tego goscia maja wyjechac na 10 dni z psunia i wynika z tego ze czekaja na ten wyjazd.Zeby Sinduni sie poszczesciło i domek
był do konca zycia:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Olutka:) ja mam zdjęcia Żako - facecika ast, wczoraj zaliczył spacer, wiemy że do psów niekoniecznie, za to z ludźmi super. Był z nami wczoraj pan szkolący psy w b-cu i okolicy, wiec opinia fachowa. Wrzucę go na wątek bulków i będzie u nas na ogólnym, bo ja nie ogarnę kolejnych. Więcej astów nie widziałąm, nie wiem jak ten, co miał obserwację wet, bo w tamtym kojcu pies siedział w budzie - wczoraj był koszmar z upałem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...