Jump to content
Dogomania

Czym Karmicie Swoje Yorki?


iWoNai

Którą z wymiennionych karm polecicie ?  

76 members have voted

  1. 1. Którą z wymiennionych karm polecicie ?



Recommended Posts

Pewnie, że się nie spodziewam Bóg wie czego, ale przyznam Ci się po cichu, że puszka Praliny ostatnio tak pachniała, że aż skosztowałam, z samej ciekawości czy to tylko zapach taki apetyczny, czy też może i wnętrze. I, o dziwo, wnętrze okazało się wyborne :oops:!

Bilans to podstawa :cool3:, hihi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[U][/U]dziewczyny przesadzacie ... sa takzę inne bardzo dobrej jakości na royalu świat sie nie kończy ...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=12670"]Cytrynka343[/URL] dobra rada wejdź na stronę sklepu np krakvet [url]http://www.krakvet.pl/index.php?cPath=23_25[/url] (przykładowo) prównaj składy karm i ceny - bo cena przeciez też ma znaczenie (nie dla każdego, ale ma ...) np purina proplan, nutra nuggets to dobre karmy :cool3: Zapewne u yorasków mozna sobie pozwolic na lepsza karme, bo zje tyci ... a z puszek polecam prawdziewgo tuńczyka w zalewie naturalnej żadna puszka mu nie dorówna ;)

Link to comment
Share on other sites

A Megi owszem lubi tunczyka, ale jej zoladek go nie toleruje. Jezeli cos kupuje ,to musi byc z kurczakiem. (puszka, saszetka)
Apropopo jedzenia. Dzis w sklepie jeden pan do sprzedawczyni "Są skrzydełka wieprzowe?"- "Nie, nie ma" :lol:
A Megi juz niedlugo (22pazdziernika) stuknie roczek! Moge juz jej zaczac kupowac jedzonko dla dorosłych? Tzn. smakołyki itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Wind']Powiem Wam, ze bez wzgledu na firme nie ufam zarciu w puszkach ... Jesli nie chce mi sie rozmrozic gotowanego jedzonka dla Majki, kupuje jednego Gerberka. Mam wtedy pewnosc, ze mieso tam zawarte jest MIESEM, warzywa sa WARZYWAMI, nie ma sztucznych konserwantow, barwnikow itp. itd. Do tego dodaje 1/2 tabletki witamin z glukozamina i jest super :-)

W.[/quote]
hehej!!!!Znam Gerberki! sa superalne...przyznam ze nawet teraz kiedy Melka jest "dorosla" zdarza mi sie zafundowac jej gerberka! Sie ciesze niezmiernie bo juz myslalam, ze ze mna cos nie tak! No poprostu otworzyc sloiczek, dziabnac lyche i gotowe!
Zawsze ich uzywalam w podrozy, a Melka duzo podrozowala "za mlodziaka" samolotami tez latala...hehe...moze jak sie odwaze to Wam napisze...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja dla swoich mleka nie dawałam ,poniewaz nie chciałam miec w domu rewolucji.Oczywiscie jednemu pieskowi nic nie bedzie ,a drugi moze dostac biegunki.
Jest jednak specjalne mleko dla szczeniaczków, które pewnie jest lepsze niz krowie;) Niestety nie kupywałam ,wiec nie wiem czy dobre:roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja dla swoich mleka nie dawałam ,poniewaz nie chciałam miec w domu rewolucji.Oczywiscie jednemu pieskowi nic nie bedzie ,a drugi moze dostac biegunki[/QUOTE]
no wlasnie,mi vet doradzał mleko wskazane bylo wtedy kiedy piesek meczyłby sie z kupka ale jesli nie ma zadnych problemów to niemiałam dawac mleka i nie dawałam...bo od mleka podobno jest begunka...
u mnie nawet jak dam za duzo twarozku to moze to sie skonczyc biegunka wiec musze uwazac na serek biały-wkoncu to produkt z mleka...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Też karmię moją sunie Animodą oczywiście na zmianę z gotowanym kurczakiem, marchewką, i suchą karmą!Właśnie mam pytanie co do suchej karmy większość z was karmii pieski royalem a ja kupuję karmę proplanu!Co myślicie ??Bo ja słyszałam różne opinie- ostatnio np. w sklepie dla zwierząt(KAKADU) stwierdziłam że przejde na karme royala pani, która mnie obsługiwała powiedziała mi, że lepszy jest proplan!Więc już nic nie wiem czekam na wasze rady!!
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak zachwalacie ta Animondę, że postanowiłam ją kupić. Amusia ma 8 miesięcy wiec kupiłam jej Juniora. Wcześniej strasznie wybrzydzała i nie chciała jeść puszek więc musiałam jej gotować co 2 dni bo suchego pokarmu tez nie chce jesc. Słuchajcie ! ona oszalała jak jej dałam Animondę! pożerała ją z ogromnym apetytem i jak skonczyła to robiła stójkę, żeby dać jej jeszcze :D Nareszcie mam alternatywę jedzonka i nie musze wiecznie stać przy garach :) Mam tylko pytanie bo nie wiem jak jej dzielić jedzonko , czy taka puszeczka Junior ma być na raz czy są to raczej 2 porcje? Dajecie swoim psiakom Animonde samą czy może mieszacie ją z ryżem?
Pozdrawiam Was!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamilka83']Też karmię moją sunie Animodą oczywiście na zmianę z gotowanym kurczakiem, marchewką, i suchą karmą!Właśnie mam pytanie co do suchej karmy większość z was karmii pieski royalem a ja kupuję karmę proplanu!Co myślicie ??Bo ja słyszałam różne opinie- ostatnio np. w sklepie dla zwierząt(KAKADU) stwierdziłam że przejde na karme royala pani, która mnie obsługiwała powiedziała mi, że lepszy jest proplan!Więc już nic nie wiem czekam na wasze rady!!
Pozdrawiam[/quote]
nic dobrego z tego Proplanu:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja podawałam Tupkowi całą puszkę na dwa razy/dzień. Potem zaczęłem mieszać z gotowanym jedzeniem / kurczak+marchewka /. W chwili obecnej mój pies zasmakował w gotowanej wątróbce. Je na zmianę kurczaka, wątróbkę, serca i żołądki / oczywiście wszystko gotowane / oraz surowe mięso. Pozdrawiamy.

Kasia i Tupek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylaaaa']Tak zachwalacie ta Animondę, że postanowiłam ją kupić. Amusia ma 8 miesięcy wiec kupiłam jej Juniora. Wcześniej strasznie wybrzydzała i nie chciała jeść puszek więc musiałam jej gotować co 2 dni bo suchego pokarmu tez nie chce jesc. Słuchajcie ! ona oszalała jak jej dałam Animondę! pożerała ją z ogromnym apetytem i jak skonczyła to robiła stójkę, żeby dać jej jeszcze :D Nareszcie mam alternatywę jedzonka i nie musze wiecznie stać przy garach :) Mam tylko pytanie bo nie wiem jak jej dzielić jedzonko , czy taka puszeczka Junior ma być na raz czy są to raczej 2 porcje? Dajecie swoim psiakom Animonde samą czy może mieszacie ją z ryżem?
Pozdrawiam Was![/quote]
To jest sucha karma czy z puszki? Bo mój nie chce jeść suchej, tylko pomieszaną z mokrą (ja kupuję Shiny Dog i mu smakuje :eviltong: ).

Link to comment
Share on other sites

Animonda to jest mokra karma. Pachnie niesamowicie az slinka leci :)
Moja Amelia nie chce jesc suchego pokarmu (daję jej Royala dla Juniorów). Jedyna sucha karma jaka jej smakuje to sucha karma dla kotów - kastratów, którą podkrada mojemu kotu ( w którym jest zresztą zakochana :loveu: ) Czekam aż skonczy 10 miesiecy zeby kupic jej "Royala dla Yorków" moze to jej podejdzie. A propos, czy ktos z Was podaje psiakowi "Royala dla Yorków" ? czy smakuje im to?

Link to comment
Share on other sites

wieszja daje ta karme royal canin dla duzych yorków i na poczatkuprzy zmianie na duzego royala mieszałam im mini i royal dla duzych i wyjadały ten mini bo nie musiały tyle grysc przy mini-a ten drugi ma juz wieksze kosteczki,ale teraz juz ok bardzo im smakuje,
chociaz moim psom wsyzstko smakuje...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To ja Ci zazdroszczę, że wszystko jedzą bo moja suchego nie, puszek nie (od wczoraj na szczęście je Animondę), miesko z ryżem i marchewką tylko jak dopiero co ugotowane, surową wołowinkę owszem ale samą. Za to kocha babkę i biała czekoladę no i suchy pokarm dla kotów kastratów o którym już wspominałam.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylaaaa']Animonda to jest mokra karma. Pachnie niesamowicie az slinka leci :)
Moja Amelia nie chce jesc suchego pokarmu (daję jej Royala dla Juniorów). Jedyna sucha karma jaka jej smakuje to sucha karma dla kotów - kastratów, którą podkrada mojemu kotu ( w którym jest zresztą zakochana :loveu: ) Czekam aż skonczy 10 miesiecy zeby kupic jej "Royala dla Yorków" moze to jej podejdzie. A propos, czy ktos z Was podaje psiakowi "Royala dla Yorków" ? czy smakuje im to?[/quote]
Ja mojemu daje, ale sam nie chce jej jeść... chyba że z mokrą karmę. Ostatnio kupiłam mu dla yorków, żeby się szybciej przebarwiał. Nie wiem czy to na pewno dla yorków, ale jest taka srebrna z yorkiem, i tam pisze, że się przyspiesza przebarwianie.
Mojemu jeszcze smakuje mokra karma dla kotów, obojętnie jaka, ale teraz kupiłam mu 'Gourmet Gold', na szczęście jest delikatna i weterynarz powiedzał, że mu nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2007/2/1/th_1170315277-3566420.jpg[/IMG]Wiecie ja zaobserwowałam,że im więcej pieskom się gotuje i podsuwa tym one bardziej kręcą nosem.Z Rosą też tak było na suchą karmę patrzyła wilkiem jaka by nie była jedyne co lubiła to gotowane mięsko i mokre jedzenie po którym wokół pyszczka była cała brudna.Od jakiegoś czasu dostaje tylko Royal Canin dla yorków czasem jej coś ugotujemy ale sporadycznie.I skończyło się kręcenie nosem teraz chrupie suche i jest ok.Jest to bardzo wygodne i wiem że w suchej karmie ma wszystko czego potrzebuje.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...