Jump to content
Dogomania

Smajl_ NIE ŻYJE_zająłeś tak dużo miejsca w naszych sercach- zawsze zostanie Twoje!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 896
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Halciu,
czy moglabys jutro przetestowac Smajla? Jakbys dala rade udawac dziecko, to byloby najlepiej ;) Szczegoly masz w mailu.

To chodzi o ten dom :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/wspanialy-dom-dla-bernardyna-szukamy-lagodnego-134116/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Halciu,
czy moglabys jutro przetestowac Smajla? [B]Jakbys dala rade udawac dziecko, to byloby najlepiej[/B] ;) Szczegoly masz w mailu.

To chodzi o ten dom :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/wspanialy-dom-dla-bernardyna-szukamy-lagodnego-134116/[/URL][/quote]

Ot i wyzwanie :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Ulka ,nie sadze,jeszcze mam dodatkowe 60 km,bo musze na cmentarz,/dzień imienin/a moje psy musza byc w domu, bo pada i zimno.Poprosze Kiero.Pisałam,ze jutro pewnie ze dwa psy,a juz sa dwa boksy,Poziomka,ten z b.46,Pamelke odpuszczam do lepszej pogody,nie wiem tez kto bedzie,bo jak Zbyszek,to idzie nam sprawnie.A Jasiek to brrrr....A dziecko udawac inteligentne,czy rozdarte,kopiace,ciagnace za ogon?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Ulka ,nie sadze,jeszcze mam dodatkowe 60 km,bo musze na cmentarz,/dzień imienin/a moje psy musza byc w domu, bo pada i zimno.Poprosze Kiero.Pisałam,ze jutro pewnie ze dwa psy,a juz sa dwa boksy,Poziomka,ten z b.46,Pamelke odpuszczam do lepszej pogody,nie wiem tez kto bedzie,bo jak Zbyszek,to idzie nam sprawnie.A Jasiek to brrrr....[B]A dziecko udawac inteligentne,czy rozdarte,kopiace,ciagnace za ogon?[/B]:diabloti:[/quote]

O tak, zdecydowanie to drugie :diabloti::diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Halciu,
czy moglabys jutro przetestowac Smajla? Jakbys dala rade udawac dziecko, to byloby najlepiej ;) Szczegoly masz w mailu.

To chodzi o ten dom :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/wspanialy-dom-dla-bernardyna-szukamy-lagodnego-134116/[/URL][/quote]


A bieżecie pod uwagę ten domek?To byłoby wspaniałe dla Smajlika! A tam przydałby się radosny psiak!

Allegro odnowię!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Bierzemy, [B]ale nie wiadomo jak Smajl do dzieci, nie mamy jak sprawdzic :shake:[/B]
Halcia jest dzisiaj w schronisku, moze cos wymysli.[/quote]


No i to jest rzeczywiście problem...a on może być wspaniały,tylko jak to sprawdzić?
Helcia...kciuki za pomysł!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja gadałam o Smajlu,ale błoto straszne,wiatr duł w oczy,była narada jak sprawdzic,nawet Kiero powiedział do Zbyszka,to go wypusć tylko jak go potem złapiesz.Nic nie zrobiłam w tej sprawie oprócz głupiego miziania palcem przez kraty.On jest chyba za temperamentny na to błoto!Podobno socjalizował sie w schr.,gorszy był jak przyszedł.Bernardynka nie lubi facetów,Zbyszek do niej nie wszedł,zrobiłam zdjecia przez kraty,bez krat.Bede w poniedz.Wy wymyślcie,ja zrobię:evil_lol:naprawde czas leci przy foto 8 psów,a szczególnie przy ich łapaniu i przeczekaniu szarpania,przeciez nie wiedza po co sie je tak łapie.A mieli zaczęta robote z zadaszeniem..../nawet Kiero dopilnował,:diabloti:zebym wyszła razem z Nim ,byłam 2 godz./Czekam na pomysły,jest Was sporo na dogo:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie, ze sie nikt nie odezwal, ale jak mamy sprawdzic Smajla do dzieci :???:
Moze wobec obcych jakos by sie udalo, ale testow na dzieci nie ma jak zrobic....pies moze byc lagodny, ale dzieci moze sie bac jak np. moja kolaczka Kostaryka (dzieci kojarza jej sie z petardami).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...